1

Bez pomysłu ................

1

I po co był ten arłamów ..?? graja jakby tam co najmniej kamienie tłukli

1

Co ten szpaku gada?? my sie staramy ?? dobre sobie

0

Zero szybkosci zero fizycznosci ... wygladamy przy nich jak dzieci grajace z doroslymi

8

Można wyłączyć

2

Cos mi sie wydaje ze w przerwie la ramble poczytali :D

0

Jest niedosyt ze tylko 0:1 a powinno byc 0:3

1

To co meksyk pierd.... setki to jest niemozliwe

16

Legenda

1

Raul powrócil tylko do innej reprezentacji :D

0

Meksyk na nich siadł

0

Australia jest cudowna

1

Australia jest bardzo dobrze ulozona druzyna tylko ma pecha...

5

Ehh szkoda

0

Karny

0

Teraz to sie moze mocno posypac

0

Jestem zaskoczony przebiegiem meczu

0

I jak panowie meczyk fajny czy nie ?? Bo ja niestety w pracy do 17

0

Jest cos dzis ciekawego w tv do ogladniecia?

0

Chile jak espanyol

9

Jakie niemcy?? ich reprezentacja to zbiór turków,ghanczykow i moze w malej ilosci rodowitych niemcow :D

0

witaj w klubie mam to samo :D

0

Co macie dobrego na obiadek :D ???

0

Dariusz Dudek do realu a zizou do zaglebia sosnowiec

0

Panie i panowie co polecacie na podraznione podniebienie ??

27

I zas weekend zlecial

0

No co jak co ale jest duzo klubów w la liga które graja z realem jak rowny z rownym wiec roznie by sie mogly sprawy potoczyc

8

Nazywanie takich ludzi kibicami to kryminał to zwyczajne tępe bezmozgowie...

7

Tak sobie myśle ... gdyby dac szanse gry takiemu levante czy eibarowi w LM jak by sobie poradzili

0

Kur..... kartofliska 8 liga mistrzow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?