0

Ja pierdo.........

0

Widać ze sedzia z Hiszpanii...

2

Jak dla mnie Suarez w Pesie wygląda tak realistycznie jak normalny człowiek

0

a ja postawiłem na Holandie :/

1

Za tą wygrana powinni nam dopisac 30 pkt w rankingu FIFA :D

3

Ten rok jest szczesliwy dla Polskiego sportu

1

Wawrzyn juz atakuje

0

Jade do szkoły i musze wstać o 5 no i lipton

0

Taaa żeby zajac miejsce tuz przed ołtarzem :D nie no do szkoły wstaje

0

Usne przez te reklamy a jutro zaś cza wstać o 5 rano...

0

No i dobra zmiana Rakitic wniesie cos nowego do gry

1

ludzie stoja na balkonach i maja meczyk za darmo;d

2

Coś mi się wydaje że w tym meczu zawodnicy pokażą sportową złość i zobaczymy kanonadę

0

Wymęczona wygrana ale wazne są 3 pkt

0

Szkoda ze Alexisa sciagają

0

Alexis i 3:0 dla Arsenalu chce mi sie plakac ze juz go z nami niema...

0

Oj beda kary dla Galata za odpalone race i wrzucanie ich na boisko

0

Teraz kuponem z fortuny moge sie podetrzec...

2

Generał Wchodzi !!

0

Nooo i to jest cudowna zmiania

0

Ale ich objechał...

0

Panowie łapiemy jakis kontakt dajemy na maksa !!

1

Wygląda to fatalnie...

0

I to własnie chyba potwierdza bo niespodziewalem sie że Bate bedzie ich niszczyc

1

Bate wygrywa 2:0 z Bilbao to są chyba jakies jaja

0

Maribor wygrywa z Schalke

0

Mateusz Ładnie

0

Ja pier......... Ku...

0

Ajajajajajaj prawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?