0

I widzisz. Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie.

0

Nic dziwnego. To było oczywiste. Ale liczę na pozytywne zakończenie tych negocjacji. Gdyby cena zamknęła się w 35-40 mln było by przyzwoicie.

0

Messi

0

Szkoda, że już tej fajnej czcionki nie mają.

0

Hymn Barcy. Jak miło;))

0

Barca przyjechała to mają święto narodowe;P

0

Prawda, ale trzeba wszystkich wypróbować.

0

To se znajdź lepszą!

0

http://xstream.yt/stream1/soccerlive1.html
Bardzo ładna transmisja i nie zacina. Polecam.
VeB!

0

Co tu robi Bale i van Piersie? I dlaczego nie ma Iniesty? Według mnie Lewy zdecydowanie za wysoko. Ribery zasłużył na zwycięstwo.

0

Albo z Porto: Mangala

0

Neymar mnie wkurwia tym kiwaniem.

0

Wymarzony debiut Taty;)))

0

Żeby się tam nie połamał;P

0

O KURWA MESSI

0

Nieźle ich rozklepali!

0

Ludzie! Link do meczu jest w powyższym artykule!

0

Pedro i tak jest słaby. Brawo Messi!

0

Popieram. Wszystkie mecze tak powinni pokazywać;)

0

Powodzenia!!!

0

Skład z oficjalnej strony:
http://www.fcbarcelona.com/

0

Dzisiejszy skład:

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Ineista, Pedro, Alexis, Messi

0

Super czcionka, super pomysł!

0

Może są solidni... w Santosie. Natomiast Neymar w ich wieku był już wart grubo ponad 10 milionów.

0

Pewnie w internecie.

0

Tak. Jestem wróżką;P Takie same, a nawet lepsze talenty są w Barcelonie. A Barca głupio wydaje od tak sobie 8 milionów mimo, że mamy kryzys i długi. Pieniądze potrzebne nam są na stopera, a nie na niby talenty. A na to, że będą kiedyś dobrzy też nie masz pewności. Prawda?

0

Te 7,9 miliona lepiej przeznaczyli by na jakiegoś stopera, a nie wykupują sobie jakieś przywileje do kupna "talentów", z których i tak nic nie będzie. Taki geniusz jak u Neymara zdarza się raz na milion. Żenada.
Pozdrawiam;)

0

NIE...


0

Nie pierdol, że nie masz jak oglądać. Przecież na necie jest tyle linków do meczu, a ty piszesz, że nie masz jak oglądać? Jak ktoś chce to znajdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?