sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra ok, masz rację, ale nigdy nie ma dymu bez ognia. Chyba nie uważasz, że media wyssały to sobie z palca.
0
Ale nie tak otwarcie jak Verratti, że on planuje nawet nie wznawiać treningów z PSG. Nie widzisz w tym różnicy?
0
A czy Lewy tak napierał na transfer do danego klubu jak Verratti? Nie. Po prostu poczekał do końca kontraktu i odszedł. Jakby chciał odejść wcześniej to myślę, że BVB by sie zgodziło tym bardziej że by na nim sporo zarobili.
0
Co do sprawy Verrattiego to nie wiem czy jeszcze jakiś klub byłby skłonny do takiego przymusowego zatrzymywania piłkarza mimo, ze piłkarz daje wszystkie możliwe znaki, że chce odejść.
1
Neymar przychodząc do Barcy też był uważany za piłkarza indywidualistę a jednak wpasował się świetnie, czy może sie mylę?
0
To pokaż mi tą grafikę, bo 20 asyst to są fakty. I oczywiście lepiej mieć w zespole zawodnika który ma 98% celnych podań (do tyłu albo najbliższego) i w sezonie 2 albo 3 asysty niż takiego który ciągnie cały zespół do przodu i stwarza sytuacje bramkowe, czy to sobie czy kolegom.
3
A ponad 20 asyst w sezonie to przypadek. Super
0
Włosi na ostatnim miejscu, Brazylia w drugim składzie. Kubiak średnio? Najlepszy z naszych. Ciągnął grę jako jedyny. Ale czego oczekiwać na tle reszty, beznadziejnej reszty.
3
Nie śmieszne.
3
Tymczasem Tolisso oficjalnie w Bayernie!
1
Nie wiem czy Ty teraz trollujesz czy piszesz to na poważnie bo jeśli tacy piłkarze jak Lewy, Hummels, Gotze, Mandzukić, Dante, Neuer, Luiz Gustavo, Mario Gomez, Ivica Olić można też dorzucić Kimmicha im się nie przydali to nie mamy o czym rozmawiać. Oni wszyscy swego czasu grali w Bayernie w pierwszym składzie. Mieli z nich więcej pożytku niż my z Paco, Gomesa, Mathieu, Suareza czy Ardy. Nie piszę akurat o Albie, Villi, Rakiticu, Danim czy Bravo bo to były dobre bądź bardzo dobre transfery, które nam się przydały. Zarówno Bayern jak i Barca wykupując swoich rywali w mniejszym czy większym stopniu mieli z tego pożytek ale także trafiały się wtopy.
1
Valencia (Paco, Gomes, Mathieu, Alba, Villa), Sevilla (Rakitić, Adriano, Dani Alves, Aleix, Keita) Villareal (Denis Suarez, Caceres) do tego Arda z Atletico i Bravo z RSSS
13
"Finał. Czyli słowo-klucz, które w ostatnim czasie w temacie Realu Madryt pada częściej niż Neymar w polu karnym."
Tak się zaczyna główny artykuł na RM.pl
Co Wy na to?
0
Siemanko. Pytanie do tych, którzy grają u buka. Macie jakieś systemy którymi gracie czy po prostu obstawiacie zwykłe mecze bez żadnego systemu?
4
http://aliez.me/live/sdbmxse72fs/
0
Ale Pogba zjada wszystkich naszych pomocników nosem.
0
Witam. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego smartfona do 600 złotych?
0
Bez defensora to słabo.
0
Ronaldo w Realu: 381 bramek w 367 meczach.
0
Neuer - Marcelo, Pique, Boateng, Alves - Vidal, Kroos - Ronaldo, de Bruyne, Messi - Suarez
0
Macie jakieś typy na Ligę Europejską?
0
Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a w końcówce i tak strzela Real :P
1
Z mojego losowania wyszło tak:
A: Bayern, Napoli, PSV ,Besiktas
B: Benfica, City, Lyon, Legia
C: CSKA, Atletico, M'Gladbach, Ludogorec
D: Barcelona, Porto, Tottenham, Kopenhaga
E: Juventus, Bayer, Kijów, Celtic
F: Leicester, Sevilla, Basel, Monaco
G: PSG, BVB, Sporting, Rostów
H: Real, Arsenal, Brugge, D. Zagrzeb
0
Nie, nie jestem początkującym. Chciałem tylko wiedzieś jak Wy trenujecie. I przy okazji się czegoś dowiedzieć. Wiedzy nigdy za wiele.
0
Niby tak ale np przy barkach trica też czuć. A jak klate i trica robi w inne dni to częściej go angażuje. Triceps jest na tyle małym mięśniem, że szybko się regeneruje i można go ćwiczyć nawet 2 razy w tygodniu, tak samo z bicem.
0
Aha, czyli ćwiczysz 3 razy w tygodniu, ja mam 4 treningi.
Ok, dzięki za odpowiedź :)
0
Siema.
Ćwiczy ktoś z Was na siłowni?
Jak tak to jak wygląda Wasz trening? Jakie partie łączycie ze sobą?
0
Chu...owy pomysł
0
To Ty chyba inny mecz oglądałeś kolego.
0
A masz pojęcie jakie zmienne? Np. Złota piłka albo bycie w 11 Fify. Nie ma szans by ten transfer tyle wyszedł. Gomes też jest kupiony też ze sporymi zmiennymi.