0

Moje losowanie:
Juventus Turyn - AS Monaco
FC Barcelona - FC Porto
Atletico Madryt - Real Madryt
Bayern Monachium - PSG
No mi by w miarę pasowało:)

0

Co zrobisz, chyba taka moda :/

0

Tak, w jednym sezonie :) Dzięki!

0

Mam małe pytanko.
Jaki jest rekord w ilości strzelonych bramek przez jedną drużynę w lidze hiszpańskiej?
Proszę o odpowiedź :)

0

Akurat wtedy Bayern BYŁ o kilka klas lepszy od nas. Udowodnili to przecież w bezpośrednim pojedynku.

0

Jedyna normalna odpowiedź. Dzięki:)

1

Czy może mi ktoś przypomnieć czy ktoś jest zagrożony żółtą kartką?

1

Jurecki właśnie owijał, nie powiedział wprost, a Chrapkowski się nie pier...ił. Powiedział prosto z mostu.

0

Jak wy możecie w swoich XI pomijać Robbena?!

0

LUUDZIE!!! Ciągnął całą Holandię na Mundialu. To dzięki niemu mają aż brązowy medal. Holandia bez Robbena to jak piłkarz bez nogi. A Bayern kto ciągnie? Kto jest najlepszy? Może racja, że jest samolubny, i to dość poważnie ale jest zajebisty! A przewracanie się i wymuszanie... to jest wpisane w futbol. Według mnie w tamtym roku dużo lepszy od Neymara.

0

A gdzie Robben?

0

No wiem, właśnie się między nimi zastanawiałem. Ale moim zdaniem Boateng najlepszy obrońca Mundialu. A w samym finale to on dostał najwyższe noty. I wlasnie to zaważyło na moim wyborze.

0

Według mnie :)
Neuer - Lahm; Boateng; Ramos; Alaba - Mascherano; Kroos; Modrić - Robben; Messi; Ronaldo

0

W obecnej formie nam się nie przyda, może odejść, ale miejmy nadzieję, że wróci Rakitić z Sevilli!

0

Neuer
Lahm - Ramos - Boateng - Alaba
Yaya Toure - Kroos
Robben - Messi - Ronaldo
Muller

2

Ale to nie koniecznie jest kolejność miejsc. Po prostu obstawiam taką trójkę. No ale mimo wszystko chciałbym taką kolejność.

0

Neuer, Messi, Ronaldo

0

Alaba - Ramos - Boateng - Lahm

0

A tak na moje ;)
http://en.toty.uefa.com/my-team.htmlNeuer - Alaba Ramos Boateng Lahm - Reus Yaya Toure Robben - Ronaldo Muller Messi

0

A ja lubię futbol skuteczny. Bo skuteczność jest najważniejsza. Można grać efektownie i nie wygrywać, a inni grają brzydko i wygrywają.

0

Mi też tylko Arsenal nie wszedł;)

0

Dobra wiadomość dla nas, zła dla widowiska.

2

Te asysty są z bardzo dalekich rzutów wolnych, więc wybacz, żeby stamtąd strzelał. Ale co jak co asysty klasa!

0

...gdyby dołączył do Sevilli i nie grał.

0

Zarobi góra 4 mln na rękę. Czyli w Niemczech 8 mln BRUTTO

0

Benatia w Bayernie ma zarabiać 8 mln ale BRUTTO! Czyli na rękę wychodzi 4 mln. Tam najwyższe pensje to 10-12 BRUTTO dla Goetzego, Lewego, Riberego...

0

Suarez to nie jest typowa 9.

0

Grzeczniej! To jest moje zdanie. Ty najwyraźniej masz inne więc to już twój problem.

0

1. Di Maria 2. Neuer 3. Ronaldo

0

Ile meczy w jego wykonaniu widziałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?