stefan_nurek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczę że wybrał najlepiej czyli FC BARCELONE :)
0
Najbardziej chciałbym Silve i do niego Ville. Robinho jest już nie w tej formie co kiedyś w Realu...
0
Ja bym widział Capdeville ale to i tak Pep wie kogo sprowadzić i sprowadzi bo kto by nie chciał grać w Barcy ;)
0
Niech zostaje... w Barcy jest wielu lepszych piłkarzy
0
EDIT: To nie FM!
mod
0
Wiem że Ribery jest dobry tylko 3 piłkarzy uważanych za gwiazdy futbolu z 3 różnych krajów może sie ze sobą nie do końca rozumieć ale to moje zdanie ;).
Ja liczę że do nas dołączy duet z Valenci czyli 2 Davidow Villa i Silva ;)
0
lechu55 Tevez odchodzi i raczej do Manu City a Berbatov to według mnie nie wypał wiec musza miec napastników nowych moim zdaniem przejdzie do nich Benzema. A Villa do nas ;)
0
Ibra zostanie w Interze albo przejdzie do Realu gdy żadnego napastnika nie kupią bo Barca kupi np. Ville i wtedy Real bedzie musiał kupić Zlatana nawet za dużą sumę pieniedzy. Ale to tylko ja tak myśle a może byc inaczej ;) Ja tylko chce widzieć w naszych barwach Davida Ville a nie Zlatana
0
SaNcEz
To ile chcesz dać za niego 10mln?? to my damy 35mln a real 50 i Villla bedzie w Madrycie więc wolę żeby dała Barca ok.45mln i żeby grał u nas a wygraliśmy LM więc kase mamy.
0
Dać im nawet 50mln bo Villa jest najlepszym napastnikiem świata i jego nam potrzeba najbardziej!!!
0
Po 1 połowie meczu Hiszpania-Nowa Zelandia stwierdzam fakt że moim marzeniem jest żeby Barca kupiła kogoś z 2 Villa/Torres , Capdeville (na lewą obronę) i Fabregasa bo sezon bedzie ciężki a ich gra w dzisiejszym meczu jest piękna do 1 połowy:
Capdevilla - 2 asysty
Villa - asysta i świetna gra
Torres - Hat Trick
Fabregas - 1 Gol i bardzo mądra gra
Ale to tylko moje marzenie... ;)
0
Fajny wywiad. Chciałbym żeby Barca kupiła Cesca Ville i Cole czy Lahma czy Clichy wtedy Barca miała by już silny i duży skład na nastepny sezon bo bedzie on dla Barcy bardzo dłuuugi... :)
0
Mascherano może przyjść ale nie za Eto'o bo wtedy to nie mamy napastnika ;]
0
Ronaldo99
Xavi jest twoim zdaniem na zdjeciu brzydszy od ronaldo ale na boisku to Xavi ma wiecej plusów. Wyglądu sie nie wybiera ale umiejetności gry w piłkę się samemu szkoli a ciebie boli to że Xavi je bardziej wyszkolił od twojego ronaldo...
0
;)
Jest ikoną Barcy...
0
Ibra jest dobry ale VILLA NAJLEPSZY...
0
Dla mnie najważniejszy jest Villa a pozniej Ribery albo Silva. Bo jeśli oni chcą za Francka ok. 100mln to dużo bardziej wolę Silve. No ale i tak wszystko zależy od Barcy ;)
0
tak jest Enrique Villa jest moim zdaniem najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Jeśli on przyjdzie do nas to sprzedamy Eto'o i mamy atak marzeń a nie Ibra Forlan czy Aguero.
0
Villa Silva Fabregas A. Cole
a sprzedać Gudi Hleb i Eto'o (bo po co 2 napastników dobrych)
To tylko moje zdanie ;)
0
Ja bym najchętniej kupił Ville a nie Ibre. Na lewą obronę Cole i na pomoc Fabregasa czy Riberego.
A sprzedał bym : Hleb Gudjohnsen i jeśli Villa przejdzie to Eto'o
PS. PIEKNA BRAMA ALVESA z URUGWAJEM ;)
0
no 11 dobra ale trener sie nie zgadza...
0
Jeśli odejdzie to musimy ściągnąć środkowego obrońce ale nie wiem kogo ;) to juz zależy od władz ;)
0
Ja bym najbardziej chciał Ville.... Jesli nie Villa to chyba Ibra...
0
Dzieki Sylvinho za wszystko
Visca el SYLVINHO !!
0
no nie wiem lepiej juz kupic troche lepszego piłkarza młodego coś w stylu Ivanovica z Chelsea wolę żeby dali troche wiecej kasy ale juz lepszego piłkarza a obrońce to lewego nam potrzeba bo na prawej może grać Puyol i Caceres ;) no wiec ja wole lewego w stylu Cole czy Clichy. Ale to tylko moje zdanie ;)
0
Bo dlatego uważam że Cesc powinien być przejśc do nas i jeszcze kilku a kogo to już wiedza 1 napastnika 2 pomocnikow (Cesc) i 1/2 obrońców (na lewą Cole albo Clichego) i sezon 2009/2010 bedzie znowu nasz oczywiscie mam taka nadzieje ;)
0
dobrze że to koniec sezonu bo by było nie ciekawie ;) Ale wszystko OK i Pique wytrzymał ;)
0
DonBolo dlaczego chcesz sprzedać Henrego za ta jak on grał np z realem 2:6 wez jeden z lepszych u nas a ty go chcesz sprzedac???
0
Jeśli to prawda to sie bardzo ciesze wolę Davida Ville i mamy wtedy świetny atak na pomoc Cesc i lewa obrona np. Clichy wtedy bedzie świetny zespól a jeśli kasy jeszcze bedzie to można Ribery albo Gourcuffa ;)
0
Chciałbym go wtedy pomoc Barca juz ma na kilka lat ;) bo Cesc Xavi Iniesta i Yaya to naprawde cos pieknego dla Barcy a na ławce jeszcze Keita i Sergio. Chociaż i tak wolę napastnika np. Ville i lewego obrońce np. Clichy ;)