sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem spokojny o to, że Messi w środę wyjdzie na boisko od pierwszej minuty.
VeB
0
Jaki kanał na Sopcascie???
0
http://www.pl-sport.tv/
0
Szkoda, że nie ma Tello.
0
Najważniejsze to strzelić gola i nie za dużo stracić.
Visca el Barca!
0
Messi
0
Brawo!!!
0
Niestety
0
A tak z innej beczki...
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/lm-kara-ibrahimovica-zmniejszona,1,5454031,wiadomosc.html
0
Czuje, że teraz nikt nas nie pokona!!!
0
Na chwile straciłem neta, włączam , paczę i... 3:1.
Co się stało??
0
ajjjjjjjj Messi...
0
Należą się brawa dla Iniesty!!!
0
Może znowu się powtórzę, ale...
Messi + Villa = Zwycięstwo;))
VeB!
0
Messi + Villa = Zwycięstwo;))
0
0
MVP
0
Valdes
Alves-Pique-Alba
Busquets-Song
Xavi-Iniesta
Messi-Villa-Alexis
0
I oby było tak jutro. Trzymajmy kciuki!!!
0
Barca
0
Byleby nie Puyol, Fabregas, Pedro i Sanchez. Są ostatnio całkiem bez formy.
0
Drogba ma 34 lata. To nic, że jest możliwość pozyskania go za darmo. Wątpię by grał u nas bez wynagrodzenia. Na pewno będzie chciał dużo zarabiać, a dużo sezonów u nas nie pogra.
0
Amano
a kto powiedział, że Busquets nie pajacuje?
0
Drogba ma 34 lata. Na pewno chcecie takiego starucha?!
0
http://www.transfermarkt.de/de/david-alaba/profil/spieler_59016.html
0
Thiago Silva (32 mln),
David Alaba (8,5 mln),
i jeśli chodzi o atak to tylko świetny fizycznie Llorente (25 mln).
To w nawiasach to tyle są wart według Transfermarkt.de
I TO WYSTARCZY;)
0
Ja bym kupił:
Thiago Silva (32 mln),
David Alaba (8,5 mln),
i jeśli chodzi o atak to tylko świetny fizycznie Llorente (25 mln).
To w nawiasach to tyle są wart (według Transfermarkt.de).
I TO WYSTARCZY;)
0
Pyrzo_Barca
Jak jest niesamowity to czemu nie gra. Nie mówię w pierwszym składzie, ale chociaż ze zmian. Żal przez duże Ż.
0
Nie chce, żeby tak pajacował u nas jak w barwach Chelsea.
0
RooniR10
Masz rację. Alaba i Luiz Gustavo są świetni. Widzieliście jak Alaba jechał Real w akcjach ofensywnych?!