0

@IronSanHybrid Zjada i wypluwa? A gdzie w tabeli jest jego drużyna?

1

Najgorszy jest wiatr.

3

@masq A śmiechom nie było końca...

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@tombard tak tak tak

0

Czemu w LM o 18:55 zawsze grają same ogóry? Np jutro.

0

@Grzesior667 Masz inne zdanie na ten temat? Chętnie wysłucham twoich argumentów,tylko nie pisz nic o LM bo w takim przypadku wyjdzie że najlepszym trenerem jest ZZ a w to to chyba nawet ty nie wierzysz.

0

@Grzesior667 Zadna prowokacja.Po prostu lubię oglądać mecze gdy coś się dzieje. Już nie pamiętacie ile razy biliśmy głową w mur,wszyscy nas rozpracowali bo w kółko graliśmy to samo.

3

Uważam że nasz obecny trener to najlepszy trener od czasów Van Gaala. Jako jedyny ma kilka pomysłów na grę i doskonale rozpracowuje każdego przeciwnika,i tylko pech przeszkodził mu w zdobyciu LM.Jego poprzednicy,głównie Guardiola grali w kółko to samo aż do pożygu.Wiem że zaraz mnie tu zlinczujecie ale ja jestem całym sercem i rozumem za Valverde. VeB

1

@Kapitan hawk Pan nie jest z Łodzi przypadkiem?

0

@FC1899Barca No Live pokazali to w meczu z Chelse Londyn

0

@matijas Nie widzisz tego zaangazowania,tej woli odzyskania kazdej pilki? Krol presingu.

0

Suarez jak walczy. Tego nam trzeba.

0

@bartekvisca Oby tak wypadało jak najczęściej.

5

Orzeł to jest dzban jednak. Nie da się go słuchać. Real wygra-zajebisty. Barca wygra przeciwnik nie wyszedł na mecz.

7

@Naturopata Co Ty pie......?

2

@baczmus Ja się biorę za trzeci sezon Domu z papieru.

0

@mrboom Ale w curlingu wolę jednak kobiety.

0

@olikwierk10 Masz rację... wydaje Ci się.

0

@selbi Żeby się bujali.

3

@xofcbxo Sosnowiec zdecydowanie.

0

@Phatro Bo to nie pasuje do teorii.

0

@Pustelnik Wydaje mi się, czy jesteś ćwierćmózgiem?

0

@VamosRakieta Mam tak samo jak Ty.

0

@Janiama Daj sobie spokój. Betonom nie przetłumaczysz.

3

Czy ktoś też tak ma że komentarzy na tej stronie nie może już czytać? Czy to ze mną coś nie tak? Jestem ostatnio tak zdegustowany tym co czytam że aż się jakoś dziwnie czuję. Mimo że prawie się nie odzywam na tym forum,a tylko czytam to teraz muszę to napisać,poziom naszej społeczności niestety dołuje. Po osiemnascie razy to samo,w kółko spory o to samo... a tak w ogóle to czy ktoś się orientuje na ile PSG wycenia NEJMARA? Szkoda że mam raka(nie to nie jest głupi żart i nie oczekuję jakiegokolwiek współczucia,bo już się z tym oswoiłem) bo jak to czasami niektórzy tu piszą dostałbym go od czytania tego wszystkiego. I nie piszcie :TO NIE CZYTAJ! bo jestem tak jakby uzależniony od tego klubu i portalu. pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeśli kogoś uraziłem. VeB

0

Dla takich akcji ogląda się ten sport.

1

@Bogan Dzięki. piętnaście znaków.

0

Czy ktoś się orientuje na ile PSG wycenia Nejmara?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?