svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pozostaje nic innego jak podziekowac PEDRITO za wszystko co dla nas zrobił :) !!
2
Aduriz jest nietykalny ...
0
Ławke mamy dramatyczną ...
0
Ale brama !! SUAREZ!!
1
transmisja na yt mi padla :/
0
Komentarz usunięty
0
O matko serio??://
1
Mathieu wypalil juz chyba cale pluca
2
No cóż trzeba sie z tym pogodzic, mam nadzieje ze w lidze ich zniszczymy
1
Jezzcze zolta dla pedro smiech na sali
0
Ale pierw cza 8 godzin namęczyć sie w pracy..
0
Czemu znów żewłakow...:/
1
0
Komentarz usunięty
2
Nie oddamy naszego walczaka
0
Wszystkiego najlepszego !
0
No no Lechia ma Wawrzyniaka wiec niech Juve uważa
0
Skandalicznie mało kibiców
0
Ohoho cza szykowac hajs bo sa mega
0
Ehhh a ja musze do 00:00 siedziec w robocie..
47
Fota z Messim marzenie !
0
Tez bym chetnie sie przejechal no ale pewnie niebede mial na to czasu no bo bede w robocie...:/
0
Ja wlasnie teraz stoje w oknie i widze ze nad sasiednia miejscowoscia stoi caly czas ciemna chmura i nawala tam piorunami
0
U mnie w Jaworznie zacznie sie 4 etap tdp i zakonczy w nowym saczu jak dobrze pamietam i moze tez bedzie troche wczesniej czy pozniej zoorganizowany tdp dla amatorow
0
Wiesz co ciezko powiedziec moze bedzie cos na strone tdp
3
Raczej tak zawsze jest organizowane takie dla amatorow i dla roznych grup wiekowych
0
Na śląsku a dokladnie na granicy slaska z malopolska
0
No u mnie w Jaworznie juz druga nawałnica, masakra jedna wielka blyska sie masakrycznie
0
No to ja licze na powrót do segunda
1
Kuzwa inni pewnie sobie slodka spia a ja juz w robocie musze siedziec tzn stac :/ i tak do 14