stefan-nurek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
katowice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo ! nic wiecej tu nie trzeba pisac.
0
Proti - nic dodać, nic ująć ; )
0
kpiernik brawo , tylko i tak Ci pojada jak mi .. ;)
0
A dla mnie niech zagraja zmiennicy, bo sam Pep juz posadzil ostatnio Xaviego. To wolicie dac Alexisa jutro niz w meczu o wszystko w srode, a w srode hmm Tello? Barca potrzebuje odpoczynku.
0
Dac do ataku Leo Cuence i Adriano !
0
I gdzie sa Ci wszyscy ktorzy twierdzili ze Barca musi zagrac podstawowym skladem bo niespodzianka bedzie i wgl... Powiem tyle Barca B by ich pykła.
0
MiRaS przykro mi ale to Ty sobie przypomnij kto gral w tym meczu ;)
0
cules23
tak rezerwy przegraly by 5:0, bo Thiago Cuenca, czy Bartra są słabsi od piłkarzy Osasuny. Z Bate widziales na co ich stac ; )
0
NekroLeo
Doliczyłem się max. 7 zmiennikow typu Cuenca Thiago. A chcialbym Tello Bartre czy Dos Santosa ; )
0
nie rozumie po co ma grać Messi Xavi i spolka w meczu o nic.. no ale to Pep rzadzi i ma pewnie swoj plan.
0
Podobno jutro ma leciec juz do Paryzu podpisac, bo wszystkie detale zostaly juz ustalone ok 2/4 mln Barca zarobi. Malo no ale trudno...
0
tego jak jest sie nie dowiemy tak naprawde. I tez kazdy moze jest inaczej traktowany. Ale my jak patrzymy na gre zespolu i to co zdobywa mozemy byc dumni z PEPA. Moim zdaniem jest dobrze w szatni bo bez tego zespol by nie gral tak jak gra.
0
0
Klimaty południowo amerykańskie ;d Chłopacy to uwielbiaja tam. Alexis klasa i tyle.
0
Lubie to !
0
Alexis przy 2 bramce nie mial asysty on podal do tego co byl na skrzydle.
0
Keita jest jaki jest, ale Song to juz totalna klapa... Nie zna wgl naszego stylu do tego.
0
przez*
0
Koledzy i kolezanki ja fan Barcy potrzebuje waszej pomocy. Wejdźcię w ten link http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=messior123 i dajcie subskrybuj kanał. Dzieki wam mam szanse być coraz bardziej popularny na YT, a jeśli jesteście ciekaw co tworze to tworze filmiki o Barcy (zobaczcie na kanale) ! Dzieki wszystkim co klikną. Obiecuje ze powstanie duzo nowych kompilacji (thiago cesc i alexis).
0
Vamos
Kazdy chcialbym patrzyc na nasza najlepsza 11. Jednak Pep zeby wygrac w tym seoznie tytuly musi na pewno robic rotacje. Fakt robi ich duzo ale tez ma duzo problemow takich jak kontuzje. Mallorca to latwy rywal i chce dac odpocząć naszym piłkarzom.
0
Jak czytam komentarze tych "trenerów" (uzytkownikow) to mam dosc. Barca wygra 4:0 i co dalej Pep bedzie zly? Ja czekam na mecz, bo wiem ze kazdy pilkarz w Barcelonie jest w stanie ograc Mallorce i to na CN !
0
Być może Pep kazał zagrać na minimum możliwości, aby dać trochę odpocząć, bo zwycięstwa się i tak spodziewał. Jeśli jednak są w takiej formie to trochę źle...
0
Dobra decyzja Mistera, odpoczynek jest potrzebny, a Cuenca wiem że da z siebie wszystko. Cesc powrócił !
0
Marti2801 Powiedz mi jak sie nazywa twitter Barcy ;)
0
Jordi Alba to pilkarz idealny na nastepce Abidala, młody, hiszpan, szybki no perfekcyjny ! Kazdy widzial jak gral z nami czy ostatnio w reprezentacji.
0
Odpocznie, a z Racingiem Maxwell 1 raz w 11 !
0
Marvin Martin zobaczcie co ten chlopak zagral wczoraj w meczu Francji z Ukrainą. Młody pomocnik, pewnie tani. Wiem ze to jeden mecz ale tez trzeba umiec i to jeszcze debiut ... Interesujacy pilkarz moim zdaniem. Juz mowia nowy Zidane ;D
0
Zapowiedz dzisiejszego zwyciestwa ! ; )
0
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Zapowiedz finalu ! Tylko wygrana ! : )
0
cules0202
nie trudź sie. Barca w sobote ich wszystkich uciszyyy ; ) Wystarczy ze bedziesz w sobote mocno trzymal kciuki !