0

Jestem spokojny o to, że Messi w środę wyjdzie na boisko od pierwszej minuty.
VeB

0

Jaki kanał na Sopcascie???

0

0

Szkoda, że nie ma Tello.

0

Najważniejsze to strzelić gola i nie za dużo stracić.
Visca el Barca!

0

Messi

0

Brawo!!!

0

Niestety

0

Czuje, że teraz nikt nas nie pokona!!!



0

Na chwile straciłem neta, włączam , paczę i... 3:1.
Co się stało??

0

ajjjjjjjj Messi...

0

Należą się brawa dla Iniesty!!!

0

Może znowu się powtórzę, ale...
Messi + Villa = Zwycięstwo;))
VeB!

0

Messi + Villa = Zwycięstwo;))

0

0

MVP

0

Valdes
Alves-Pique-Alba
Busquets-Song
Xavi-Iniesta
Messi-Villa-Alexis

0

I oby było tak jutro. Trzymajmy kciuki!!!

0

Barca

0

Byleby nie Puyol, Fabregas, Pedro i Sanchez. Są ostatnio całkiem bez formy.

0

Drogba ma 34 lata. To nic, że jest możliwość pozyskania go za darmo. Wątpię by grał u nas bez wynagrodzenia. Na pewno będzie chciał dużo zarabiać, a dużo sezonów u nas nie pogra.

0

Amano
a kto powiedział, że Busquets nie pajacuje?

0

Drogba ma 34 lata. Na pewno chcecie takiego starucha?!

0

Thiago Silva (32 mln),
David Alaba (8,5 mln),
i jeśli chodzi o atak to tylko świetny fizycznie Llorente (25 mln).
To w nawiasach to tyle są wart według Transfermarkt.de
I TO WYSTARCZY;)

0

Ja bym kupił:
Thiago Silva (32 mln),
David Alaba (8,5 mln),
i jeśli chodzi o atak to tylko świetny fizycznie Llorente (25 mln).
To w nawiasach to tyle są wart (według Transfermarkt.de).
I TO WYSTARCZY;)

0

Pyrzo_Barca
Jak jest niesamowity to czemu nie gra. Nie mówię w pierwszym składzie, ale chociaż ze zmian. Żal przez duże Ż.

0

Nie chce, żeby tak pajacował u nas jak w barwach Chelsea.

0

RooniR10
Masz rację. Alaba i Luiz Gustavo są świetni. Widzieliście jak Alaba jechał Real w akcjach ofensywnych?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?