Real wygrał zasłużenie ale czerwona kartka dla Juventusu nie słuszna Ramos dodał aktorstwa i się ciężej gra 10 na 11 i to przeciwko Realowi ale gratulację dla zwycięzców oby następny sezon był nasz
To jest tylko sport jak odpadną to trudno się mówi za rok mają znowu ligę mistrzów ale jak awansują to podwójna radość bo awansowali i jeszcze żadnej drużynie nie udało się odrobić czterech bramek w lidze mistrzów i póki piłka w grze to trzeba wierzyć
A właściwie to że z Alaves graliśmy po zgrupowaniach na reprezentacjach i nie zawsze nam te mecze wychodzą ale fakt jest taki że som narazie bez formy może w dzisiejszym meczu odbudują formę.
0
Czekam na oficjalnie
0
Co za gówno już nawet czytać się nie da
3
Real wygrał zasłużenie ale czerwona kartka dla Juventusu nie słuszna Ramos dodał aktorstwa i się ciężej gra 10 na 11 i to przeciwko Realowi ale gratulację dla zwycięzców oby następny sezon był nasz
0
Bardzo dobrze ze go zatrudnili Ernesto to dobry taktyk
0
Mam nadzieję ze celta sprawi wielką niespodziankę i wygra z realem
1
Już zrobione ciekawe jakie wyjdą wyniki tej ankiety
0
Gratulację Javer obyś trafił jeszcze w tym sezonie tego ci życzę
0
Wierzę że dadzą rady vamos
1
To jest tylko sport jak odpadną to trudno się mówi za rok mają znowu ligę mistrzów ale jak awansują to podwójna radość bo awansowali i jeszcze żadnej drużynie nie udało się odrobić czterech bramek w lidze mistrzów i póki piłka w grze to trzeba wierzyć
0
Coś wydaje mi się że Barcelona jutro przejdzie do historii jako zespół który odrobił cztero bramkową stratę vamos barca
1
Jak tak myślisz to czemu nie kibicujesz psg
0
12 na barce 1.05 na psg
0
Postawiłem na fortunie 100zł. Że Barcelona awansuje do ćwierćfinału ligi mistrzów dlatego wierzę w remontade.
2
Fajnie że dodaliście okładki z Vigo
0
Dzięki Luczo za te 3 sezony
0
Jak na tą chwilę to Vidal bo jest w lepszej formie ale Roberto trochę odpocznie i będzie znowu numerem jeden na prawej obronie u Luczo.
0
Bayern dobry by był dwumecz
0
Rafinia niech gra jest w formie
0
Won z tym tebasem
0
Według mnie Turan
28
Moim zdaniem najładniejsza bramka pierwszej kolejki
0
Działacze Legi mieli do wyboru grać na własnym stadionie albo na Narodowym mecze fazy grupowej ligi mistrzów
2
A może na Narodowym w Warszawie się odbędzie w niedalekiej przyszłości ;-)
0
A właściwie to że z Alaves graliśmy po zgrupowaniach na reprezentacjach i nie zawsze nam te mecze wychodzą ale fakt jest taki że som narazie bez formy może w dzisiejszym meczu odbudują formę.
0
Real niech się cieszy po 3 kolejce że jest liderem a my i tak na koniec sezonu będziemy mistrzami :-)
1
Ta porażka o niczym nie przesądza jeszcze mamy 35 kolejek VAMOS! BARCA!
0
Najlepsza 9 na świecie
0
Jeszcze mamy dużo kolejek do rozegrania i na pewno biali też stracą punkty
1
Trochę obawiam się tego Cillessena chyba wolałbym Masipa
0
Arda koło Mascherano i Neymara jestem ciekaw czemu to tak go posadzili?.