sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A więc: ter Stegen, Kompany, Neymar. Według mnie najlepsi kandydaci. A wy jak uważacie?
0
A więc: ter Stegen, Kompany, Neymar. Według mnie najlepsi kandydaci. Jak uważacie?
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Mak toś polskiego SopCasta???
0
Mi pasuje;))))))))))
0
Zdajecie sobie sprawę, że Bayern to także FCB?
0
http://www.kicker.de/news/fussball/chleague/spielrunde/champions-league/2012-13/9/1886174/livetaktischeaufstellung_bayern-muenchen-14_fc-barcelona.html
0
Prawdopodobne składy wg "Kickera":
Bayern Monachium:
- Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Gomez
FC Barcelona:
- Valdes - Dani Alves, Piqué, Bartra, Jordi Alba - Busquets - Xavi, Iniesta - Messi - Pedro, Villa
0
Prawdopodobne składy wg "Kickera":
Bayern Monachium:
- Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Gomez
FC Barcelona:
- Victor Valdes - Dani Alves, Piqué, Bartra, Jordi Alba - Busquets - Xavi, Iniesta - Messi - Pedro, Villa
0
To była wtedy najsilniejsza Barca jaką pamiętam;)
Visca el Barca
0
1:22 Zajebiście Henry to zrobił.
0
A może:
Valdes
Alves - Pique - Busquets - Alba
Song
Xavi - Iniesta
Sanchez - Messi - Pedro
Bo wydaje mi się, że Bartra jest za mało doświadczony, a to jest półfinał LM.
0
olaf5605
Tak. Na pewno zagramy bez defensora.
0
malutkiFCB
Tak. Na pewno zagramy w dziesiątkę;P
0
Valdes
Alves - Pique - Abidal - Alba
Busquets
Xavi - Iniesta
Sanchez - Messi - Pedro
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mazinho
0
1Sasuke
Przeczytaj skład uważnie. Alexis także jest;))
0
Ja bym dał tak...
Valdes
Alves - Pique - Abidal - Alba
Busquets/Song
Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Pedro
Co wy na to??
0
Jaki jest skład??
0
Macie link???
0
yyyyy
0
No wszystko fajnie i pięknie tylko bez defensora. Z Bayernem tak się nie da.
0
Przewidywany skład wg MD:
Valdés; Adriano, Bartra, Piqué, Montoya; Song, Sergi Roberto, Thiago; Tello, Cesc, Alexis.
0
'kkkk
0
Szczerze? Dla mnie jest najważniejsze zdrowie piłkarzy, szczególnie Messiego. Przecież bez niego też damy sobie radę. Jeśli będzie taka konieczność to wejdzie w drugiej połowie i rozniesie PSG.
Visca el Barca
0
Alexis
0
No nareszcie! Alexis Cesc
0
Ale Alexis jest słaby... Niestety...
0
Pinto; Montoya, Bartra, Piqué, Alves; Song, Cesc, Thiago; Tello, Villa, Deulofeu.
0
Szkoda...