0

Liverpool musi wygrac lm

0

Polacy tez

0

Kociol w polu karnym romy

0

Ten mecz moze byc meczem salaha

1

Good morning czas zaczac nowy dzien

0

Spoczko ja tylko smieszkuje :D zainspirowalem sie wczesniejszymi komentarzami z cyklu "Bez Sensu" :D

1

Dobra tez sobie napisze bardzo ciekawe info :D Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Wolanka Wola Filipowska( A Klasa Chrzanów )

0

Łooo tak :D

1

Zycze zeby szybko zleciało i wypije twoje zdrówko !

0

II zmiana czy jeszcze nocka czeka??

0

Co taka smutna mina??

1

Weekend !!

2

Kurde tak siedze i mysle czy kiedys dojdzie do jakiegos zlotu La Rambli :D

0

Dzieki bardzo !:)

0

Ale dziekuje ze mimo wszystko była próba :D

0

Jakby ktos mial chwilke czasu to moze bedzie wiedziec co to za nutka z tego programu a mianowicie leci ona od 19:55 do 20:12 https://player.pl/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/odcinek-10,S10E10,68424

0

Całe getafe.. z druzyna z czolowki graja super a ze slabiakami dostaja po pupci

0

Oł jeaaa

0

Xavi wroc do nas

0

Lepiej zebys panie gomes odszedl do jakiegos klubu w portugali

0

Cou co czaruje

0

Polecam wlaczyc eurosport 1 jak macie :) MLS

2

Dokładnie 8 liga mistrzów to jest to

1

Niema to jak zrobic zmiane na ostatnie sekundy meczu ....

0

Ja sie boje tej koncowki

0

LOl..........................

0

Cos mi sie wydaje ze valverde przeglada la ramble

0

"To sie ze mna dzieje ze strzelam na 2:0" :D

0

Odpowiedz Umtitiego :D dla nas :D

0

Ahhh prawie teraz valencia spuchła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?