svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bede pamietal :D
0
Oczkej ;) (15 znaków)
0
Drogi socjopato :D pokaz kupon jak mozesz :D
0
Juz to wczesniej pisalem no ale sie powtórze ... kto sie ze mna sklada na jasnowidza ??
0
Ehhh no coz ... musimy sie zgadac z jasnowidzem i przytulimy kilkanascie tysi :D
0
Jeszcze nasuwa mi sie jedna mysl a ona brzmi tak...... koles jest podróznikiem w czasie
0
Mi kompletnie nic a wczoraj jeden mecz tylko nie wszedl ... w meczu hanoveru z bayerem gdzie dalem 12 a wynik był 4:4 wiec piekny overek :D
0
Może i tak ;) ale i tak mysle nad kontaktem z jasnowidzem :D:D:D:D
2
To i tak niezle :D zalozmy ze ktos wygra tak jak ten koles 30 koła no to i tak 15 tysi bierze dla siebie :D jak juz wczesniej pisalem ja za cholere nie ugram nawet 50 zl wiec sie raczej opyla :D
1
W zakładce najlepsze kupony a jesli chodzi o specjalne pokazanie to chyba mieli na celu wzbudzić u ludzi mysli samobojcze :D
0
aaaaaaaaa czego ja nie zagram to i tak nie wejdzie wiec wiesz :D wiem ze w naszym kraju jest niejaki jasnowidz co sie nazywa Krzysztof Jackowski :D chyba do niego napisze i spytam sie ile bierze za wizje :D
0
Może brzmi to smiesznie ale ja zaczynam sie powoli nad tym gleboko zastanawiac :D ja za cholere nie wygram nawet 50 zł a koles zgarnia prawie 30 tysi wiec no.... ..
0
Mi nawet smutno nie jest :D tylko ogarnia mnie wielki szok i zastanawiam sie caly czas jak on to zrobił... takie kursy i wgl naprawde mocno wierze ze w dzisiejszych czasach tez zyja ludzie pokroju nostradamusa
0
Może da sie tego nauczyc??:D a jak nie to proponuje zebysmy takiego poszukali :D złożymy sie na niego
14
Jak widze takie cos to nasuwa mi sie jedna mysl koleś jest jakims pra pra pra pra pra prawnukiem nostradamusa i ma dar jasnowidzenia https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDE3NzQzMjgyMDIwMDrGgFPSylQ9jgcZ%2Bro%3D&kind=MAIN
0
La liga taka biedna
1
Przeklete amelinium
2
Vidal wyglada jak mascherano
2
Albe trzeba dac na napad :D
2
Uwielbiam te rajdy alby
0
Weszły wam jakies kupony w tym miesiacu?? mi za cholere nic... ten miesiac byl miesiacem samych niespodzianek..
0
Polecam odpalic mecz hannoveru z leverkusen ciekawy meczyk
13
Dzien dobry wszystkim ! Miłego dzionka wszystkim ;)
5
Ładna przedstawicielka zenita :D ta blondi
1
real pewnie trafi bazylee
1
Brawo paco za to swietne odegranie
0
Mam nadzieje ze dzisiaj sedziowie beda sprawiedliwi
0
Shakhtar Donieck :D
0
Dzięki bardzo :D
28
Dzien dobry ! Miłego dnia wszystkim :)