0

Fajnie by było gdyby wszystkie mecze Barcy tak na żywo pokazywali;))

0

Campeones!!!

0


0:24 ale brama;))

0

No właśnie w tym tkwi problem;(

0

A ja bym widział Lacina Traore. Bardzo dobrze gra głową i jest szybki jak na swój wzrost. Co wy na to?

0

0

0

Dla nie poinformowanych: Rooney ma 27lat (ur. 24.10.1985)

0

No wreszcie jakaś miła wiadomość. Jestem jak najbardziej za. To bardzo dobry bramkarz.

0

A może: Kiriakos Papadopulos

0

Oby nie.

0

Tylko ile lat potrzebował SAF, a ile Pep.

0

Żeby bronić wyniku!

0

Busi;)

0

ZMIANY TRENERA!

0

PANOWIE,
MISTRZOSTWA JESZCZE NIE MAMY!

0

ssssss

0

Niestety, ale czasy Xaviego się powoli kończą. Miejmy nadzieję,że Thiago godnie go zastąpi.
Visca el Barca!!!

0

Najwyraźniej czas Xaviego powoli się kończy.

0

Wiele lepiej gramy gdy zszedł Xavi. Az mi się wieżyć nie chce. Messi

0

I jak tu grać z Bayernem??!!

0

Błagam Pep, WRÓĆ!

0

Potrzebny jest nam minimum jeden klasowy stoper!

0

Tej drużynie przyda się remont a nie remontada!

0

Brawo Pique!

0

Przewidywany skład wg MD:
Valdés; Alba, Bartra, Abidal, Montoya; Song, Cesc, Thiago; Tello, Villa, Pedro
LEPSZY

0

Przydałby się;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?