0

Piękne

0

Nie jest w top 10. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

2

Zamiast się tak wysilać trzeba było skopiować tekst ze strony głównej.

0

3 ligi mistrzow w jednym sezonie?

0

Uważaj,bo co zobaczysz nie da się odzobaczyć.

0

A co to ma do rzeczy? Albo gwiżdże się na swoich albo nie.

0

Dzięki Bogu na Kamp Nou nie gwiżdzą np. na gomesa.

0

Ty ch..

0

Rozumiem że Rakieta,Cou,Busi i Iniesta są do dupy. Tak?

0

O widzę że ktoś ogląda Dom z papieru. Wiecie może gdzie znajdę drugi odcinek drugiego sezonu?

0

A tak całkiem poważnie,czy to nie żyrafa?

1

Nasza klasa

3

Nasza klasa. (estoński film sprzed około 10 lat. Przez około tydzień nie mogłem dojść do siebie po seansie. Chyba najleprzy thriller jaki w życiu widziałem,a było ich trochę. Polecam)

0

No dużo mu dały te rotacje w tym sezonie.

4

Muszę się do czegoś przyznać. Wczoraj gdzieś od 70 minuty meczu gdy widziałem jak Barca gra na czas a Ernesto nie reaguje,pierwszy raz życiu chciałem byśmy odpadli a za Suareza było mi po prostu wstyd. Czy ja jeszcze jestem normalny?

0

Cztery i pół euro? Trochę mało jak za taki wybryk.

13

Sam dla siebie powinieneś dbać o język,a nie dla milionów.

0

"Zdaniem katalońskiego klubu" to znaczy czyim zdaniem? Kto się wypowiedział na ten temat? Nie wydaje mi się aby ktokolwiek z władz Barcy płakał do mediów z powodu terminarza,nie ten poziom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja tak.

2

To guziec-taka dzika świnia z Afryki.

0

:"Niemożliwe nie istnieje."

3

Tak.

0

Czysty dodatek za to ze pracujesz w niedziele,dodatkowo oczywiscie wolny dzien w tygodniu. I uwierz mi ze ci co chcieli miec wolne niedziele to mieli,bo chetnych do pracy w ten dzien bylo zawsze wiecej.

0

Ja mam za dwie niedziele w miesiacu 600+ do wyplaty. Wiem ze dla niektorych to mało, ale dla mnie to sporo w domowym budzecie.

1

Pewny jestes ze nie ma?

7

Ta k sie sklada ze ja i moja zona pacujemy w handlu,nawet w tej samej firmie. Do tej pory nie bylo problemu z weekendami bo raz ja bralem wolny raz ona i bylo jak zajac sie dzieckiem,a teraz to nie bedzie szans na wolna co druga sobote bo wszystkie sily beda rzucone wlasnie na ten dzien,wiec dla nas to tylko gorzej i wku.... mnie to jak ludzie ,ktorzy nie maja z ta praca nic do czynienia najwiecej sie wypowiadaja ze ja i mi podobni czekaja na wolne niedziele. Dno dna ta ustawa i kropka.

1

Tak odpoczną. Szczególnie jak w sobotę będą tyrać do 23:45 a w niedzielę 15min po północy abarot. Zeby to miało miec jakis sens to sobota powinna byc max do 15:00.

0

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

0

Wiele to ile tak w przybliżeniu? 100 os 1000 os czy może 5 osób. Bez złośliwości, jestem ciekawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?