svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra panowie i panie cza isc po browara do lodowki i zaczyamy !!! Visca el Barca !!!
0
Dzis szpaku i zewlakow przezyja na bank ze 100 orgazmow na wizji jak lewandowski bedzie mial pilke
0
Czat cza czat niech wroci jak za starych dobrych czasow !!!!
0
Niestety ale chyba Barca B spadnie ... bo im kiepsko idzie i chyba maja ostanie miejsce
0
Hah ja tez. Trzeba niestety jeszcze poczekac
15
Musimy zagrac na 110%
0
Czekamy czekamy ciekawe co Matt i spolka nagrali :D
0
Sevilla jazda z nimi
0
Sevilla do boju. !!
0
Uszanowanko:))))
0
Jakie kur.... dozynki??
0
Widac ze messi nie jest egoista
1
Jeszcze jeden !!!
7
Ten pedro jest na tym boisku ?
6
Juz lepiej jakby zszedl neymar za pedro
0
Pikej co Ty zawsze tak tymi palcami pokazujesz ladnie :D
1
Neymarowi chyba sie grac niechce
0
Alves sie nauczyl pieknie dogrywac
0
No brawo leo wkoncu
3
Zwyczajny bol dupy i tyle
0
Nie nie :D to tylko Matt Bellamy :D
0
Matt Bellamy wokalista i gitarzysta zespolu MUSE
0
Panowie prosze nie zwolnijcie tempa swietnie by bylo ogladnac taka sama druga polowe
0
Doslownie jak na treningu
0
Manita pewniutka
0
Xavi poezja !!!!!! Cudnie
0
Mowilem mowilem to bylo wiadome
0
Poszedl na szybki numerek
0
Nedved obgryza paznokcie
0
Chcialbym zebys mial racje i juve to wykorzystalo no ale... zobaczymy jak bedzie