0

Jak dla mnie to trzeba pomyslec bardziej o obroncach i pomocnikach

9

Mi sie osobiscie podobaja maja cos w sobie, wiem ze niektorzy beda sie zastanawiac co takiego w sobie maja ale mi przypadly do gustu

0

Kazdy by tam kazdego polamal:d

0

To bylo wiadome gramy straszna padake

0

Irlandia gra jak bydlo

0

Bramka wisi w powietrzu

0

Liga irlandzka to jest nawet gorsza od polskiej

0

Irlandia gra masakrycznie ostro

0

Ale nas irlandia cisnie

2

Taaa pije pewnie tam jakas wodeczka jest w tym bidonie :D

0

Peszko ohohoh brawo

0

Jak nasza gra sie nie zmieni to irlandia nas zniszczy

0

Gibraltar do boju ole ole ole Gibraltar !!!

0

Ta szkocja nie strzela jakichs cudownych bramek

0

Polsat sport news w naziemnej telewizji

25

Policjant i prawnik rozklepali szkocje:D

24

Hahaha Gibraltar brama !!

0

Zycze Ci Ney zebys znalazl swoja wybranke i sie ozenil i splodzil neymara juniora ktory bedzie taki dobry w noge jak tata

0

Komentarz usunięty

2

Jak dla mnie jedna z najgorszych informacji tego roku... ehhh szkoda wielka szkoda :(

0

Haha no widzisz :D ja narazie gram depor ich skladem jesli juz nowi pilkarze to od skauta :D pozniej moze wygram lige i lm w co watpie i z tych pucharow brda pieniazki na kogos dobrego

0

Wyslalem skauta z dobra ocena i zobaczymy czy wyszuka mi jakies perelki :D

1

Prowadze Deportivo i ich budzet mi na to nie pozwala :d

0

Isco koniecznie do nas!

0

Czarnogore za kare powinni wycofac

3

Wieczny odpoczynek racz im dac panie a swiatlosc wiekuista niechaj im swieci [*]

12

Obawiam się najbardziej meczów z Sevillą i Valencią

0

Juz z nerwow nawet pisac poprawnie nieumiem Boze jak moglem straszny blad

1

Bramka dla realu wisi w powietszu

0

Gramy straszna padake panowie pobudka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?