sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I widzisz. Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie.
0
Nic dziwnego. To było oczywiste. Ale liczę na pozytywne zakończenie tych negocjacji. Gdyby cena zamknęła się w 35-40 mln było by przyzwoicie.
0
Messi
0
Szkoda, że już tej fajnej czcionki nie mają.
0
Hymn Barcy. Jak miło;))
0
Barca przyjechała to mają święto narodowe;P
0
Prawda, ale trzeba wszystkich wypróbować.
0
To se znajdź lepszą!
0
http://xstream.yt/stream1/soccerlive1.html
Bardzo ładna transmisja i nie zacina. Polecam.
VeB!
0
Co tu robi Bale i van Piersie? I dlaczego nie ma Iniesty? Według mnie Lewy zdecydowanie za wysoko. Ribery zasłużył na zwycięstwo.
0
Albo z Porto: Mangala
0
Neymar mnie wkurwia tym kiwaniem.
0
Wymarzony debiut Taty;)))
0
Żeby się tam nie połamał;P
0
O KURWA MESSI
0
Nieźle ich rozklepali!
0
Ludzie! Link do meczu jest w powyższym artykule!
0
http://www.meczenazywo.tv/mecze_na_zywo_10
0
Pedro i tak jest słaby. Brawo Messi!
0
Popieram. Wszystkie mecze tak powinni pokazywać;)
0
Powodzenia!!!
0
Skład z oficjalnej strony:
http://www.fcbarcelona.com/
0
Dzisiejszy skład:
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Ineista, Pedro, Alexis, Messi
0
Super czcionka, super pomysł!
0
Może są solidni... w Santosie. Natomiast Neymar w ich wieku był już wart grubo ponad 10 milionów.
0
Pewnie w internecie.
0
Tak. Jestem wróżką;P Takie same, a nawet lepsze talenty są w Barcelonie. A Barca głupio wydaje od tak sobie 8 milionów mimo, że mamy kryzys i długi. Pieniądze potrzebne nam są na stopera, a nie na niby talenty. A na to, że będą kiedyś dobrzy też nie masz pewności. Prawda?
0
Te 7,9 miliona lepiej przeznaczyli by na jakiegoś stopera, a nie wykupują sobie jakieś przywileje do kupna "talentów", z których i tak nic nie będzie. Taki geniusz jak u Neymara zdarza się raz na milion. Żenada.
Pozdrawiam;)
0
NIE...
0
Nie pierdol, że nie masz jak oglądać. Przecież na necie jest tyle linków do meczu, a ty piszesz, że nie masz jak oglądać? Jak ktoś chce to znajdzie.