7 września 2016, 18:46
0
Całkiem spoko
5 września 2016, 22:02
Ale nie zrewanżowali się na Balaidos
5 września 2016, 21:29
Żeby się zrewanżowali za te 0 4 co było w tamtym sezonie
5 września 2016, 19:37
Leo wracaj jak najszybciej do zdrowia
4 września 2016, 20:36
2
Niech wraca jak najszybciej do zdrowia
2 września 2016, 03:39
Ten mecz ze Szwajcarią mógłby odpuścić i wrócić ze zgrupowania do Barcelony.
31 sierpnia 2016, 18:06
Mega kadra myślę ze w tym sezonie potrójną koronę zgarniemy:-)
31 sierpnia 2016, 04:19
Będziemy mieć z niego dużo radości on w tym sezonie pokarze jakiego pokroju jest piłkarzem zadziwi cały świat:-)
30 sierpnia 2016, 18:32
5
Najlepszy klasyk to sobota 3 grudnia godzina 20.00
30 sierpnia 2016, 16:49
Powodzenia Paco-)
30 sierpnia 2016, 15:40
brawa za ten transfer
30 sierpnia 2016, 15:39
Komentarz usunięty przez użytkownika
30 sierpnia 2016, 14:46
W końcu dobre transfery
30 sierpnia 2016, 13:28
Bardzo dobra decyzja dla Munira
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Całkiem spoko
0
Ale nie zrewanżowali się na Balaidos
0
Żeby się zrewanżowali za te 0 4 co było w tamtym sezonie
0
Leo wracaj jak najszybciej do zdrowia
2
Niech wraca jak najszybciej do zdrowia
0
Ten mecz ze Szwajcarią mógłby odpuścić i wrócić ze zgrupowania do Barcelony.
0
Mega kadra myślę ze w tym sezonie potrójną koronę zgarniemy:-)
2
Będziemy mieć z niego dużo radości on w tym sezonie pokarze jakiego pokroju jest piłkarzem zadziwi cały świat:-)
5
Najlepszy klasyk to sobota 3 grudnia godzina 20.00
0
Powodzenia Paco-)
0
brawa za ten transfer
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W końcu dobre transfery
0
Bardzo dobra decyzja dla Munira