0

Całkiem spoko

0

Ale nie zrewanżowali się na Balaidos

0

Żeby się zrewanżowali za te 0 4 co było w tamtym sezonie

0

Leo wracaj jak najszybciej do zdrowia

2

Niech wraca jak najszybciej do zdrowia

0

Ten mecz ze Szwajcarią mógłby odpuścić i wrócić ze zgrupowania do Barcelony.

0

Mega kadra myślę ze w tym sezonie potrójną koronę zgarniemy:-)

2

Będziemy mieć z niego dużo radości on w tym sezonie pokarze jakiego pokroju jest piłkarzem zadziwi cały świat:-)

5

Najlepszy klasyk to sobota 3 grudnia godzina 20.00

0

Powodzenia Paco-)

0

brawa za ten transfer

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W końcu dobre transfery

0

Bardzo dobra decyzja dla Munira

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?