0

Od poczatku grudnia co bym nie stawil nawet z podporka to mi nic za cholere nie chce wejsc ...

0

Ok :D bede pamietał

0

Ja koncze stawiac pilke nozna bo to co sie dzieje z tym sportem to juz jest totalna loteriada ... czas grac hokej

1

No dokladnie :D na malediwy by mnie nie bylo stac :D mam inne plany co do wydania tych pieniedzy jak pyknie :D

0

Jak pyknie to kupuje talerze perkusyjne :D

0

To kupon kolesia który zeszlej nocy mial chyba 4 kupony zagrane i wszedzie nie wszedl jeden mecz ... czujesz to ? dobrze ze mial bezpieczny bo mial AKO 2 ale mimo wszystko ogromny ból ...

3

To jest la liga tego nie ogarniesz

7

Te reklamy Plusa wymyśla im chyba jakis pacjent zakladu psychiatrycznego

1

Nadchodzi "wielkopomna chwiła" :D

0

Nima za co ;)

1

Chyba na FOX

1

Ok :D bede miał Cie na oku i zobaczymy jak ci sie udaje :D

0

Oczki czekam :D

0

Jak masz cos na dziś to wrzuć :D

0

Ale ten canal plus sport jest zenujacy :/ maja dwa kanaly sportowe i nawet nsport a pokazuja tylko jeden mecz :/ ojjj cyfrowy polsat sie chyba do mnie zbliża

1

Z Couthinho w składzie ahhh ciary na sama myśl

0

No masakrycznie to leci

0

25 lat na karku juz.... matko kochana

4

Wszystkiego dobrego dla wszystkich !! :))))))))))

0

Tez sie zastanawiam ... hmmm czerwony kapturek ?

0

a ta farna to sie przebrała za czerwonego towarzysza ?

8

Brakuje na tym sylwku sióstr godlewskich jak nic

29

Widze ze juz ostro musi być :D

0

Zapewne tak będzie

8

I uwaza sie za specjalistke w kazdej dziedzinie

0

ja tam wole na nia popatrzec :D a nie jej sluchac :D

2

Natalka fajna laseczka kurde :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?