0

Czekam na oficjalnie

0

Co za gówno już nawet czytać się nie da

3

Real wygrał zasłużenie ale czerwona kartka dla Juventusu nie słuszna Ramos dodał aktorstwa i się ciężej gra 10 na 11 i to przeciwko Realowi ale gratulację dla zwycięzców oby następny sezon był nasz

0

Bardzo dobrze ze go zatrudnili Ernesto to dobry taktyk

0

Mam nadzieję ze celta sprawi wielką niespodziankę i wygra z realem

1

Już zrobione ciekawe jakie wyjdą wyniki tej ankiety

0

Gratulację Javer obyś trafił jeszcze w tym sezonie tego ci życzę

0

Wierzę że dadzą rady vamos

1

To jest tylko sport jak odpadną to trudno się mówi za rok mają znowu ligę mistrzów ale jak awansują to podwójna radość bo awansowali i jeszcze żadnej drużynie nie udało się odrobić czterech bramek w lidze mistrzów i póki piłka w grze to trzeba wierzyć

0

Coś wydaje mi się że Barcelona jutro przejdzie do historii jako zespół który odrobił cztero bramkową stratę vamos barca

1

Jak tak myślisz to czemu nie kibicujesz psg

0

12 na barce 1.05 na psg

0

Postawiłem na fortunie 100zł. Że Barcelona awansuje do ćwierćfinału ligi mistrzów dlatego wierzę w remontade.

2

Fajnie że dodaliście okładki z Vigo

0

Dzięki Luczo za te 3 sezony

0

Jak na tą chwilę to Vidal bo jest w lepszej formie ale Roberto trochę odpocznie i będzie znowu numerem jeden na prawej obronie u Luczo.

0

Bayern dobry by był dwumecz

0

Rafinia niech gra jest w formie

0

Won z tym tebasem

0

Według mnie Turan

28

Moim zdaniem najładniejsza bramka pierwszej kolejki

0

Działacze Legi mieli do wyboru grać na własnym stadionie albo na Narodowym mecze fazy grupowej ligi mistrzów

2

A może na Narodowym w Warszawie się odbędzie w niedalekiej przyszłości ;-)

0

A właściwie to że z Alaves graliśmy po zgrupowaniach na reprezentacjach i nie zawsze nam te mecze wychodzą ale fakt jest taki że som narazie bez formy może w dzisiejszym meczu odbudują formę.

0

Real niech się cieszy po 3 kolejce że jest liderem a my i tak na koniec sezonu będziemy mistrzami :-)

1

Ta porażka o niczym nie przesądza jeszcze mamy 35 kolejek VAMOS! BARCA!

0

Najlepsza 9 na świecie

0

Jeszcze mamy dużo kolejek do rozegrania i na pewno biali też stracą punkty

1

Trochę obawiam się tego Cillessena chyba wolałbym Masipa

0

Arda koło Mascherano i Neymara jestem ciekaw czemu to tak go posadzili?.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?