svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bez jaj ....
1
Oj siateczka sie nie trzyma :D
0
Oj tą niebieska musze mieć ! swietna
2
A mi sie marzy piekna dziewczyna która jest zajęta :p
0
Niewiem czemu ale one są dla mnie jakieś takie retro.. niezbyt mi sie podobają chyba też trzeba zmienić firme produkującą nam koszulki
0
O Kur.... Suarez ma wscieklizne
0
Szkoda że Alexis juz u nas nie gra... on juz by cos zalutował tak jak to robił
0
Jeju czemu nikt nie chce za przeproszeniem pierdol...c mocną pile
0
Oby to Ney rozchodził
7
Niech w drugiej polowce wala z dystansu a nie bawia sie podaniami..
0
Torres przyprawi;l mnie o zawał
0
Pieknie gramy ! bramka wisi w powietrzu
0
Brawo Ney własnie niech równiez probuja strzelac z dystansu
0
Jeju jeszcze tyle czekania
0
Trzymał by sie pewnie za twarz do konca meczu :D
1
Nie wzgardze manitką :D jeszcze jeden !!
0
Hahahah fajna brameczka :D
1
Boże ile smieci na tej murawie...
0
Bartra zabijaka
0
http://www.rojadirecta.me/goto/deportesplus.net/canal7.php
0
Oj nie wyszlo z wolnego ale i tak Cie Kocham Messi !
1
Yeaaa 3:0 to Kocham :D
0
Neymar normalnie mecz życia
1
ahhh tak ładnie szło
1
Oj Suarez strzelal panu Bogu w okno :D
0
Cieszyłbym się jakby taki skład wystąpił
0
0
Niech cos jeszcze Pedrito strzeli :D
0
Jestem w szoku jak gramy !! oczywiscie pozytywnym
0
Naprawde mnie gra naszej Barcy cieszy :)