0

bede pamietal :D

0

Oczkej ;) (15 znaków)

0

Drogi socjopato :D pokaz kupon jak mozesz :D

0

Juz to wczesniej pisalem no ale sie powtórze ... kto sie ze mna sklada na jasnowidza ??

0

Ehhh no coz ... musimy sie zgadac z jasnowidzem i przytulimy kilkanascie tysi :D

0

Jeszcze nasuwa mi sie jedna mysl a ona brzmi tak...... koles jest podróznikiem w czasie

0

Mi kompletnie nic a wczoraj jeden mecz tylko nie wszedl ... w meczu hanoveru z bayerem gdzie dalem 12 a wynik był 4:4 wiec piekny overek :D

0

Może i tak ;) ale i tak mysle nad kontaktem z jasnowidzem :D:D:D:D

2

To i tak niezle :D zalozmy ze ktos wygra tak jak ten koles 30 koła no to i tak 15 tysi bierze dla siebie :D jak juz wczesniej pisalem ja za cholere nie ugram nawet 50 zl wiec sie raczej opyla :D

1

W zakładce najlepsze kupony a jesli chodzi o specjalne pokazanie to chyba mieli na celu wzbudzić u ludzi mysli samobojcze :D

0

aaaaaaaaa czego ja nie zagram to i tak nie wejdzie wiec wiesz :D wiem ze w naszym kraju jest niejaki jasnowidz co sie nazywa Krzysztof Jackowski :D chyba do niego napisze i spytam sie ile bierze za wizje :D

0

Może brzmi to smiesznie ale ja zaczynam sie powoli nad tym gleboko zastanawiac :D ja za cholere nie wygram nawet 50 zł a koles zgarnia prawie 30 tysi wiec no.... ..

0

Mi nawet smutno nie jest :D tylko ogarnia mnie wielki szok i zastanawiam sie caly czas jak on to zrobił... takie kursy i wgl naprawde mocno wierze ze w dzisiejszych czasach tez zyja ludzie pokroju nostradamusa

0

Może da sie tego nauczyc??:D a jak nie to proponuje zebysmy takiego poszukali :D złożymy sie na niego

14

Jak widze takie cos to nasuwa mi sie jedna mysl koleś jest jakims pra pra pra pra pra prawnukiem nostradamusa i ma dar jasnowidzenia https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDE3NzQzMjgyMDIwMDrGgFPSylQ9jgcZ%2Bro%3D&kind=MAIN

0

La liga taka biedna

1

Przeklete amelinium

2

Vidal wyglada jak mascherano

2

Albe trzeba dac na napad :D

2

Uwielbiam te rajdy alby

0

Weszły wam jakies kupony w tym miesiacu?? mi za cholere nic... ten miesiac byl miesiacem samych niespodzianek..

0

Polecam odpalic mecz hannoveru z leverkusen ciekawy meczyk

13

Dzien dobry wszystkim ! Miłego dzionka wszystkim ;)

5

Ładna przedstawicielka zenita :D ta blondi

1

real pewnie trafi bazylee

1

Brawo paco za to swietne odegranie

0

Mam nadzieje ze dzisiaj sedziowie beda sprawiedliwi

0

Shakhtar Donieck :D

0

Dzięki bardzo :D

28

Dzien dobry ! Miłego dnia wszystkim :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?