svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sopcast najlepszy ;)
0
Suarez nie pajacuj tylko graj!!
0
Nie wierze kto strzelil !!!!!
0
Ronaldo juz wymachuje rekami
0
Piekna oprawa !
0
Fajnie by było jakby w finale zagrali BARCA i Atletico
0
Komentarz usunięty
1
Brawo rakieta !!
1
Ter stegen jestes boski !!!!!
1
Ale alba zapiernicza ohoho
0
Ja pierd.... Ter Stegen chcesz zebym na zawał padl !!?
0
Po takiej grze $ity niema sie co dziwic ze dostali w dupe od przedostatniego Burnley :P
0
no moze i tak jest :D ale sie przyslucham dobrze :D
0
Czyżby Szpaku mowił Maszerano a nie Maszczerano?
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaajjjj jeju
0
Czerwona jak sie patrzy !!
0
CUDNE DOGRANIE I WYKONCZENIE !!
0
Trzymam za Ciebie kciuki !
0
Powiedz ze beda powtorki a meczu na zywo sie nie powtorzy bo to nie to samo
1
Czy ja slyszalem potencji? od szpaka?
0
Ja pierd..............!!
0
CUDOWNY SZPAKU I ZEWLAKOW :D
0
Czyli na boisku bedzie maradona :D
1
Chyba kazdy ma to samo
0
z jakiego sklepu ? :D:D:D:D
0
Mmmmmmm ciary na całym ciele i podniecenie siegające zenitu ohhh tak zaczyna sie !!!!
1
Jade tam do Ciebie jak jest taka promocja no chyba ze u mnie w zabce w miescie tez taka jest :D
3
Czas zacząć otwierać Tatre Jasne Pełne :D
2
FC KIEPSCY za rok w LM :D
0
Kiedys byl pamuetam te czasy ale juz niestety sie zatracil ale fajnie by bylo jakby powrocil naprawde fajna sprawa :))