sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Barca nie może szukać trenera, który pasuje do stylu gry Barcy. Nowy trener powinien wprowadzić swój własny styl gry, trenowania; a nie podporządkowywać się drużynie. VeBarca!
0
Według mnie w ostatnich meczach był w cieniu Bale'a...
0
http://www.transfermarkt.de/de/primera-division/startseite/wettbewerb_ES1.html
0
Ta porażka mnie bardziej boli niż 0-7 z Bayernem. Wielka szkoda, ale czas najwyższy na rewolucje!
1
Atletico jest warte 282mln, a Barca 588,1mln...
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
Visca el Barca
0
Na prawdę dobra robota. Good job!
0
Miała się już kończyć jak odchodził Heynckes.
0
Chyba nie mówisz o reprezentacji?!
0
Napisz komentarz...Lidera mamy, za ch*** go nie oddamy
0
Lidera mamy, za ch*** go nie oddamy
0
Myślę, że ZM jest Alexis.
Pozdro
0
Spójrzcie tylko na tą ławkę. Strach się bać :)
0
Ma rację. Zdecydowanie na nią zasłużył. Ale to tylko moja skromna opinia.
0
12 mln to bardzo mało
0
Nie no dobre. Bardzo dobre. W 10 też mamy szansę [ironia].
0
Lepiej teraz, niż miałby pauzować w meczu z Atletico.
0
Takie same barwy
0
Tello powinien dostawać zdecydowanie więcej minut. Szkoda gdyby taki talent się zmarnował.
0
a nie?!?!?!
0
na ławce...
0
http://vipracing-tv8.blogspot.com/#www.rojadirecta.me
0
Fabregas na zdjęciu pokazuje (L)egię.
0
A tak się podniecaliście Pedro jak mu się fuksem hat rika udało strzelić.
0
I klikasz białą strzałkę obok.
0
Wchodzisz w sopcasta i wpisujesz numer kanału po lewej stronie
Adres: ?????
0
96709 kanał na SopCasta jak by ktoś chciał.
0
Tak jak obstawiałem. 4:0. BRAWO!!!
0
A może nie?
0
Wątpię. Poza pierwszą bramką aby dokłada nogę.