svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co jak co ale jestem w szoku.konczy sie 1 połowa dogrywki a Kostaryka remisuje z jedną z najlepszych drużyn na mundialu
0
Czuć bramke dla Holandii
3
Jaki trener z Robena :D
0
Wydaje mi się że Holandia strzeli w doliczonym czasie
2
Zas Maradona hahahah Boże Szpaku coś Ty pił? Amarene z biedronki?
0
Swietna akcja
0
Szkoda mi go ehh no cóż
1
Oby to nie było poważne..
0
:/ ja jebie...
0
Ale chamstwo !
0
Nic nie było
0
AJjjj
0
O Boze co to było ?!
0
Kuzwa :/
1
Niech Kolumbia zgniecie tą Brazylie bo już sie na nich patrzec nieda
0
A ja słyszałem ze jego wartość po tym incydencie w meczu z Włochami miała spaść ale chyba sie jednak myliłem
2
Ale seta
0
takie uderzenie z dupy :P
0
Belgowie strzelą to tylko kwestia czasu
2
Jak znów bedzie dogrywka to będą jaja
0
Kurde...
0
I znów dojdzie do karnych
0
Mam nadzieje że zaniedługo pojawią sie newsy o zakupie solidnych obrońców bo jak narazie nasza obrona jest wciąż dziurawa
0
A no nie oszukam.No cóż tak bywa ale co jak co jest mi smutno bo widac w takich drużynach potencjał przynajmniej a nie to co w polskiej reprezentacji która chyba przez nastepne 100 lat z takim podejsciem nie awansuje na mundial
8
Strasznie mi szkoda tyc druzyn które staraja sie jak mogą ale jednak sie nie udaje ehh ..
2
Teraz francja trafi na niemcy i dostanie srogie manto
0
No i Francja dalej
0
Druga bramka dla francuzów wisi w powietrzu
0
I gol
1
Szkoda mi strasznie Meksyku ehh :(