0

No i co, że 1 mecz będzie miał przyzwoity jak 10 innych będzie grał jak ciota.

0

tak!!

0

Zwinęli by Cię, a buta i tak byś nie dotknął.

0

I tak jest słaby. A ile innych okazji zjebie. Dobrze, że tego nie zPEDROlił.

0

Pedro ale deb...

0

0

0

Brakuje Tello. Szkoda.

0

Na wyjeździe z nimi gramy lepiej niż u siebie. Dlatego obstawiam 4:0.

0

0

0

Właśnie taki jaki chciałem;D
Po 3 punkty!!!

0

I hu... nam z tego przyszło!

0

Roberto może tak, ale Tello nie sądzę.

0

Napisz komentarz...Ofensywa genialna. No co tu dużo mówić. Natomiast obrona pozostawia nadal duuużo do życzenia.

0

Napisz komentarz...Ofensywa genialna. No co tu dużo mówić. Natomiast obrona pozostawia nadal duuużo do życzenia. Niestety...

0

Sorry. Komentarz wyżej.

0

A masz SopCast???

0

Szkoda, że nie ma Tello, ale liczę na to , że wejdzie w drugiej.
VwB

0

I to jest prawidłowe podejście!

0

A tym czasem oficjalnie: Barcelona pozyskała Denisa Suareza.
Zobaczymy co z niego wyrośnie;)

0

Oby Barca nie była taka głupia. On nie jest tyle wart. Lepiej powalczyć o Sakho.

0

Chcieć to oni sobie mogą;P

0

Wedle mnie to by mogła być nawet zwykła biedronka. Ważne by wpadały piękne gole. Oczywiście najczęściej dla Barcy!
VeB!!!

0

0

Sorry komentarz wyżej.

0

Zgadzam się, ale powinien wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

0

Xavi jest do niczego;[

0

No to zostaniemy z przyzwoitym Pique, starym i coraz słabszym Puyolem i niziutkim tak naprawdę defensorem Mascherano. O Bartrze to nawet nie mówię. I kolejny sezon stracony bo nie mamy dwóch porządnych stoperów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?