svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak widze jak graja nasi to mi sie płakac chce...
1
Wróć !! i zrób porzadek z tym zasyfionym zarządem bez jaj
0
real ich rozniesie w pył.Ogladajac dzisiejszy mecz realu z granadą moge smiało powiedziec że real ich zniszczy
0
TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!
1
Smiac sie czy plakac?
0
Nosz kurrrrrrrrrr.....
0
Przeszla na wylot normalnie ta pilka przez Rakiticia
0
Masakra jakaś....
1
Oj Busi Busi Ty dalej z tym opatrunkiem
0
Kiedy to wpadnie !!
0
Ajjjjj Messi prawie
2
Alexis wróć do nas ja tęsknie ;(
0
Suarez no co Ty.... :/
0
Ale zaje... wyjscie
0
Sopcast a dokladnie Digi Sport Rumunski
0
juz sie bałęm że Suarez ugryzie :D
0
No starzeje sie niestety ale rowniez styl gry tez sie starzeje i widać że niema jak narazie pomysłu na nowy styl
6
Porażka boli ale i tak Kocham Barce i nigdy nie przestane jej kochać !!
0
Pique to juz nie piłkarz tylko celebryta...
0
Ja ogladam obrazki a nie płynną transmisje :/
0
Pobrałem najnowsza wersje i dalej nic...
0
Sopcast to teraz jakiś szajs ... lata transfer a teraz niechce sie połaczyc
0
Nie boje sie tak nikogo z realu jak Benzemy
1
Neymar jestes Boski !!!!
0
Jak dla mnie niedosyt w postaci wyniku...tylko 1:0 a mogło być nawet 3:0
0
http://www.belovedsport.com/channel.php
0
Roma nie istnieje
0
Przez zasrane $ity juz mi kupon nie siadł :/
0
A Irlandia strzela na 1:1
0
Sedzia sobie kpiny robi