stefan_nurek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wole za niego Ville i Cesca na pomoc i obrońce lewego. A jak zostanie kasy to Ribery i mamy skład wtedy dobry.
0
czym wy sie niby przejmujecie Barca wszystko wygrała POTRÓJNA KORONA DLA BARCY HALO to jest mecz o "pietruche" .
0
Van Nistelrooy ??? hehe ile on meczy zagrał może 2/3
1.Messi
2.Iniesta
3.Ronaldo (musi ktoś z Manu być a on miał pare meczy dobrych np. Porto)
4.Xavi
a później Ribery Gerrad Torres Henry Lampard itp.
0
o nie nie nie IBRA NIE...
0
UUUU ale było wesoło i tylko VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA !!! ;)
0
Coś pięknego na CAMP NOU przedstawienie SUPER !!!
VISCA EL BARCA VISCA CATALUNYA !!! Yeah.......
Pique jak spiker :D Messi i Alves szaleją Pieknie należy im sie a Pep sie tylko smieję ;)
POZDR !!!
0
Barca już nie bedzie na Camp Nou ?? Bo nie wiem czy zdążyłem zobaczyć czy nie
0
mam tylko takiego pyt bo weszłem do domu teraz czy Barca była juz na stadionie czey dopiero wjedzie ?? ;) pozdr
0
...... Fajnie tylko że jest to debiutancki sezon Pepa (nie liczę Barcy B) i już zdobył wszystko co mógł więc Lippi nie bądz taki mądry bo może być nowym Fergusonem (czyli 20lat na najwyższym poziomie).
0
Yeeeeee!!!
Vamos Barca Barca Barca !!!
Potrójna Korona Nasza!!!
Messi THE BEST
Xavi podanie MAGIA
Iniesta = MÓZG
ETO'O 1 akcja i GOOL
0
Barca dzisiaj WYGRYWA !!! Dadzą rade !!! Visca el Barca
0
Świetne informacje oby dwaj sa nie do zastąpienia Titi bedzie strzelał a Iniesta wypracowywał bo w Eto'o nie a bardzo wierzę więc muszą byc zdrowi.
0
no to prawda ale ja w finale najbardziej w Manu sie boje właśnie Ronaldo ponieważ zaczął dobrze grać w ważnych meczach np. Porto brama z 40m, Arsenal 2 bramki. No ale my mamy Leo który tak samo sie świetny i on też może zrobić 1 akcje i gool. Bardzo licze na to że Henry bedzie bo on jest doświadczony i grał już dużo ważnych meczy a w formie jest świetnej.
0
No to alves do zobaczenia w sezonie 2009/2010 i szybkiego powrotu do zdrowia !!! Dzieki za wspaniały sezon !!!
0
dobre oceny.
0
No i tak dalej bo w Rzymie bedzie bezcenny !!!
0
heh
0
http://video.eurosport.pl/pilka-nozna/la-liga/2008-2009/video_vid104166.shtml Co NASI robia w samolocie... ;)
0
ja za Toure dał by Sylvinho i na lewą Sylvinho a w środku Puyol.
I reszta OK bo Hleb nie nadaje sie do Barcy...
0
niech broni Pinto ponieważ on grał w wszystkich meczach a jak miał by nie zagrać w finale mogł by sie lekko podłamać i to moze psuć atmosferę w zespole. W finale niech grają ci co grali w wszystkich meczach wcześniej...
0
ufff...
a tak z innej bajki to nasz bohater z Londynu ma dzisaj urodziny wiec życze mu 100lat i wspaniałej kariery w Barcy i oczywiscie Potrójnej Korony w tym sezonie!!!