12

Barca nie może szukać trenera, który pasuje do stylu gry Barcy. Nowy trener powinien wprowadzić swój własny styl gry, trenowania; a nie podporządkowywać się drużynie. VeBarca!

0

Według mnie w ostatnich meczach był w cieniu Bale'a...

0

Ta porażka mnie bardziej boli niż 0-7 z Bayernem. Wielka szkoda, ale czas najwyższy na rewolucje!

1

Atletico jest warte 282mln, a Barca 588,1mln...

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
Visca el Barca

0

Na prawdę dobra robota. Good job!

0

Miała się już kończyć jak odchodził Heynckes.

0

Chyba nie mówisz o reprezentacji?!

0

Napisz komentarz...Lidera mamy, za ch*** go nie oddamy

0

Lidera mamy, za ch*** go nie oddamy

0

Myślę, że ZM jest Alexis.
Pozdro

0

Spójrzcie tylko na tą ławkę. Strach się bać :)

0

Ma rację. Zdecydowanie na nią zasłużył. Ale to tylko moja skromna opinia.

0

12 mln to bardzo mało

0

Nie no dobre. Bardzo dobre. W 10 też mamy szansę [ironia].

0

Lepiej teraz, niż miałby pauzować w meczu z Atletico.

0

Takie same barwy

0

Tello powinien dostawać zdecydowanie więcej minut. Szkoda gdyby taki talent się zmarnował.

0

a nie?!?!?!

0

na ławce...

0

Fabregas na zdjęciu pokazuje (L)egię.

0

A tak się podniecaliście Pedro jak mu się fuksem hat rika udało strzelić.

0

I klikasz białą strzałkę obok.

0

Wchodzisz w sopcasta i wpisujesz numer kanału po lewej stronie
Adres: ?????

0

96709 kanał na SopCasta jak by ktoś chciał.

0

Tak jak obstawiałem. 4:0. BRAWO!!!

0

A może nie?

0

Wątpię. Poza pierwszą bramką aby dokłada nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?