svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie to trzeba pomyslec bardziej o obroncach i pomocnikach
9
Mi sie osobiscie podobaja maja cos w sobie, wiem ze niektorzy beda sie zastanawiac co takiego w sobie maja ale mi przypadly do gustu
0
Kazdy by tam kazdego polamal:d
0
To bylo wiadome gramy straszna padake
0
Irlandia gra jak bydlo
0
Bramka wisi w powietrzu
0
Liga irlandzka to jest nawet gorsza od polskiej
0
Irlandia gra masakrycznie ostro
0
Ale nas irlandia cisnie
2
Taaa pije pewnie tam jakas wodeczka jest w tym bidonie :D
0
Peszko ohohoh brawo
0
Jak nasza gra sie nie zmieni to irlandia nas zniszczy
0
Gibraltar do boju ole ole ole Gibraltar !!!
0
Ta szkocja nie strzela jakichs cudownych bramek
0
Polsat sport news w naziemnej telewizji
25
Policjant i prawnik rozklepali szkocje:D
24
Hahaha Gibraltar brama !!
0
Zycze Ci Ney zebys znalazl swoja wybranke i sie ozenil i splodzil neymara juniora ktory bedzie taki dobry w noge jak tata
0
Komentarz usunięty
2
Jak dla mnie jedna z najgorszych informacji tego roku... ehhh szkoda wielka szkoda :(
0
Haha no widzisz :D ja narazie gram depor ich skladem jesli juz nowi pilkarze to od skauta :D pozniej moze wygram lige i lm w co watpie i z tych pucharow brda pieniazki na kogos dobrego
0
Wyslalem skauta z dobra ocena i zobaczymy czy wyszuka mi jakies perelki :D
1
Prowadze Deportivo i ich budzet mi na to nie pozwala :d
0
Isco koniecznie do nas!
0
Czarnogore za kare powinni wycofac
3
Wieczny odpoczynek racz im dac panie a swiatlosc wiekuista niechaj im swieci [*]
12
Obawiam się najbardziej meczów z Sevillą i Valencią
0
Juz z nerwow nawet pisac poprawnie nieumiem Boze jak moglem straszny blad
1
Bramka dla realu wisi w powietszu
0
Gramy straszna padake panowie pobudka