32

Ostatnie 5 meczy: 5 zwycięstw; bilans bramkowy 20:0. ROBI WRAŻENIE!!!

0

Ooo to z pięściarzami to dobre porównanie ;)

0

No oczywiście że tak ale powiedz sam: nie byłoby Ci przykro gdyby jeden z nich strzela 40-kilka bramek a przegrywa nagrodę o jednego gola? To w końcu może ją dostać dwóch zawodników?

1

Mówcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem najlepiej by było gdyby Pichichi dostali na spółkę Messi i Ronaldo. Głupio by było gdyby jeden z nich jej nie dostał. Obaj na tą nagrodę bardzo zasługują. A tak w ogóle czy jest to możliwe by tą nagrodę dostało dwóch zawodników?

2

A może Messi oddał karnego Neymarowi bo wcześniej ściągnął mu piłkę z przed nosa? A może On po prostu jest zajebisty?!?!?! Haha no pewnie że tak!!!

0

No sorry ale po co o tym tu pisać?

5

Każdego dnia na świecie umierają miliony osób i każdego dnia się smucisz?

1

Są zwolennicy Pogby są i zwolennicy Verrattiego. Ja osobiście byłbym za Pogbą ;)

1

Znałeś ją?

7

Oczywiście że to będzie łatwa przeprawa. Jak to ma nie być łatwy mecz z Cordobą to z kim wy chcecie łatwe mecze grać. Ludzie nie przesadzajmy! Oczywiście nie można ich zlekceważyć ale po prostu grać swoje. Z Cordobą to nawet rezerwowy skład by sobie poradził.
To będą łatwe 3 punkty :) Powodzenia!!!

19

0

No ja mam odmienne zdanie. Uważam że Robben będzie wielkim wzmocnieniem dla Bayernu. Ale warto też zadać sobie pytanie czy będzie w dobrej formie.

0

Możliwe, że Robben już zagra.

0

I oby był o pietruszkę ;)

0

No bo może alfabetycznie :)

0

Robben na półfinały będzie już gotowy :/

0

Autobus, nie autobus, wygrali i to się liczy... niestety :(

0

Nie, po prostu na Kickerze takie składy były. Ale poza tym trafiłem :P

0

Sorry pomyliłem się :/

0

Składy:

ter Stegen - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

Sirigu - Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell - Verratti, Cabaye, Matuidi - Lucas Moura, Ibrahimovic, Pastore

0

Tylko wtedy jak było 0:0 to Bayern ich niemiłosiernie cisnął a Szachtar nic tylko autobus. Rewanżu nie wspominam nawet. A Porto z nimi grało jak równy z równym chociaż gole wpadły po błędach Bawarczyków. Mimo wszystko obstawiam awans Porto.

0

Typuję: Barcelona-PSG 2-0
Bayern-Porto 1-0
Monaco-Juventus 1-0
Real-Atletico 1-1

2

Wielka szkoda Wolfsburga. Wolę ich od Włochów no ale niestety :/

0

Atletico vs Real Madrid 1:2 (Real)
Juventus vs Monaco 2:0 (Juventus)
PSG vs Barcelona 0:3 (Barcelona)
Porto vs Bayern 1:1 (Bayern)

0

Jeśli Bayern wygra Ligę Mistrzów to Xabi Alonso będzie zawodnikiem który wygrał LM z trzema różnymi klubami. Znacie jeszcze innego takiego zawodnika który wygrał LM z trzema różnymi klubami? Proszę o odpowiedź :)

0

Haha można i tak :P

0

Bielefield - M Gladbach; 2
Rayo - Real; Ilość goli +3.5
Barcelona - Almeria; Ilość goli +3.5
Leverkusen - Bayern; 2
Napoli - Lazio; Awans: Napoli
Co o tym sądzicie?

1

No i według mnie to on jest najlepszym bramkarzem XXI wieku. No ale ty możesz oczywiście uważać inaczej :)

2

Oliver Kahn mówi Ci to coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?