sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty jarasz? Sergi lepszy od Thiago? Proszę cie.
0
Na moje 2-cyfrówki nie będzie.
0
Ludzie przejmujecie się tymi minusami??? Bo ja nie! Kładę na to.
0
Messi jest wszędzie. I takiego Leo chcę oglądać. Oby tak dalej.
VeB!
0
Messi ale asysta!
0
Brawo Alexis!
0
http://www.casadossegredos.tv/embed.php?c=sporttv2
POWODZENIA
0
Zgadzam się z tobą, ale jeśli by go kupili to na pewno by na nim nie poprzestali. Tzn, że kupili by jeszcze jednego doświadczonego i pewnego stopera.
0
Na jakie podstawie uważasz, że Martino to najlepsza opcja dla Barcy?
0
Co jak co, ale poza nim Barca musiałaby kupić jeszcze jednego stopera. Lepszego stopera.
0
To co, że pasuje do stylu Barcy jak może być słaby? Trenera wybiera się ze względu na osiągnięcia i umiejętności trenerskie, a nie, że pasuje do stylu. Bo takich trenerów nie jest zbyt wiele.
0
Bardzo rzadko.
0
"W każdym wywiadzie, w którym ''Tata'' Martino jest zapytany o najlepszego trenera jego odpowiedź jest ta sama: Marcelo Bielsa. "
I DLATEGO POWINNIŚMY WYBRAĆ BIELSĘ.
0
PODOBNO BO JEST BARDZO DOBRY DLA SWOICH PIŁKARZY I DBA O NICH JAK TATA.
0
I co? To jest takie fajne? Dostanie kartę i finito. Podoba wam się takie zachowanie trenera? Bo mi nie. Owszem powinien mieć charakter ale tutaj przesadził.
0
Greg jak najbardziej na plus.
0
I cały misterny plan...
0
Chociaż jedna dobra wiadomość.
0
Tito nic nie ma do transferów.
0
To wina Tuska:P
0
Jeśli on myśli, że będzie tam grał to się grubo myli.
0
Dobrze mówi.
0
Za taką kasę to z otwartymi rękami!
0
I ponownie skończy się na średniaku;(
0
Popieram Papadopulos bardzo dobry!
0
Dlaczego skreślasz ter Stegena po jednym błędzie. Myślisz, że Reina ich nie popełniał. Poniżej masz jeden przykład: http://www.sportfan.pl/artykul/niesamowity-babol-reiny-liverpool-o-krok-od-wpadki-36805
0
1829 komentarzy
0
I po co pierdolicie o numerze jak dobrze wiedzie, że numer będzie znany dopiero w sierpniu, na koniec okienka. Wtedy będzie wiadomo kto jeszcze przyjdzie i jakie numery się zwolniły.
0
Dziwne bo obok Neymara jest także "25" Songa.
0
Niby dlaczego?