stefan-nurek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
katowice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Mój filmik o Villi. Oglądajcie i oceniajcie. Pozdr.
0
Mój filmik o Villi. Oglądajcie i oceniajcie. Pozdr.
0
Mecz sezonu, który musimy wygrać!!! BARCA!
0
0
Jeśli wystawi Pique w meczu z Almeria bedzie dla mnie nienormalny. To bedzie decyzja ktora bedzie żałował przez caly sezon, bo znając życie Pique zarobi zolta kartke...
0
Powiem jedno: Magia wraca na Camp Nou!!! Cudowna gra, Villa come back i wgl!!!
0
Adiboss
Po pierwsze idz spac juz, a po drugie rano wstan i wpisz sobie w google remontada i zobacz co to dokładnie znaczy... Pozdr.
A co do meczu to 1 połowa, a 2 to wgl coś innego. Cieszy mnie to, że pokazali charakter. Boje się zeby tylko Villa się nie wkurzyl, ze Pep go sciaga w kazdym meczu... Mam nadzieje, ze w srode trafi i Leo rowniez.
0
gostek15
Wiesz może oni chcieliby zamienić Messiego i Ville na Ibre z Pato ;D
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Puyol Milito Maxwell - Xavi Busquets Keita - Iniesta Villa Bojan
Znowu Bojan... ;/ dziwne choć słaby przeciwnik Pedro pewnie na Bilbao szykowany a dziś Villa bedzie odpowiedzialny za gole.
0
https://x.com/barcastuff tu macie to co Pep gada
0
http://twitpic.com/2q2obv Pep ma konferencje i powiedział, że nie jest dobrze. Testy będą jutro. Złamania nie ma. ;/ Nie dobrze... Ale na tym zdjęciu widać, że spuchnięta jak nie wiem.
0
Wallu$
Wiem, że po 19 i widze ze juz bajki opowiadasz... Prawda?? ;>
0
3:0 Villa 2 Messi 1 ;) Już się nie mogę doczekać...
0
Dla mnie idealnym kandydatem jest Suarez, wiem że nie może grać w LM no ale i tak by sie bardzo przydal. A jak gra w pilke to chyba kazdy wie. Luis Suarez do Barcy! ;)
0
http://www.fcbarcelona.com/web/castellano/galeries/futbol/temporada10-11/08/cessioibra/galeria.html Banda Łysego :D
0
Guardiola dyplomatycznie: Ibra wciąz jest piłkarzem Barcelony. Brak powołania na mecz z Racingiem? Decyzja szkoleniowa.
0
Zlatana nie ma w kadrze na Racing to już pewne Żegnaj Zlatan! Szkoda no ale trudno...
0
00:00, Mediaset: Porozumienie Barcelony z Milanem jest już praktycznie faktem. Po wyrażeniu zgody na transfer przez Ibrę, Galliani porozumiał się z Rosellem. Zaskakująca jest formuła tego transferu: wypożyczenie z wymogiem transferu definitywnego. W sobotę o 16:30 Rosell, Galliani i Raiola podpiszą porozumienie.
0
Mino Raiola (agent Ibrahimovic): "It's almost impossible Zlatan will be in Milan tomorrow." [via sportmediaset]
0
ale hardcorowo jest i to fest, nie pamietam takiej wojny w jakimś klubie piłkarskim i to jeszcze o kluczowego gracza chodzi. Gdyby nie bylo tego jego agenta bylo by ok ale jemu cos wali... ;/ Mam nadzieje ze Ibra z kozaka powie wszystkim że zostaje i chce przeprosic Barcelone za agenta ;D Ale wątpie by sie to stało ;]
0
Mino Raiola: "This isn't an economic but an emotional decision. It depends on Ibra's family, they are happy here."
0
Caceres na rok w Sevilli z opcja podpisania kontraktu na 4. ;)
0
Podobno Ibra przyszedł na trening z żoną, a ona zaczęła się kłócić z Pepem.... ;D ale jazda. Ibra ćwiczył na treningu.
0
http://www.sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=724796&idseccio_PK=803 mam prośbę mógł by to ktoś przetłumaczyć, bo Pep coś mówił rano na treningu o Zlatanie, ale nie wiem co...
0
Zdrowia przede wszystkim no i sukcesów z Barceloną. Super piłkarz! Mam nadzieję, że Ibra zrobi mu prezent dzisiaj i zostanie... ;)
0
Umberto Gandini: Dla Milanu to było jasne, że chce kupić Ibrę, ale po losowaniu Ligi Mistrzów mamy jeszcze więcej powodów, by przeprowadzić ten transfer.
0
Umberto Gandini: Dla Milanu to było jasne, że chce kupić Ibrę, ale po losowaniu Ligi Mistrzów mamy jeszcze więcej powodów, by przeprowadzić ten transfer.
0
Licze że Pep go przekona do zostania... On jest potrzebny, bo jesli odejdzie do nie bedzie kim grac jesli ktos dozna kontuzji...
0
Raiola: "Ibra zdecyduje o swojej przyszłości w ciągu następnych 24 godzin. To trudna decyzja, ale w piątek udzieli odpowiedzi Milanowi".