0

@macio_944 Czy Ronaldo ma dobrze policzone?

1

@Xwowrak Barcelonę lub San Francisco.


1

@Mazeri Bynajmniej?

0

@AmigoBlancos Lepiej jak będziemy oceniać po sezonie.

7

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Oni to mają spokój. Czy w paski , czy w kratę to i tak nikt nie marudzi.

4

@zibiku Nie wszyscy.

1

@Grubson06 Bardzo ładne.

3

@student97r I to są studenci z UW,ja jestem załamany.Marny los naszego Państwa.

1

@Katalonczyk1995Proponuję Gattuso. 

8

@BarcaInfo Czyli co wszędzie jest żle? Czy może trochę przesadzamy z oczekiwaniami? Wydaje nam się że jest tylko Barca a reszta to tylko tło. Oj rozpuszczeni jesteśmy. Ja się cieszę że mogę oglądać niemal każdy mecz Barcy,bo po prostu mogę,kiedyś były wyniki na txt i musiał starczyc jeden mecz na kwartał w telewizji,a teraz płaczemy że nie wygrywamy co rok wszystkiego,nie gramy super ładnie,czy to nie staje się obsesją? Ludzie inne drużyny też istnieją,też grają. Proszę nie płaczmy już bo i tak nie mamy na nic wpływu. Czekajmy po prostu na nowy sezon. VeB

9

@michal26 Poprostu ludzie wstydzą sie że głosują na PIS,ale brać pińcet chcą. Ja sam często się zastanawiam jak to możliwe że nikt nie głosuje na pis a oni wygrywają. Kogo ze znajomych bym nie zapytał to nikt nie głosował na pis nigdy a oni wciąż wygrywają.

4

Według wielu tu piszących nasz Klub jest nad przepaścią. W top 5 ligach jest prawie 100 klubów,jak myślicie które z nich nie są nad przepaścią? Pytam poważnie i nie dla spiny ilu klubom mamy zazdrościć?

1

Bo oni wiedzą że ja mam tyko nc+

0

tu nie chodzi o mecze tylko o trofea,przynajmniej tak zrozumiałem.:P

0

Nie rozumiesz mnie. Chodzi o to: zachwycasz się bezsensownym bieganiem tam i z powrotem,zazdrościsz MU biegania,czyli siłą rzeczy sugerujesz że to jest lepsze,a do czego to prowadzi widzisz
[0:2 z PSG)

Ubiegali się jak te kurczaki bez głów i masz tego efekt. piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe,gdzie dostajesz noty za wrażenia artystyczne. Chcesz mi wmówić że położysz na szali zwycięstwa i puchary,by popatrzeć jak sobie chłopcy szybko biegają? Już oczami wyobrażni widzę jak wolałbyś porażkę z Tottenhamem po szybkim bieganiu niż zwycięstwo które odnieslismy po wolnej,smutnej grze.
Porostu nie dorosłeś do tego sportu jeszcze.Ale nie martw się kiedyś zrozumiesz. buziaczki. bez odbioru.

0

To po co mamy biegać jak MU,skoro z tego biegania nic nie wynika jak widać na załączonym obrazku. Nie bierz tego do siebie ale naprawde mi przykro gdy ktos po czterdziestce(skoro tyle lat kibicujesz to pewnie jesteś w moim wieku)zachwyca się piłką angielską mając do wyboru Barcelonę i jej grę. Wiem że jak jesz całe życie kawior to czasem masz ochotę na pasztetową ale nie wmawiaj sam sobie że jest ona lepsza.

0

zero zawsze będzie równe zeru

0

Czyli na Dobranoc krótkie,zwięzłe pytanie.Odpowiedz sam sobie a nie mi,która z czterech grających dziś drużyn jest lepsza od Barcelony? Zapamiętaj sobie proszę swoją odpowiedz i czekaj na ewentualny pojedynek i wtedy napiszesz to samo. Pozdrawiam Dobrej nocki. A i jeszcze jedno,nadal drą mordy?

0

A jest ktoś,kto wygrał mniej od Liverpoolu w ostatnich latach?

0

Porównaj gabloty z ostatnich lat to zrozumiesz. Angielska piłka ma być widowiskowa-małe boiska-by szybko akcja przenosiła się z pod bramki pod drugą,mikrofony i głośniki wśród kibiców by było głośno i nisko zawieszone kamery by bieg piłkarza wydawał się szybszy itp. Plebs to kupuje,ludzie płacą i oglądają,a oni naprawde dużo szybciej nie biegają. A pucharów europejskich w gablotach od parunastu lat brakuje,zdobywały je wolna Barcelona,powolna Sewilla i bardzo powolny Real.

0

No i wtedy biegaliśmy.A gdy odzyskujemy kontrolę to zwalniamy co jest logiczne dla każdego. Pewnie nie znam się za bardzo,ale szybkie bieganie tam i z powrotem to nie jest szczyt myśli trenerskiej,a poza tym zmierz boiska w Anglii i w Barcelonie to zrozumiesz co nieco.

0

Zmniejszyć boisko,pozbawić taktyki i zrównać się poziomem z przeciętniakami by chcieli z nami grac a nie tylko sie murować. Piszę to absolutnie poważnie żeby nie było.

0

Witam. Czy ktoś z tu obecnych oglądał kiedyś mecze na sts i może podzielić się opinią? Nie chce mi się już przekopywać tych streamów co drugi mecz,a na wielkości ekranu nie bardzo mi zależy. Aby nie lagowało i było w miarę ostro.

0

To Real Madryt ma tych wszystkich sędziów w swoim klubie?

0

Janusz Tracz.

0

Tylko krowa nie zmienia poglądów.

6

Gdyby nie kontuzja kolana to na pewno cr7 mógłby coś tom gdzieś osiągnąć.

0

Pieniądze są potrzebne do życia,ale nie zapominajmy że 30% życia spędzamy właśnie w pracy.

0

Tak,wybaczam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?