svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Bravo dostanie pewnie teraz duzo ofert transferowych :D
0
Teneryfa ten mecz tak zjeba... Ze szok.... Dramat
0
Za jakies 20 lat cala repra szwecji bedzie wygladac tak jak repra francji obecnie prawie sami czarni :P
12
No i rodowity szwed nam strzela bramke
0
Hajto zaś ta truskawka na torcie
4
Barca i Legia moze ich zatrzymac na to wychodzi :D
0
Hahahhahaah to jest jakis zart ja nie wiem dlaczego w pucharach europejskich jak ktos gra z realem to totalnie traci swietna forme ktora prezentowal przez caly sezon
0
Jakby juve gralo przeciwko Barcy to by sie przez ich obrone nie dalo przejsc zapewne..
4
Juve gralo z nami pierwsze skrzypce a dzis....???
0
Predzej real ich wykupi :d
4
Mam nadzieje ze ajax pokaze manchesterowi gdzie ich miejsce
0
Ale meczor sie robi nie wierzyłem że tak bedzie !
2
Sporting Gijon by lepiej z nimi zagrał
2
To jest komedia hahahahaha
0
Jaka druzyna i która liga ;)??
1
Celta do boju po wygrana w lidze europy trzymam kciuki !
0
zbliza sie 90 min ... cos czuje..
9
Wiedziałem to było pewniejsze niż smierć
1
Zemscilo sie...
0
Witam Panowie i Panie ! mam pytanko :) Macie może jakiś ciekawy film do polecenia z CDA ?
4
Wesołych Świąt wszystkim ! spokojnej,rodzinnej atmosfery i prezentów które wywołają u was piękny usmiech ! :)
0
To jest chore... A zwyczajny obywatel musi zapier..... Za 1400 na miesiac
1
Ja moge polecic bo sam ogladam na necie i niema zadnych scinek
0
Są takie mecze w których by sie bardzo przydał
0
No mi wlasnie tez bramki brakuje i chyba bedzie dupa... I po kuponie
1
Hajto jak zwykle w formie
6
Lewactwo ma nieziemski ból dupy
0
O wlasne nogi sie wywrocil
0
Gratulacje teraz czas na weselicho i zalozenie rodziny :D
3
Zabijaka:DDDDDDD