0

Neymar ma miejsce w szatni obok Daniego. Przypadek?;P

0

Brawo Gerard! haha

0

I po co on tak kombinuje?!

0

i ostatni

0

Sklad FCB na final Pucharu Katalonii: Oier, Patric, S. Gómez, Adriano, Balliu, Sergio, S. Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu, Pedro

Rezerwowi: Pinto, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Alexis, Mascherano, Jordi Alba, Song, Espinosa

0

Alex Song po raz kolejny potwierdza, że jest w formie. Nawet lepszej niż Busquets.

0

Liczę na występy Deulofeu!

0

No i co, że chcą go sprzedać? A jakby Lech chciałby sprzedać Kamińskiego to też byś chciał go kupić bo chcą go sprzedać, nawet jeśli jest słaby??

0

Ale tylko pod warunkiem jakby grał w podstawowej 11.

0

To bardzo dobry pomysł.

0

14 milionów to dolna poprzeczka według mnie. Tzn minimum.

0

O Boże Czyhryński...

0

huraaa

0

Teraz tylko Ter Stegen i klasowy stoper (tylko nie Hummels, po tym co wczoraj wyprawiał to bardzo dziękuję, Kompany też nie przyjdzie, a więc zostaje Thiago Silva).

0

Tyna serio widziałbyś Mirandę w Barcelonie?
Bo ja nie.

0

Dlaczego Tito uparł się na Thiago Silve? Wiem, że jest dobry, ale trochę za stary. Śmię wątpić, że są lepsi od niego.

0

Trochę tego nie rozumiem. Za każdym okienkiem transferowym tyle mówi się o zainteresowaniu Barcy wieloma zawodnikami. A Bayern? Od razu oficjalnie, że Goetze podpisał z nimi kontrakt. Za przeproszeniem bez pierdolenia się. Ale liczę na transfery Neymara i Ter Stegena.

0

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że to on ma trafić do Barcy.

0

Na bramę proponowałbym także Kevina Trappa.

0

A jak nie Kompany to kolejny Czychryński? Niemożliwe. Oby nie.

0

Taki chu... Na pewno nie za darmo!

0

No w końcu zajebiste stroje!

0

dddddd

0

Z Realem też sobie poradzi;))

0

To bardzo zły pomysł!

0

yaya24fcb
A kto by nie chciał;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?