0

A więc: ter Stegen, Kompany, Neymar. Według mnie najlepsi kandydaci. A wy jak uważacie?

0

A więc: ter Stegen, Kompany, Neymar. Według mnie najlepsi kandydaci. Jak uważacie?

0

0

Mak toś polskiego SopCasta???

0

Mi pasuje;))))))))))

0

Zdajecie sobie sprawę, że Bayern to także FCB?

0

Prawdopodobne składy wg "Kickera":

Bayern Monachium:
- Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Gomez

FC Barcelona:
- Valdes - Dani Alves, Piqué, Bartra, Jordi Alba - Busquets - Xavi, Iniesta - Messi - Pedro, Villa

0

Prawdopodobne składy wg "Kickera":

Bayern Monachium:
- Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Gomez

FC Barcelona:
- Victor Valdes - Dani Alves, Piqué, Bartra, Jordi Alba - Busquets - Xavi, Iniesta - Messi - Pedro, Villa

0

To była wtedy najsilniejsza Barca jaką pamiętam;)
Visca el Barca

0

1:22 Zajebiście Henry to zrobił.

0

A może:
Valdes
Alves - Pique - Busquets - Alba
Song
Xavi - Iniesta
Sanchez - Messi - Pedro
Bo wydaje mi się, że Bartra jest za mało doświadczony, a to jest półfinał LM.

0

olaf5605
Tak. Na pewno zagramy bez defensora.

0

malutkiFCB
Tak. Na pewno zagramy w dziesiątkę;P

0



Valdes
Alves - Pique - Abidal - Alba
Busquets
Xavi - Iniesta
Sanchez - Messi - Pedro

0

0

1Sasuke
Przeczytaj skład uważnie. Alexis także jest;))

0

Ja bym dał tak...


Valdes
Alves - Pique - Abidal - Alba
Busquets/Song
Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Pedro

Co wy na to??

0

Jaki jest skład??

0

Macie link???

0

yyyyy

0

No wszystko fajnie i pięknie tylko bez defensora. Z Bayernem tak się nie da.

0

Przewidywany skład wg MD:
Valdés; Adriano, Bartra, Piqué, Montoya; Song, Sergi Roberto, Thiago; Tello, Cesc, Alexis.

0

'kkkk

0

Szczerze? Dla mnie jest najważniejsze zdrowie piłkarzy, szczególnie Messiego. Przecież bez niego też damy sobie radę. Jeśli będzie taka konieczność to wejdzie w drugiej połowie i rozniesie PSG.
Visca el Barca

0

Alexis

0

No nareszcie! Alexis Cesc

0

Ale Alexis jest słaby... Niestety...

0

Pinto; Montoya, Bartra, Piqué, Alves; Song, Cesc, Thiago; Tello, Villa, Deulofeu.

0

Szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?