0

No to Bravo dostanie pewnie teraz duzo ofert transferowych :D

0

Teneryfa ten mecz tak zjeba... Ze szok.... Dramat

0

Za jakies 20 lat cala repra szwecji bedzie wygladac tak jak repra francji obecnie prawie sami czarni :P

12

No i rodowity szwed nam strzela bramke

0

Hajto zaś ta truskawka na torcie

4

Barca i Legia moze ich zatrzymac na to wychodzi :D

0

Hahahhahaah to jest jakis zart ja nie wiem dlaczego w pucharach europejskich jak ktos gra z realem to totalnie traci swietna forme ktora prezentowal przez caly sezon

0

Jakby juve gralo przeciwko Barcy to by sie przez ich obrone nie dalo przejsc zapewne..

4

Juve gralo z nami pierwsze skrzypce a dzis....???

0

Predzej real ich wykupi :d

4

Mam nadzieje ze ajax pokaze manchesterowi gdzie ich miejsce

0

Ale meczor sie robi nie wierzyłem że tak bedzie !

2

Sporting Gijon by lepiej z nimi zagrał

2

To jest komedia hahahahaha

0

Jaka druzyna i która liga ;)??

1

Celta do boju po wygrana w lidze europy trzymam kciuki !

0

zbliza sie 90 min ... cos czuje..

9

Wiedziałem to było pewniejsze niż smierć

1

Zemscilo sie...

0

Witam Panowie i Panie ! mam pytanko :) Macie może jakiś ciekawy film do polecenia z CDA ?

4

Wesołych Świąt wszystkim ! spokojnej,rodzinnej atmosfery i prezentów które wywołają u was piękny usmiech ! :)

0

To jest chore... A zwyczajny obywatel musi zapier..... Za 1400 na miesiac

1



Ja moge polecic bo sam ogladam na necie i niema zadnych scinek

0

Są takie mecze w których by sie bardzo przydał

0

No mi wlasnie tez bramki brakuje i chyba bedzie dupa... I po kuponie

1

Hajto jak zwykle w formie

6

Lewactwo ma nieziemski ból dupy

0

O wlasne nogi sie wywrocil

0

Gratulacje teraz czas na weselicho i zalozenie rodziny :D

3

Zabijaka:DDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?