svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdo.........
0
Widać ze sedzia z Hiszpanii...
2
Jak dla mnie Suarez w Pesie wygląda tak realistycznie jak normalny człowiek
0
a ja postawiłem na Holandie :/
1
Za tą wygrana powinni nam dopisac 30 pkt w rankingu FIFA :D
3
Ten rok jest szczesliwy dla Polskiego sportu
1
Wawrzyn juz atakuje
0
Jade do szkoły i musze wstać o 5 no i lipton
0
Taaa żeby zajac miejsce tuz przed ołtarzem :D nie no do szkoły wstaje
0
Usne przez te reklamy a jutro zaś cza wstać o 5 rano...
0
No i dobra zmiana Rakitic wniesie cos nowego do gry
1
ludzie stoja na balkonach i maja meczyk za darmo;d
2
Coś mi się wydaje że w tym meczu zawodnicy pokażą sportową złość i zobaczymy kanonadę
0
Wymęczona wygrana ale wazne są 3 pkt
0
Szkoda ze Alexisa sciagają
0
Alexis i 3:0 dla Arsenalu chce mi sie plakac ze juz go z nami niema...
0
Oj beda kary dla Galata za odpalone race i wrzucanie ich na boisko
0
Teraz kuponem z fortuny moge sie podetrzec...
2
Generał Wchodzi !!
0
Nooo i to jest cudowna zmiania
0
Ale ich objechał...
0
Panowie łapiemy jakis kontakt dajemy na maksa !!
1
Wygląda to fatalnie...
0
I to własnie chyba potwierdza bo niespodziewalem sie że Bate bedzie ich niszczyc
1
Bate wygrywa 2:0 z Bilbao to są chyba jakies jaja
0
Maribor wygrywa z Schalke
0
Mateusz Ładnie
0
http://www.live-stream.tv/online/fernsehen/sf2.html#tab2-tab
0
Ja pier......... Ku...
0
Ajajajajajaj prawie