0

Liczę że wybrał najlepiej czyli FC BARCELONE :)

0

Najbardziej chciałbym Silve i do niego Ville. Robinho jest już nie w tej formie co kiedyś w Realu...

0

Ja bym widział Capdeville ale to i tak Pep wie kogo sprowadzić i sprowadzi bo kto by nie chciał grać w Barcy ;)

0

Niech zostaje... w Barcy jest wielu lepszych piłkarzy

0

EDIT: To nie FM!

mod

0

Wiem że Ribery jest dobry tylko 3 piłkarzy uważanych za gwiazdy futbolu z 3 różnych krajów może sie ze sobą nie do końca rozumieć ale to moje zdanie ;).

Ja liczę że do nas dołączy duet z Valenci czyli 2 Davidow Villa i Silva ;)

0

lechu55 Tevez odchodzi i raczej do Manu City a Berbatov to według mnie nie wypał wiec musza miec napastników nowych moim zdaniem przejdzie do nich Benzema. A Villa do nas ;)

0

Ibra zostanie w Interze albo przejdzie do Realu gdy żadnego napastnika nie kupią bo Barca kupi np. Ville i wtedy Real bedzie musiał kupić Zlatana nawet za dużą sumę pieniedzy. Ale to tylko ja tak myśle a może byc inaczej ;) Ja tylko chce widzieć w naszych barwach Davida Ville a nie Zlatana

0

SaNcEz

To ile chcesz dać za niego 10mln?? to my damy 35mln a real 50 i Villla bedzie w Madrycie więc wolę żeby dała Barca ok.45mln i żeby grał u nas a wygraliśmy LM więc kase mamy.

0

Dać im nawet 50mln bo Villa jest najlepszym napastnikiem świata i jego nam potrzeba najbardziej!!!

0

Po 1 połowie meczu Hiszpania-Nowa Zelandia stwierdzam fakt że moim marzeniem jest żeby Barca kupiła kogoś z 2 Villa/Torres , Capdeville (na lewą obronę) i Fabregasa bo sezon bedzie ciężki a ich gra w dzisiejszym meczu jest piękna do 1 połowy:

Capdevilla - 2 asysty

Villa - asysta i świetna gra

Torres - Hat Trick

Fabregas - 1 Gol i bardzo mądra gra

Ale to tylko moje marzenie... ;)

0

Fajny wywiad. Chciałbym żeby Barca kupiła Cesca Ville i Cole czy Lahma czy Clichy wtedy Barca miała by już silny i duży skład na nastepny sezon bo bedzie on dla Barcy bardzo dłuuugi... :)

0

Mascherano może przyjść ale nie za Eto'o bo wtedy to nie mamy napastnika ;]

0

Ronaldo99

Xavi jest twoim zdaniem na zdjeciu brzydszy od ronaldo ale na boisku to Xavi ma wiecej plusów. Wyglądu sie nie wybiera ale umiejetności gry w piłkę się samemu szkoli a ciebie boli to że Xavi je bardziej wyszkolił od twojego ronaldo...

0

;)

Jest ikoną Barcy...

0

Ibra jest dobry ale VILLA NAJLEPSZY...

0

Dla mnie najważniejszy jest Villa a pozniej Ribery albo Silva. Bo jeśli oni chcą za Francka ok. 100mln to dużo bardziej wolę Silve. No ale i tak wszystko zależy od Barcy ;)

0

tak jest Enrique Villa jest moim zdaniem najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Jeśli on przyjdzie do nas to sprzedamy Eto'o i mamy atak marzeń a nie Ibra Forlan czy Aguero.

0

Villa Silva Fabregas A. Cole

a sprzedać Gudi Hleb i Eto'o (bo po co 2 napastników dobrych)

To tylko moje zdanie ;)

0

Ja bym najchętniej kupił Ville a nie Ibre. Na lewą obronę Cole i na pomoc Fabregasa czy Riberego.

A sprzedał bym : Hleb Gudjohnsen i jeśli Villa przejdzie to Eto'o

PS. PIEKNA BRAMA ALVESA z URUGWAJEM ;)

0

no 11 dobra ale trener sie nie zgadza...

0

Jeśli odejdzie to musimy ściągnąć środkowego obrońce ale nie wiem kogo ;) to juz zależy od władz ;)

0

Ja bym najbardziej chciał Ville.... Jesli nie Villa to chyba Ibra...

0

Dzieki Sylvinho za wszystko

Visca el SYLVINHO !!

0

no nie wiem lepiej juz kupic troche lepszego piłkarza młodego coś w stylu Ivanovica z Chelsea wolę żeby dali troche wiecej kasy ale juz lepszego piłkarza a obrońce to lewego nam potrzeba bo na prawej może grać Puyol i Caceres ;) no wiec ja wole lewego w stylu Cole czy Clichy. Ale to tylko moje zdanie ;)

0

Bo dlatego uważam że Cesc powinien być przejśc do nas i jeszcze kilku a kogo to już wiedza 1 napastnika 2 pomocnikow (Cesc) i 1/2 obrońców (na lewą Cole albo Clichego) i sezon 2009/2010 bedzie znowu nasz oczywiscie mam taka nadzieje ;)

0

dobrze że to koniec sezonu bo by było nie ciekawie ;) Ale wszystko OK i Pique wytrzymał ;)

0

DonBolo dlaczego chcesz sprzedać Henrego za ta jak on grał np z realem 2:6 wez jeden z lepszych u nas a ty go chcesz sprzedac???

0

Jeśli to prawda to sie bardzo ciesze wolę Davida Ville i mamy wtedy świetny atak na pomoc Cesc i lewa obrona np. Clichy wtedy bedzie świetny zespól a jeśli kasy jeszcze bedzie to można Ribery albo Gourcuffa ;)

0

Chciałbym go wtedy pomoc Barca juz ma na kilka lat ;) bo Cesc Xavi Iniesta i Yaya to naprawde cos pieknego dla Barcy a na ławce jeszcze Keita i Sergio. Chociaż i tak wolę napastnika np. Ville i lewego obrońce np. Clichy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?