0

No bez jaj ....

1

Oj siateczka sie nie trzyma :D

0

Oj tą niebieska musze mieć ! swietna

2

A mi sie marzy piekna dziewczyna która jest zajęta :p

0

Niewiem czemu ale one są dla mnie jakieś takie retro.. niezbyt mi sie podobają chyba też trzeba zmienić firme produkującą nam koszulki

0

O Kur.... Suarez ma wscieklizne

0

Szkoda że Alexis juz u nas nie gra... on juz by cos zalutował tak jak to robił

0

Jeju czemu nikt nie chce za przeproszeniem pierdol...c mocną pile

0

Oby to Ney rozchodził

7

Niech w drugiej polowce wala z dystansu a nie bawia sie podaniami..

0

Torres przyprawi;l mnie o zawał

0

Pieknie gramy ! bramka wisi w powietrzu

0

Brawo Ney własnie niech równiez probuja strzelac z dystansu

0

Jeju jeszcze tyle czekania

0

Trzymał by sie pewnie za twarz do konca meczu :D

1

Nie wzgardze manitką :D jeszcze jeden !!

0

Hahahah fajna brameczka :D

1

Boże ile smieci na tej murawie...

0

Bartra zabijaka

0

Oj nie wyszlo z wolnego ale i tak Cie Kocham Messi !

1

Yeaaa 3:0 to Kocham :D

0

Neymar normalnie mecz życia

1

ahhh tak ładnie szło

1

Oj Suarez strzelal panu Bogu w okno :D

0

Cieszyłbym się jakby taki skład wystąpił

0

0

Niech cos jeszcze Pedrito strzeli :D

0

Jestem w szoku jak gramy !! oczywiscie pozytywnym

0

Naprawde mnie gra naszej Barcy cieszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?