0

Nie pozostaje nic innego jak podziekowac PEDRITO za wszystko co dla nas zrobił :) !!

2

Aduriz jest nietykalny ...

0

Ławke mamy dramatyczną ...

0

Ale brama !! SUAREZ!!

1

transmisja na yt mi padla :/

0

Komentarz usunięty

0

O matko serio??://

1

Mathieu wypalil juz chyba cale pluca

2

No cóż trzeba sie z tym pogodzic, mam nadzieje ze w lidze ich zniszczymy

1

Jezzcze zolta dla pedro smiech na sali

0

Ale pierw cza 8 godzin namęczyć sie w pracy..

0

Czemu znów żewłakow...:/

1

0

Komentarz usunięty

2

Nie oddamy naszego walczaka

0

Wszystkiego najlepszego !

0

No no Lechia ma Wawrzyniaka wiec niech Juve uważa

0

Skandalicznie mało kibiców

0

Ohoho cza szykowac hajs bo sa mega

0

Ehhh a ja musze do 00:00 siedziec w robocie..

47

Fota z Messim marzenie !

0

Tez bym chetnie sie przejechal no ale pewnie niebede mial na to czasu no bo bede w robocie...:/

0

Ja wlasnie teraz stoje w oknie i widze ze nad sasiednia miejscowoscia stoi caly czas ciemna chmura i nawala tam piorunami

0

U mnie w Jaworznie zacznie sie 4 etap tdp i zakonczy w nowym saczu jak dobrze pamietam i moze tez bedzie troche wczesniej czy pozniej zoorganizowany tdp dla amatorow

0

Wiesz co ciezko powiedziec moze bedzie cos na strone tdp

3

Raczej tak zawsze jest organizowane takie dla amatorow i dla roznych grup wiekowych

0

Na śląsku a dokladnie na granicy slaska z malopolska

0

No u mnie w Jaworznie juz druga nawałnica, masakra jedna wielka blyska sie masakrycznie

0

No to ja licze na powrót do segunda

1

Kuzwa inni pewnie sobie slodka spia a ja juz w robocie musze siedziec tzn stac :/ i tak do 14

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?