svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze skrzydla na skrzydlo przekopuja ta pilke
0
My chyba jeszcze spimy
0
SopCast Digi Sport tranmisja HD i czego chciec wiecej
0
Mi osobiscie sie bardzo podoba
0
8
1
Oni pewnie płaczą za Krysią;d
0
BRAWO POLACY !!!
1
Dla mnie zwyciezyla Polska
1
Dobrze nasi robia bo to jest smiech na sali
0
No i wygraja moge sie założyc
1
Jak można dopuscic reprezentacje jak nawet tam zadnego katarczyka niema tylko sami obcokrajowcy którzy sie sprzedali za dolary to jest wstyd
0
Ludzie jacy Katarczycy z nich tacy Katarczycy jak ze mnie Australijczyk..
0
Ciężkowianka Jaworzno
0
oj należała sie tez tu czerwona to bylo chamskie
0
Ależ akcja POEZJA
0
yeaaaaaaaaa!!!! kurw...
0
Niewiem jak was ale wkurzaja mnie Ci komentatorzy... zero emocji nawet jak gol wpadnie to kompletnie bez zachwytu tylko lekko podniosa glos
0
Dzieki Miranda :D mozesz tak czesciej :D nie obrazimy sie tu :D
0
BUSI nie wierze !!
0
Dobre spostrzeżenie tez wogole go nie widze
0
Oj Suarez chaotycznie
1
Musza wprowadzic te powtorki ... bo takie bledy sa kardynalne
0
nie bylo bez jaj...
0
Helena mam zawał
0
Luis spokojnie :D
0
Ney zachowal zimna krew
0
Ajj ladnie krecil
0
Chłopie on nie miał co zrobić
0
No i mamy remis w dwumeczu