svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez pomysłu ................
1
I po co był ten arłamów ..?? graja jakby tam co najmniej kamienie tłukli
1
Co ten szpaku gada?? my sie staramy ?? dobre sobie
0
Zero szybkosci zero fizycznosci ... wygladamy przy nich jak dzieci grajace z doroslymi
8
Można wyłączyć
2
Cos mi sie wydaje ze w przerwie la ramble poczytali :D
0
Jest niedosyt ze tylko 0:1 a powinno byc 0:3
1
To co meksyk pierd.... setki to jest niemozliwe
16
Legenda
1
Raul powrócil tylko do innej reprezentacji :D
0
Meksyk na nich siadł
0
Australia jest cudowna
1
Australia jest bardzo dobrze ulozona druzyna tylko ma pecha...
5
Ehh szkoda
0
Karny
0
Teraz to sie moze mocno posypac
0
Jestem zaskoczony przebiegiem meczu
0
I jak panowie meczyk fajny czy nie ?? Bo ja niestety w pracy do 17
0
Jest cos dzis ciekawego w tv do ogladniecia?
0
Chile jak espanyol
9
Jakie niemcy?? ich reprezentacja to zbiór turków,ghanczykow i moze w malej ilosci rodowitych niemcow :D
0
witaj w klubie mam to samo :D
0
Co macie dobrego na obiadek :D ???
0
Dariusz Dudek do realu a zizou do zaglebia sosnowiec
0
Panie i panowie co polecacie na podraznione podniebienie ??
27
I zas weekend zlecial
0
No co jak co ale jest duzo klubów w la liga które graja z realem jak rowny z rownym wiec roznie by sie mogly sprawy potoczyc
8
Nazywanie takich ludzi kibicami to kryminał to zwyczajne tępe bezmozgowie...
7
Tak sobie myśle ... gdyby dac szanse gry takiemu levante czy eibarowi w LM jak by sobie poradzili
0
Kur..... kartofliska 8 liga mistrzow