0

Raiola: "Ibra zdecyduje o swojej przyszłości w ciągu następnych 24 godzin. To trudna decyzja, ale w piątek udzieli odpowiedzi Milanowi".

0

Raiola: "Ibra zdecyduje o swojej przyszłości w ciągu następnych 24 godzin. To trudna decyzja, ale w piątek udzieli odpowiedzi Milanowi".

0

https://x.com/barcastuff

0

https://x.com/barcastuff

0

Chciałbym, żeby został, ale nie może być tak, że Ibra i Pep sie "kochają". Mam nadzieje, że to takie tylko gadanie i wszystko jest OK ;)

0

Fajne było zobaczyć jak nasi strzelają karne, oczywiście Busi nie strzelił. Duży plus po dzisiejszym meczu to Thiago, Adriano, Villa, Jonathan (starał się bardzo) no i ten Ibra jak na niego to i tak dobrze. Pinto w karnych to klon Dudek dance ;d R10 coś słabo, no ale to już nie ten sam piłkarz co w Barcelonie. http://www.youtube.com /watch?v=fVtZort3ti0

0

http://www.youtube.com /watch?v=fVtZort3ti0 (usunąć spację) mój film zapowiadający najbliższe Gran Derbi oceniać i komentować... ;)

0

diego662 akurat też to zauważyłem i własnie pisali gdyby nie Messi Xavi Pedro a pozniej odrazu inni do nich a jak wygladal by Real bez Ronaldo Ikera i Ramosa... ;D

0

monikaFCB popieram Cię w 100% bo mam 16 lat a kibicuje Barcelonie od zawsze i na zawsze tak samo mocno. I śmieszą mnie teksty, że Barca kiedyś się nie liczyła... ;/ Komuś tu brakuje wiedzy i to bardzo.

0

Można dać Hleba i ok. 20 mln. Przydał by się na pewno ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?