sowa20
Dołączył/a: maj 2011
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moje losowanie:
Juventus Turyn - AS Monaco
FC Barcelona - FC Porto
Atletico Madryt - Real Madryt
Bayern Monachium - PSG
No mi by w miarę pasowało:)
0
Co zrobisz, chyba taka moda :/
0
Tak, w jednym sezonie :) Dzięki!
0
Mam małe pytanko.
Jaki jest rekord w ilości strzelonych bramek przez jedną drużynę w lidze hiszpańskiej?
Proszę o odpowiedź :)
0
Akurat wtedy Bayern BYŁ o kilka klas lepszy od nas. Udowodnili to przecież w bezpośrednim pojedynku.
0
Jedyna normalna odpowiedź. Dzięki:)
1
Czy może mi ktoś przypomnieć czy ktoś jest zagrożony żółtą kartką?
1
Jurecki właśnie owijał, nie powiedział wprost, a Chrapkowski się nie pier...ił. Powiedział prosto z mostu.
0
Jak wy możecie w swoich XI pomijać Robbena?!
0
LUUDZIE!!! Ciągnął całą Holandię na Mundialu. To dzięki niemu mają aż brązowy medal. Holandia bez Robbena to jak piłkarz bez nogi. A Bayern kto ciągnie? Kto jest najlepszy? Może racja, że jest samolubny, i to dość poważnie ale jest zajebisty! A przewracanie się i wymuszanie... to jest wpisane w futbol. Według mnie w tamtym roku dużo lepszy od Neymara.
0
A gdzie Robben?
0
No wiem, właśnie się między nimi zastanawiałem. Ale moim zdaniem Boateng najlepszy obrońca Mundialu. A w samym finale to on dostał najwyższe noty. I wlasnie to zaważyło na moim wyborze.
0
Według mnie :)
Neuer - Lahm; Boateng; Ramos; Alaba - Mascherano; Kroos; Modrić - Robben; Messi; Ronaldo
0
W obecnej formie nam się nie przyda, może odejść, ale miejmy nadzieję, że wróci Rakitić z Sevilli!
0
Neuer
Lahm - Ramos - Boateng - Alaba
Yaya Toure - Kroos
Robben - Messi - Ronaldo
Muller
2
Ale to nie koniecznie jest kolejność miejsc. Po prostu obstawiam taką trójkę. No ale mimo wszystko chciałbym taką kolejność.
0
Neuer, Messi, Ronaldo
0
Alaba - Ramos - Boateng - Lahm
0
A tak na moje ;)
http://en.toty.uefa.com/my-team.htmlNeuer - Alaba Ramos Boateng Lahm - Reus Yaya Toure Robben - Ronaldo Muller Messi
0
A ja lubię futbol skuteczny. Bo skuteczność jest najważniejsza. Można grać efektownie i nie wygrywać, a inni grają brzydko i wygrywają.
0
Mi też tylko Arsenal nie wszedł;)
0
Dobra wiadomość dla nas, zła dla widowiska.
2
Te asysty są z bardzo dalekich rzutów wolnych, więc wybacz, żeby stamtąd strzelał. Ale co jak co asysty klasa!
0
...gdyby dołączył do Sevilli i nie grał.
0
Zarobi góra 4 mln na rękę. Czyli w Niemczech 8 mln BRUTTO
0
Benatia w Bayernie ma zarabiać 8 mln ale BRUTTO! Czyli na rękę wychodzi 4 mln. Tam najwyższe pensje to 10-12 BRUTTO dla Goetzego, Lewego, Riberego...
0
Suarez to nie jest typowa 9.
0
Grzeczniej! To jest moje zdanie. Ty najwyraźniej masz inne więc to już twój problem.
0
1. Di Maria 2. Neuer 3. Ronaldo
0
Ile meczy w jego wykonaniu widziałeś?