2

Dobra panowie i panie cza isc po browara do lodowki i zaczyamy !!! Visca el Barca !!!

0

Dzis szpaku i zewlakow przezyja na bank ze 100 orgazmow na wizji jak lewandowski bedzie mial pilke

0

Czat cza czat niech wroci jak za starych dobrych czasow !!!!

0

Niestety ale chyba Barca B spadnie ... bo im kiepsko idzie i chyba maja ostanie miejsce

0

Hah ja tez. Trzeba niestety jeszcze poczekac

15

Musimy zagrac na 110%

0

Czekamy czekamy ciekawe co Matt i spolka nagrali :D

0

Sevilla jazda z nimi

0

Sevilla do boju. !!

0

Uszanowanko:))))

0

Jakie kur.... dozynki??

0

Widac ze messi nie jest egoista

1

Jeszcze jeden !!!

7

Ten pedro jest na tym boisku ?

6

Juz lepiej jakby zszedl neymar za pedro

0

Pikej co Ty zawsze tak tymi palcami pokazujesz ladnie :D

1

Neymarowi chyba sie grac niechce

0

Alves sie nauczyl pieknie dogrywac

0

No brawo leo wkoncu

3

Zwyczajny bol dupy i tyle

0

Nie nie :D to tylko Matt Bellamy :D

0

Matt Bellamy wokalista i gitarzysta zespolu MUSE

0

Panowie prosze nie zwolnijcie tempa swietnie by bylo ogladnac taka sama druga polowe

0

Doslownie jak na treningu

0

Manita pewniutka

0

Xavi poezja !!!!!! Cudnie

0

Mowilem mowilem to bylo wiadome

0

Poszedl na szybki numerek

0

Nedved obgryza paznokcie

0

Chcialbym zebys mial racje i juve to wykorzystalo no ale... zobaczymy jak bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?