0

Znajac zycie dostaniemy bayern tak wlasnie obstawiam a real dostanie juve i juz bedzie w finale

0

Atletico gra dno dno dno

0

To bylo wiadome ;)

0

Cieniutki mandzukic powinien zejsc

0

Real nieziemsko cisnie

0

Cos ty bral ??????

1

Mam nadzieje ze atleti na druga polowe wyjdzie z lepszym nastawieniem

0

Nurkowal tylko tam gdzie nie trzeba

0

Oj atletico marnie wyglada

0

Bayern za jakies dwa lata juz nie bedzie taki dobry

0

Poezja jeddnym slowem

0

Ibra co klepnal inieste

1

Komentarz usunięty

0

Pilka jest mieprzewidywalna

1

Ter stegen dziekuje

1

Suarez jestes boski !!!!

1

Kurde szkoda iniesty

0

Boje sie ze bedzie tak jak z sevilla

0

Quaresma ja pamietam jak jeszcze u nas gral

1

Oj alba alba nie baw sie w krystyne

0

Kurde ale mam stracha ze zaraz stracimy bramke

2

Znow mam stany przed zawalowe..

0

Krychowiak agresor

0

Neyyyyyy!!!!! Ale brama

0

Oj nasz krychowiak skopal luisa

0

Jakis bardzo dobry towar

0

El Polaco Krychowiak

0

Wedlug mnie Emery to najbardziej ruchliwy trener swiata

0

No nieda sie ogladac tnie sie jak cholera...

0

No to raczej on:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?