5

Co jak co ale jestem w szoku.konczy sie 1 połowa dogrywki a Kostaryka remisuje z jedną z najlepszych drużyn na mundialu

0

Czuć bramke dla Holandii

3

Jaki trener z Robena :D

0

Wydaje mi się że Holandia strzeli w doliczonym czasie

2

Zas Maradona hahahah Boże Szpaku coś Ty pił? Amarene z biedronki?

0

Swietna akcja

0

Szkoda mi go ehh no cóż

1

Oby to nie było poważne..

0

:/ ja jebie...

0

Ale chamstwo !

0

Nic nie było

0

AJjjj

0

O Boze co to było ?!

0

Kuzwa :/

1

Niech Kolumbia zgniecie tą Brazylie bo już sie na nich patrzec nieda

0

A ja słyszałem ze jego wartość po tym incydencie w meczu z Włochami miała spaść ale chyba sie jednak myliłem

2

Ale seta

0

takie uderzenie z dupy :P

0

Belgowie strzelą to tylko kwestia czasu

2

Jak znów bedzie dogrywka to będą jaja

0

Kurde...

0

I znów dojdzie do karnych

0

Mam nadzieje że zaniedługo pojawią sie newsy o zakupie solidnych obrońców bo jak narazie nasza obrona jest wciąż dziurawa

0

A no nie oszukam.No cóż tak bywa ale co jak co jest mi smutno bo widac w takich drużynach potencjał przynajmniej a nie to co w polskiej reprezentacji która chyba przez nastepne 100 lat z takim podejsciem nie awansuje na mundial

8

Strasznie mi szkoda tyc druzyn które staraja sie jak mogą ale jednak sie nie udaje ehh ..

2

Teraz francja trafi na niemcy i dostanie srogie manto

0

No i Francja dalej

0

Druga bramka dla francuzów wisi w powietrzu

0

I gol

1

Szkoda mi strasznie Meksyku ehh :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?