sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Ostatnie 5 meczy: 5 zwycięstw; bilans bramkowy 20:0. ROBI WRAŻENIE!!!
0
Ooo to z pięściarzami to dobre porównanie ;)
0
No oczywiście że tak ale powiedz sam: nie byłoby Ci przykro gdyby jeden z nich strzela 40-kilka bramek a przegrywa nagrodę o jednego gola? To w końcu może ją dostać dwóch zawodników?
1
Mówcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem najlepiej by było gdyby Pichichi dostali na spółkę Messi i Ronaldo. Głupio by było gdyby jeden z nich jej nie dostał. Obaj na tą nagrodę bardzo zasługują. A tak w ogóle czy jest to możliwe by tą nagrodę dostało dwóch zawodników?
2
A może Messi oddał karnego Neymarowi bo wcześniej ściągnął mu piłkę z przed nosa? A może On po prostu jest zajebisty?!?!?! Haha no pewnie że tak!!!
0
No sorry ale po co o tym tu pisać?
5
Każdego dnia na świecie umierają miliony osób i każdego dnia się smucisz?
1
Są zwolennicy Pogby są i zwolennicy Verrattiego. Ja osobiście byłbym za Pogbą ;)
1
Znałeś ją?
7
Oczywiście że to będzie łatwa przeprawa. Jak to ma nie być łatwy mecz z Cordobą to z kim wy chcecie łatwe mecze grać. Ludzie nie przesadzajmy! Oczywiście nie można ich zlekceważyć ale po prostu grać swoje. Z Cordobą to nawet rezerwowy skład by sobie poradził.
To będą łatwe 3 punkty :) Powodzenia!!!
19
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/
0
No ja mam odmienne zdanie. Uważam że Robben będzie wielkim wzmocnieniem dla Bayernu. Ale warto też zadać sobie pytanie czy będzie w dobrej formie.
0
Możliwe, że Robben już zagra.
0
I oby był o pietruszkę ;)
0
No bo może alfabetycznie :)
0
Robben na półfinały będzie już gotowy :/
0
Autobus, nie autobus, wygrali i to się liczy... niestety :(
0
Nie, po prostu na Kickerze takie składy były. Ale poza tym trafiłem :P
0
Sorry pomyliłem się :/
0
Składy:
ter Stegen - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
Sirigu - Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell - Verratti, Cabaye, Matuidi - Lucas Moura, Ibrahimovic, Pastore
0
Tylko wtedy jak było 0:0 to Bayern ich niemiłosiernie cisnął a Szachtar nic tylko autobus. Rewanżu nie wspominam nawet. A Porto z nimi grało jak równy z równym chociaż gole wpadły po błędach Bawarczyków. Mimo wszystko obstawiam awans Porto.
0
Typuję: Barcelona-PSG 2-0
Bayern-Porto 1-0
Monaco-Juventus 1-0
Real-Atletico 1-1
2
Wielka szkoda Wolfsburga. Wolę ich od Włochów no ale niestety :/
0
Atletico vs Real Madrid 1:2 (Real)
Juventus vs Monaco 2:0 (Juventus)
PSG vs Barcelona 0:3 (Barcelona)
Porto vs Bayern 1:1 (Bayern)
0
Jeśli Bayern wygra Ligę Mistrzów to Xabi Alonso będzie zawodnikiem który wygrał LM z trzema różnymi klubami. Znacie jeszcze innego takiego zawodnika który wygrał LM z trzema różnymi klubami? Proszę o odpowiedź :)
0
Haha można i tak :P
0
Bielefield - M Gladbach; 2
Rayo - Real; Ilość goli +3.5
Barcelona - Almeria; Ilość goli +3.5
Leverkusen - Bayern; 2
Napoli - Lazio; Awans: Napoli
Co o tym sądzicie?
2
http://transfery.info/74279,scholes-najlepsze-kluby-europy-wygrywalyby-premier-league-z-ogromna-przewaga
No i ma rację!!
1
No i według mnie to on jest najlepszym bramkarzem XXI wieku. No ale ty możesz oczywiście uważać inaczej :)
2
Oliver Kahn mówi Ci to coś?