0

No ja tez dzis obstawilem mecze na jutro i w tych meczaxh mam ze zawisza wygra a na bank bedzie odwrotnie :D

3

Jeju jaki szatan podkusil mnie zeby obstawiac polska lige no jaki....

5

Mi tez to zostaje a tak nawiasem mowiac to obstawiac polska lige to jest koszmar

0

Legia gra taki piach ze glowa mala

0

Lepiej sobie poogladac lechie z legia

0

I tak jestescie slabi

0

Ta malpa keita niech sama sobie te lapy wsadzi wiadomo gdzie

0

W pilke chcial sedzia huuuuu

1

Blekitni do ekstraklasy!!!

0

Blekitni !!!!!!-!!!!!!!!

0

Bramlarz chcial wybic pilke a on mu noga zablokowal tak ze az ta pilka uderzyla bramkarzowi blekitnych w usta

0

Komentarz usunięty

0

Blekitni do boju !!

0

Zaraz jeszcze real sie nim zainteresuje:P

0

Perfekcyjnie wsadzil

0

A tak miedzy nami kibicami takie pytanie, kim sie real nie interesuje haa?

0

Hah nie tylko ekstraklasy, nawet w a klasie leca niezle urwy na pilkarzy druzyny przeciwnej albo sedziego lub sedzine :D

3

Znow snieg pada no brz jaj....

0

Wydaje mi sie ze suarez ma dwie osobowosci chodzi o to ze jeden mecz zagra perfekcyjnie i strzeli z dwie bramki a nastepnym gra totalna padake i bawi sie w christiano

0

Oj trzeba cos zmienic w tym skladzie bo cos zardzewial

0

Granada raczej w tym sezonie sie pozegna z PD

1

Nie tylko u Ciebie :D

7

Wesolych swiat wielkanocnych i smacznego jajka wszystkim uzytkownikom i uzytkowniczkom!

2

Zakladamy druzyne i marsz z b klasy do ekstraklapy a pozniej lm :D

1

3:1 nie wierze hahaha

0

Ten sadajev kozaczy

5

Blekitni wygrywaja z lechem lol

1

Bardzo boje sie tego meczu, sevilla jest w formie

0

A w pucharze polski remis

0

Hmmm niewiem co mam o tym sadzic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?