sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i co, że 1 mecz będzie miał przyzwoity jak 10 innych będzie grał jak ciota.
0
tak!!
0
Zwinęli by Cię, a buta i tak byś nie dotknął.
0
I tak jest słaby. A ile innych okazji zjebie. Dobrze, że tego nie zPEDROlił.
0
Pedro ale deb...
0
http://pl-sport.tv/stream-4.htm proszę
0
http://pl-sport.tv/stream-4.htm
0
Brakuje Tello. Szkoda.
0
Na wyjeździe z nimi gramy lepiej niż u siebie. Dlatego obstawiam 4:0.
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm sadffasdg
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
0
Właśnie taki jaki chciałem;D
Po 3 punkty!!!
0
http://stadiony.net/projekty/esp/san_mames_barria
0
I hu... nam z tego przyszło!
0
Roberto może tak, ale Tello nie sądzę.
0
Napisz komentarz...Ofensywa genialna. No co tu dużo mówić. Natomiast obrona pozostawia nadal duuużo do życzenia.
0
Napisz komentarz...Ofensywa genialna. No co tu dużo mówić. Natomiast obrona pozostawia nadal duuużo do życzenia. Niestety...
0
Sorry. Komentarz wyżej.
0
A masz SopCast???
0
Szkoda, że nie ma Tello, ale liczę na to , że wejdzie w drugiej.
VwB
0
I to jest prawidłowe podejście!
0
A tym czasem oficjalnie: Barcelona pozyskała Denisa Suareza.
Zobaczymy co z niego wyrośnie;)
0
Oby Barca nie była taka głupia. On nie jest tyle wart. Lepiej powalczyć o Sakho.
0
Chcieć to oni sobie mogą;P
0
Wedle mnie to by mogła być nawet zwykła biedronka. Ważne by wpadały piękne gole. Oczywiście najczęściej dla Barcy!
VeB!!!
0
http://ana1.me/STV1.html
0
Sorry komentarz wyżej.
0
Zgadzam się, ale powinien wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
0
Xavi jest do niczego;[
0
No to zostaniemy z przyzwoitym Pique, starym i coraz słabszym Puyolem i niziutkim tak naprawdę defensorem Mascherano. O Bartrze to nawet nie mówię. I kolejny sezon stracony bo nie mamy dwóch porządnych stoperów.