0

Ja wole za niego Ville i Cesca na pomoc i obrońce lewego. A jak zostanie kasy to Ribery i mamy skład wtedy dobry.

0

czym wy sie niby przejmujecie Barca wszystko wygrała POTRÓJNA KORONA DLA BARCY HALO to jest mecz o "pietruche" .

0

Van Nistelrooy ??? hehe ile on meczy zagrał może 2/3

1.Messi

2.Iniesta

3.Ronaldo (musi ktoś z Manu być a on miał pare meczy dobrych np. Porto)

4.Xavi

a później Ribery Gerrad Torres Henry Lampard itp.

0

o nie nie nie IBRA NIE...

0

UUUU ale było wesoło i tylko VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA !!! ;)

0

Coś pięknego na CAMP NOU przedstawienie SUPER !!!

VISCA EL BARCA VISCA CATALUNYA !!! Yeah.......

Pique jak spiker :D Messi i Alves szaleją Pieknie należy im sie a Pep sie tylko smieję ;)

POZDR !!!

0

Barca już nie bedzie na Camp Nou ?? Bo nie wiem czy zdążyłem zobaczyć czy nie

0

mam tylko takiego pyt bo weszłem do domu teraz czy Barca była juz na stadionie czey dopiero wjedzie ?? ;) pozdr

0

...... Fajnie tylko że jest to debiutancki sezon Pepa (nie liczę Barcy B) i już zdobył wszystko co mógł więc Lippi nie bądz taki mądry bo może być nowym Fergusonem (czyli 20lat na najwyższym poziomie).

0

Yeeeeee!!!

Vamos Barca Barca Barca !!!

Potrójna Korona Nasza!!!

Messi THE BEST

Xavi podanie MAGIA

Iniesta = MÓZG

ETO'O 1 akcja i GOOL

0

Barca dzisiaj WYGRYWA !!! Dadzą rade !!! Visca el Barca

0

Świetne informacje oby dwaj sa nie do zastąpienia Titi bedzie strzelał a Iniesta wypracowywał bo w Eto'o nie a bardzo wierzę więc muszą byc zdrowi.

0

no to prawda ale ja w finale najbardziej w Manu sie boje właśnie Ronaldo ponieważ zaczął dobrze grać w ważnych meczach np. Porto brama z 40m, Arsenal 2 bramki. No ale my mamy Leo który tak samo sie świetny i on też może zrobić 1 akcje i gool. Bardzo licze na to że Henry bedzie bo on jest doświadczony i grał już dużo ważnych meczy a w formie jest świetnej.

0

No to alves do zobaczenia w sezonie 2009/2010 i szybkiego powrotu do zdrowia !!! Dzieki za wspaniały sezon !!!

0

dobre oceny.

0

No i tak dalej bo w Rzymie bedzie bezcenny !!!

0

heh

0

0

ja za Toure dał by Sylvinho i na lewą Sylvinho a w środku Puyol.

I reszta OK bo Hleb nie nadaje sie do Barcy...

0

niech broni Pinto ponieważ on grał w wszystkich meczach a jak miał by nie zagrać w finale mogł by sie lekko podłamać i to moze psuć atmosferę w zespole. W finale niech grają ci co grali w wszystkich meczach wcześniej...

0

ufff...

a tak z innej bajki to nasz bohater z Londynu ma dzisaj urodziny wiec życze mu 100lat i wspaniałej kariery w Barcy i oczywiscie Potrójnej Korony w tym sezonie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?