0

Ze skrzydla na skrzydlo przekopuja ta pilke

0

My chyba jeszcze spimy

0

SopCast Digi Sport tranmisja HD i czego chciec wiecej

0

Mi osobiscie sie bardzo podoba

0

8

1

Oni pewnie płaczą za Krysią;d

0

BRAWO POLACY !!!

1

Dla mnie zwyciezyla Polska

1

Dobrze nasi robia bo to jest smiech na sali

0

No i wygraja moge sie założyc

1

Jak można dopuscic reprezentacje jak nawet tam zadnego katarczyka niema tylko sami obcokrajowcy którzy sie sprzedali za dolary to jest wstyd

0

Ludzie jacy Katarczycy z nich tacy Katarczycy jak ze mnie Australijczyk..

0

Ciężkowianka Jaworzno

0

oj należała sie tez tu czerwona to bylo chamskie

0

Ależ akcja POEZJA

0

yeaaaaaaaaa!!!! kurw...

0

Niewiem jak was ale wkurzaja mnie Ci komentatorzy... zero emocji nawet jak gol wpadnie to kompletnie bez zachwytu tylko lekko podniosa glos

0

Dzieki Miranda :D mozesz tak czesciej :D nie obrazimy sie tu :D

0

BUSI nie wierze !!

0

Dobre spostrzeżenie tez wogole go nie widze

0

Oj Suarez chaotycznie

1

Musza wprowadzic te powtorki ... bo takie bledy sa kardynalne

0

nie bylo bez jaj...

0

Helena mam zawał

0

Luis spokojnie :D

0

Ney zachowal zimna krew

0

Ajj ladnie krecil

0

Chłopie on nie miał co zrobić

0

No i mamy remis w dwumeczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?