svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od poczatku grudnia co bym nie stawil nawet z podporka to mi nic za cholere nie chce wejsc ...
0
Ok :D bede pamietał
0
Ja koncze stawiac pilke nozna bo to co sie dzieje z tym sportem to juz jest totalna loteriada ... czas grac hokej
1
No dokladnie :D na malediwy by mnie nie bylo stac :D mam inne plany co do wydania tych pieniedzy jak pyknie :D
0
Jak pyknie to kupuje talerze perkusyjne :D
0
To kupon kolesia który zeszlej nocy mial chyba 4 kupony zagrane i wszedzie nie wszedl jeden mecz ... czujesz to ? dobrze ze mial bezpieczny bo mial AKO 2 ale mimo wszystko ogromny ból ...
1
Może pyknie :D https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDA2NDg5ODYwMToSaoLxIrkTuWBML74%3D&kind=MAIN
3
To jest la liga tego nie ogarniesz
7
Te reklamy Plusa wymyśla im chyba jakis pacjent zakladu psychiatrycznego
1
Nadchodzi "wielkopomna chwiła" :D
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDAzNDQ4NDQwMDrB9gNqyCiGy1ZlyF4%3D&kind=MAIN moje stworzonko :D
0
Nima za co ;)
1
Chyba na FOX
1
Ok :D bede miał Cie na oku i zobaczymy jak ci sie udaje :D
0
Oczki czekam :D
0
Jak masz cos na dziś to wrzuć :D
0
Ale ten canal plus sport jest zenujacy :/ maja dwa kanaly sportowe i nawet nsport a pokazuja tylko jeden mecz :/ ojjj cyfrowy polsat sie chyba do mnie zbliża
1
Z Couthinho w składzie ahhh ciary na sama myśl
12
koles sobie zrobil piekny prezent na nowy rok https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzY1NTQ0NDAwMDr%2Bc3o9Wx1hPEMZ1Ls%3D&kind=MAIN
0
No masakrycznie to leci
0
25 lat na karku juz.... matko kochana
4
Wszystkiego dobrego dla wszystkich !! :))))))))))
0
Tez sie zastanawiam ... hmmm czerwony kapturek ?
0
a ta farna to sie przebrała za czerwonego towarzysza ?
8
Brakuje na tym sylwku sióstr godlewskich jak nic
29
Widze ze juz ostro musi być :D
0
Zapewne tak będzie
8
I uwaza sie za specjalistke w kazdej dziedzinie
0
ja tam wole na nia popatrzec :D a nie jej sluchac :D
2
Natalka fajna laseczka kurde :D