sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie by było gdyby wszystkie mecze Barcy tak na żywo pokazywali;))
0
Campeones!!!
0
0:24 ale brama;))
0
No właśnie w tym tkwi problem;(
0
A ja bym widział Lacina Traore. Bardzo dobrze gra głową i jest szybki jak na swój wzrost. Co wy na to?
0
Zwróciłbym uwagę na: Lacina Traoré
http://www.transfermarkt.de/de/lacina-traore/profil/spieler_69006.html
0
Zwróciłbym uwagę na: Lacina Traoré
http://www.transfermarkt.de/de/lacina-traore/profil/spieler_69006.html
0
Dla nie poinformowanych: Rooney ma 27lat (ur. 24.10.1985)
0
No wreszcie jakaś miła wiadomość. Jestem jak najbardziej za. To bardzo dobry bramkarz.
0
http://www.transfermarkt.de/de/kyriakos-papadopoulos/profil/spieler_58489.html
0
A może: Kiriakos Papadopulos
0
Oby nie.
0
Tylko ile lat potrzebował SAF, a ile Pep.
0
Żeby bronić wyniku!
0
Busi;)
0
ZMIANY TRENERA!
0
PANOWIE,
MISTRZOSTWA JESZCZE NIE MAMY!
0
ssssss
0
Niestety, ale czasy Xaviego się powoli kończą. Miejmy nadzieję,że Thiago godnie go zastąpi.
Visca el Barca!!!
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-jupp-heynckes-moze-poprowadzic-fc-barcelone,1,5478323,wiadomosc.html
gggggg
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-jupp-heynckes-moze-poprowadzic-fc-barcelone,1,5478323,wiadomosc.html
0
Najwyraźniej czas Xaviego powoli się kończy.
0
Wiele lepiej gramy gdy zszedł Xavi. Az mi się wieżyć nie chce. Messi
0
I jak tu grać z Bayernem??!!
0
Błagam Pep, WRÓĆ!
0
Potrzebny jest nam minimum jeden klasowy stoper!
0
Tej drużynie przyda się remont a nie remontada!
0
Brawo Pique!
0
Przewidywany skład wg MD:
Valdés; Alba, Bartra, Abidal, Montoya; Song, Cesc, Thiago; Tello, Villa, Pedro
LEPSZY
0
Przydałby się;))