svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja tez dzis obstawilem mecze na jutro i w tych meczaxh mam ze zawisza wygra a na bank bedzie odwrotnie :D
3
Jeju jaki szatan podkusil mnie zeby obstawiac polska lige no jaki....
5
Mi tez to zostaje a tak nawiasem mowiac to obstawiac polska lige to jest koszmar
0
Legia gra taki piach ze glowa mala
0
Lepiej sobie poogladac lechie z legia
0
I tak jestescie slabi
0
Ta malpa keita niech sama sobie te lapy wsadzi wiadomo gdzie
0
W pilke chcial sedzia huuuuu
1
Blekitni do ekstraklasy!!!
0
Blekitni !!!!!!-!!!!!!!!
0
Bramlarz chcial wybic pilke a on mu noga zablokowal tak ze az ta pilka uderzyla bramkarzowi blekitnych w usta
0
Komentarz usunięty
0
Blekitni do boju !!
0
Zaraz jeszcze real sie nim zainteresuje:P
0
Perfekcyjnie wsadzil
0
A tak miedzy nami kibicami takie pytanie, kim sie real nie interesuje haa?
0
Hah nie tylko ekstraklasy, nawet w a klasie leca niezle urwy na pilkarzy druzyny przeciwnej albo sedziego lub sedzine :D
3
Znow snieg pada no brz jaj....
0
Wydaje mi sie ze suarez ma dwie osobowosci chodzi o to ze jeden mecz zagra perfekcyjnie i strzeli z dwie bramki a nastepnym gra totalna padake i bawi sie w christiano
0
Oj trzeba cos zmienic w tym skladzie bo cos zardzewial
0
Granada raczej w tym sezonie sie pozegna z PD
1
Nie tylko u Ciebie :D
7
Wesolych swiat wielkanocnych i smacznego jajka wszystkim uzytkownikom i uzytkowniczkom!
2
Zakladamy druzyne i marsz z b klasy do ekstraklapy a pozniej lm :D
1
3:1 nie wierze hahaha
0
Ten sadajev kozaczy
5
Blekitni wygrywaja z lechem lol
1
Bardzo boje sie tego meczu, sevilla jest w formie
0
A w pucharze polski remis
0
Hmmm niewiem co mam o tym sadzic...