svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze parę meczów i zlapię swoją formę z interu
0
Ładne koszulki ale niemam kasy:/
0
Wszystkiego najlepszego:)
0
Moim zdaniem powinien tam zostać jeszcze na przynajmniej 2 sezony>>> a tak wogulę zgadzam sie ze spostrzeżeniem Maćka 36 że mamy wystarczająco wiele obrońców i on narazie nie był by nam potrzebny.!!
0
Więc ten mecz dla Messiego będzie wyjątkowy i żeby jeszcze strzelił bramkę dla Barcy to będzie wisienką na torcie
0
Dobrze że on zostanie on ma swoje dobre występy i złe wiec nie powinno sie go wyrzucać za jedną kiksę
0
Pep powinien go puszczać częsciej będzie sie szkolił
0
Mam nadzieje że Barca odzyskała forme:)
0
Też będe bronił tutaj Valdesa poniewasz to był strzał do nie łatwej !!obrony więc nie uznaje że Valdes popełnił kikse
0
To zawsze jakiś plus:)
0
Zgodze sie ze zdaniem wujo444
0
Ten faul wogule nie powinien byc na czerwoną kartke.góra na żółtą
0
Ja wiedziałem że jak Messi wejdzie na boisko to gra Barcy sie zmieni:)
0
Lahm by sie przydał ale Ribery niezabardzo
0
Messi się napewno postara
0
Fajna pora:)
0
Do tej pory Barcy idzie świetnie i niech nie osiadają na laurach
0
Coś mi się wydaje że on będzie zle sędziował
0
Zgadzam sie ze z zdaniem unique
0
Niech sie to powtórzy
0
Chciałbym żeby to był Messi lub Bojan
0
Normalnie europejska Al-Kaida
0
Kocham takie mecze
0
Puyol chce udowodnić że obrońca to nie tylko piłkarz stojący z tyłu tylko tez cichy napastnik
0
No ma racje
0
Valdes słucha jakiejs fajnej muzyki ale ja wole zespół INXS z Australii napewno ktos z was slyszał lub słuchał:)
0
Bardzo dobry mecz Baca udowodniła że bez messiego tez moze wygrac
0
Poczekamy na nich:)
0
Życzę wam wesołych swiąt dużo prezentów pod choinką i rodzinnego ciepła:)
A na nowy rok życze wam dużo radosci i dobrego szampana na sylwestra:)
0
Dobry mecz tylko żałuje że nie grał Bojan