0

Jeszcze parę meczów i zlapię swoją formę z interu

0

Ładne koszulki ale niemam kasy:/

0

Wszystkiego najlepszego:)

0

Moim zdaniem powinien tam zostać jeszcze na przynajmniej 2 sezony>>> a tak wogulę zgadzam sie ze spostrzeżeniem Maćka 36 że mamy wystarczająco wiele obrońców i on narazie nie był by nam potrzebny.!!

0

Więc ten mecz dla Messiego będzie wyjątkowy i żeby jeszcze strzelił bramkę dla Barcy to będzie wisienką na torcie

0

Dobrze że on zostanie on ma swoje dobre występy i złe wiec nie powinno sie go wyrzucać za jedną kiksę

0

Pep powinien go puszczać częsciej będzie sie szkolił

0

Mam nadzieje że Barca odzyskała forme:)

0

Też będe bronił tutaj Valdesa poniewasz to był strzał do nie łatwej !!obrony więc nie uznaje że Valdes popełnił kikse

0

To zawsze jakiś plus:)

0

Zgodze sie ze zdaniem wujo444

0

Ten faul wogule nie powinien byc na czerwoną kartke.góra na żółtą

0

Ja wiedziałem że jak Messi wejdzie na boisko to gra Barcy sie zmieni:)

0

Lahm by sie przydał ale Ribery niezabardzo

0

Messi się napewno postara

0

Fajna pora:)

0

Do tej pory Barcy idzie świetnie i niech nie osiadają na laurach

0

Coś mi się wydaje że on będzie zle sędziował

0

Zgadzam sie ze z zdaniem unique

0

Niech sie to powtórzy

0

Chciałbym żeby to był Messi lub Bojan

0

Normalnie europejska Al-Kaida

0

Kocham takie mecze

0

Puyol chce udowodnić że obrońca to nie tylko piłkarz stojący z tyłu tylko tez cichy napastnik

0

No ma racje

0

Valdes słucha jakiejs fajnej muzyki ale ja wole zespół INXS z Australii napewno ktos z was slyszał lub słuchał:)

0

Bardzo dobry mecz Baca udowodniła że bez messiego tez moze wygrac

0

Poczekamy na nich:)

0

Życzę wam wesołych swiąt dużo prezentów pod choinką i rodzinnego ciepła:)

A na nowy rok życze wam dużo radosci i dobrego szampana na sylwestra:)

0

Dobry mecz tylko żałuje że nie grał Bojan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?