0

Sopcast najlepszy ;)

0

Suarez nie pajacuj tylko graj!!

0

Nie wierze kto strzelil !!!!!

0

Ronaldo juz wymachuje rekami

0

Piekna oprawa !

0

Fajnie by było jakby w finale zagrali BARCA i Atletico

0

Komentarz usunięty

1

Brawo rakieta !!

1

Ter stegen jestes boski !!!!!

1

Ale alba zapiernicza ohoho

0

Ja pierd.... Ter Stegen chcesz zebym na zawał padl !!?

0

Po takiej grze $ity niema sie co dziwic ze dostali w dupe od przedostatniego Burnley :P

0

no moze i tak jest :D ale sie przyslucham dobrze :D

0

Czyżby Szpaku mowił Maszerano a nie Maszczerano?

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaajjjj jeju

0

Czerwona jak sie patrzy !!

0

CUDNE DOGRANIE I WYKONCZENIE !!

0

Trzymam za Ciebie kciuki !

0

Powiedz ze beda powtorki a meczu na zywo sie nie powtorzy bo to nie to samo

1

Czy ja slyszalem potencji? od szpaka?

0

Ja pierd..............!!

0

CUDOWNY SZPAKU I ZEWLAKOW :D

0

Czyli na boisku bedzie maradona :D

1

Chyba kazdy ma to samo

0

z jakiego sklepu ? :D:D:D:D

0

Mmmmmmm ciary na całym ciele i podniecenie siegające zenitu ohhh tak zaczyna sie !!!!

1

Jade tam do Ciebie jak jest taka promocja no chyba ze u mnie w zabce w miescie tez taka jest :D

3

Czas zacząć otwierać Tatre Jasne Pełne :D

2

FC KIEPSCY za rok w LM :D

0

Kiedys byl pamuetam te czasy ale juz niestety sie zatracil ale fajnie by bylo jakby powrocil naprawde fajna sprawa :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?