sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar ma miejsce w szatni obok Daniego. Przypadek?;P
0
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Daily-Mail-Fabregas-pierwszym-transferem-Man-Utd,wid,15692441,wiadomosc.html
0
Brawo Gerard! haha
0
I po co on tak kombinuje?!
0
http://tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-1.html
0
i ostatni
0
http://tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-1.html
0
Sklad FCB na final Pucharu Katalonii: Oier, Patric, S. Gómez, Adriano, Balliu, Sergio, S. Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu, Pedro
Rezerwowi: Pinto, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Alexis, Mascherano, Jordi Alba, Song, Espinosa
0
Alex Song po raz kolejny potwierdza, że jest w formie. Nawet lepszej niż Busquets.
0
Liczę na występy Deulofeu!
0
No i co, że chcą go sprzedać? A jakby Lech chciałby sprzedać Kamińskiego to też byś chciał go kupić bo chcą go sprzedać, nawet jeśli jest słaby??
0
Ale tylko pod warunkiem jakby grał w podstawowej 11.
0
To bardzo dobry pomysł.
0
14 milionów to dolna poprzeczka według mnie. Tzn minimum.
0
O Boże Czyhryński...
0
huraaa
0
Teraz tylko Ter Stegen i klasowy stoper (tylko nie Hummels, po tym co wczoraj wyprawiał to bardzo dziękuję, Kompany też nie przyjdzie, a więc zostaje Thiago Silva).
0
Tyna serio widziałbyś Mirandę w Barcelonie?
Bo ja nie.
0
Dlaczego Tito uparł się na Thiago Silve? Wiem, że jest dobry, ale trochę za stary. Śmię wątpić, że są lepsi od niego.
0
Trochę tego nie rozumiem. Za każdym okienkiem transferowym tyle mówi się o zainteresowaniu Barcy wieloma zawodnikami. A Bayern? Od razu oficjalnie, że Goetze podpisał z nimi kontrakt. Za przeproszeniem bez pierdolenia się. Ale liczę na transfery Neymara i Ter Stegena.
0
Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że to on ma trafić do Barcy.
0
Na bramę proponowałbym także Kevina Trappa.
0
A jak nie Kompany to kolejny Czychryński? Niemożliwe. Oby nie.
0
Taki chu... Na pewno nie za darmo!
0
No w końcu zajebiste stroje!
0
dddddd
0
Z Realem też sobie poradzi;))
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/tottenham-zlozyl-oferte-za-davida-ville,1,5518647,wiadomosc.html
Wydaje mi się, że za mało;)
0
To bardzo zły pomysł!
0
yaya24fcb
A kto by nie chciał;)