3

Jak widze jak graja nasi to mi sie płakac chce...

1

Wróć !! i zrób porzadek z tym zasyfionym zarządem bez jaj

0

real ich rozniesie w pył.Ogladajac dzisiejszy mecz realu z granadą moge smiało powiedziec że real ich zniszczy

0

TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!

1

Smiac sie czy plakac?

0

Nosz kurrrrrrrrrr.....

0

Przeszla na wylot normalnie ta pilka przez Rakiticia

0

Masakra jakaś....

1

Oj Busi Busi Ty dalej z tym opatrunkiem

0

Kiedy to wpadnie !!

0

Ajjjjj Messi prawie

2

Alexis wróć do nas ja tęsknie ;(

0

Suarez no co Ty.... :/

0

Ale zaje... wyjscie

0

Sopcast a dokladnie Digi Sport Rumunski

0

juz sie bałęm że Suarez ugryzie :D

0

No starzeje sie niestety ale rowniez styl gry tez sie starzeje i widać że niema jak narazie pomysłu na nowy styl

6

Porażka boli ale i tak Kocham Barce i nigdy nie przestane jej kochać !!

0

Pique to juz nie piłkarz tylko celebryta...

0

Ja ogladam obrazki a nie płynną transmisje :/

0

Pobrałem najnowsza wersje i dalej nic...

0

Sopcast to teraz jakiś szajs ... lata transfer a teraz niechce sie połaczyc

0

Nie boje sie tak nikogo z realu jak Benzemy

1

Neymar jestes Boski !!!!

0

Jak dla mnie niedosyt w postaci wyniku...tylko 1:0 a mogło być nawet 3:0

0

0

Roma nie istnieje

0

Przez zasrane $ity juz mi kupon nie siadł :/

0

A Irlandia strzela na 1:1

0

Sedzia sobie kpiny robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?