svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znajac zycie dostaniemy bayern tak wlasnie obstawiam a real dostanie juve i juz bedzie w finale
0
Atletico gra dno dno dno
0
To bylo wiadome ;)
0
Cieniutki mandzukic powinien zejsc
0
Real nieziemsko cisnie
0
Cos ty bral ??????
1
Mam nadzieje ze atleti na druga polowe wyjdzie z lepszym nastawieniem
0
Nurkowal tylko tam gdzie nie trzeba
0
Oj atletico marnie wyglada
0
Bayern za jakies dwa lata juz nie bedzie taki dobry
0
Poezja jeddnym slowem
0
Ibra co klepnal inieste
1
Komentarz usunięty
0
Pilka jest mieprzewidywalna
1
Ter stegen dziekuje
1
Suarez jestes boski !!!!
1
Kurde szkoda iniesty
0
Boje sie ze bedzie tak jak z sevilla
0
Quaresma ja pamietam jak jeszcze u nas gral
1
Oj alba alba nie baw sie w krystyne
0
Kurde ale mam stracha ze zaraz stracimy bramke
2
Znow mam stany przed zawalowe..
0
Krychowiak agresor
0
Neyyyyyy!!!!! Ale brama
0
Oj nasz krychowiak skopal luisa
0
Jakis bardzo dobry towar
0
El Polaco Krychowiak
0
Wedlug mnie Emery to najbardziej ruchliwy trener swiata
0
No nieda sie ogladac tnie sie jak cholera...
0
No to raczej on:P