svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli moze dobrze ze tego nie ogladalem :P
0
I jak tam nasi graja? bo dopiero wróciłem
5
Czemu skreslacie rome?? z nami jak bylo?
1
Typowe caly real
0
moze III wojna swiatowa wybuchnie
0
Mnie cholernie ciekawi co mowil valverde w szatni po 1polowie
0
Mnie ciekawia konsekwencje co teraz, jakie ruchy transferowe ...
0
Ja chce na obronie wielkich i silnych chlopow !!!
1
My mamy strasznie slabo fizycznych zawodnikow przestawiali nas jak pionki
3
Wypielismy sie jak jakas dziw......... Przed roma
0
Ja juz chyba zloze gratulacje realowi za kolejna obrone LM
0
No tez mi to smierdzi no i zawsze biore dwie kwestie a mianowicie ... koles jest na serio nostradamusem albo czysta ustawka
2
Kolejny nostradamus https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NDkzNDIzNTcwMDoptbi5aiDZJEXvqrQ%3D&kind=MAIN
0
Obie strzela
22
Mnie dziwi ze ten cyrk WWE ma taka publike w stanach
0
ooooo matko
0
No zmieniliby cos bo co jak co ale uwazam ze nie tylko mnie bardzo irytuje tym swoje "how was spain"
1
Dorabia sobie zapewne w lepszej lidze :D
0
aaa tam zlota pilka dla christiano :D :D messi słaby :D
0
Kocham Cie !!!!!! Messi !!!!!!!!
0
Naszą ekstraklape najlepiej sie gra na bramki i tylko na bramki bo chyba sam wiesz jakie jaja potrafia byc w naszej lidze
0
Mam dylemat .... jaki mecz zapuscic hmmm....??
0
Ciekawe jaki mial zamysl
0
Salah brama !!
0
Takie strzaly zycze sobie czesciej i w kazdym meczu
4
Pozamiatał !!
0
Mnie bawi to w LM ze varu tam niema
0
Wiedziałem to było pewniejsze niz smierc :D
20
I znowu taki dzien ze czlowiek caly dzien mysli ze jest niedziela
2
no coz musialo to kiedys nastapic....