stoikow
Dołączył/a: styczeń 2018
LEGIONOWO
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne
0
Nie jest w top 10. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
2
Zamiast się tak wysilać trzeba było skopiować tekst ze strony głównej.
0
3 ligi mistrzow w jednym sezonie?
0
Uważaj,bo co zobaczysz nie da się odzobaczyć.
0
A co to ma do rzeczy? Albo gwiżdże się na swoich albo nie.
0
Dzięki Bogu na Kamp Nou nie gwiżdzą np. na gomesa.
0
Ty ch..
0
Rozumiem że Rakieta,Cou,Busi i Iniesta są do dupy. Tak?
0
O widzę że ktoś ogląda Dom z papieru. Wiecie może gdzie znajdę drugi odcinek drugiego sezonu?
0
A tak całkiem poważnie,czy to nie żyrafa?
1
Nasza klasa
3
Nasza klasa. (estoński film sprzed około 10 lat. Przez około tydzień nie mogłem dojść do siebie po seansie. Chyba najleprzy thriller jaki w życiu widziałem,a było ich trochę. Polecam)
0
No dużo mu dały te rotacje w tym sezonie.
4
Muszę się do czegoś przyznać. Wczoraj gdzieś od 70 minuty meczu gdy widziałem jak Barca gra na czas a Ernesto nie reaguje,pierwszy raz życiu chciałem byśmy odpadli a za Suareza było mi po prostu wstyd. Czy ja jeszcze jestem normalny?
0
Cztery i pół euro? Trochę mało jak za taki wybryk.
13
Sam dla siebie powinieneś dbać o język,a nie dla milionów.
0
"Zdaniem katalońskiego klubu" to znaczy czyim zdaniem? Kto się wypowiedział na ten temat? Nie wydaje mi się aby ktokolwiek z władz Barcy płakał do mediów z powodu terminarza,nie ten poziom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja tak.
2
To guziec-taka dzika świnia z Afryki.
0
:"Niemożliwe nie istnieje."
3
Tak.
0
Czysty dodatek za to ze pracujesz w niedziele,dodatkowo oczywiscie wolny dzien w tygodniu. I uwierz mi ze ci co chcieli miec wolne niedziele to mieli,bo chetnych do pracy w ten dzien bylo zawsze wiecej.
0
Ja mam za dwie niedziele w miesiacu 600+ do wyplaty. Wiem ze dla niektorych to mało, ale dla mnie to sporo w domowym budzecie.
1
Pewny jestes ze nie ma?
7
Ta k sie sklada ze ja i moja zona pacujemy w handlu,nawet w tej samej firmie. Do tej pory nie bylo problemu z weekendami bo raz ja bralem wolny raz ona i bylo jak zajac sie dzieckiem,a teraz to nie bedzie szans na wolna co druga sobote bo wszystkie sily beda rzucone wlasnie na ten dzien,wiec dla nas to tylko gorzej i wku.... mnie to jak ludzie ,ktorzy nie maja z ta praca nic do czynienia najwiecej sie wypowiadaja ze ja i mi podobni czekaja na wolne niedziele. Dno dna ta ustawa i kropka.
1
Tak odpoczną. Szczególnie jak w sobotę będą tyrać do 23:45 a w niedzielę 15min po północy abarot. Zeby to miało miec jakis sens to sobota powinna byc max do 15:00.
0
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
0
Wiele to ile tak w przybliżeniu? 100 os 1000 os czy może 5 osób. Bez złośliwości, jestem ciekawy.