0

Czyli moze dobrze ze tego nie ogladalem :P

0

I jak tam nasi graja? bo dopiero wróciłem

5

Czemu skreslacie rome?? z nami jak bylo?

1

Typowe caly real

0

moze III wojna swiatowa wybuchnie

0

Mnie cholernie ciekawi co mowil valverde w szatni po 1polowie

0

Mnie ciekawia konsekwencje co teraz, jakie ruchy transferowe ...

0

Ja chce na obronie wielkich i silnych chlopow !!!

1

My mamy strasznie slabo fizycznych zawodnikow przestawiali nas jak pionki

3

Wypielismy sie jak jakas dziw......... Przed roma

0

Ja juz chyba zloze gratulacje realowi za kolejna obrone LM

0

No tez mi to smierdzi no i zawsze biore dwie kwestie a mianowicie ... koles jest na serio nostradamusem albo czysta ustawka

0

Obie strzela

22

Mnie dziwi ze ten cyrk WWE ma taka publike w stanach

0

ooooo matko

0

No zmieniliby cos bo co jak co ale uwazam ze nie tylko mnie bardzo irytuje tym swoje "how was spain"

1

Dorabia sobie zapewne w lepszej lidze :D

0

aaa tam zlota pilka dla christiano :D :D messi słaby :D

0

Kocham Cie !!!!!! Messi !!!!!!!!

0

Naszą ekstraklape najlepiej sie gra na bramki i tylko na bramki bo chyba sam wiesz jakie jaja potrafia byc w naszej lidze

0

Mam dylemat .... jaki mecz zapuscic hmmm....??

0

Ciekawe jaki mial zamysl

0

Salah brama !!

0

Takie strzaly zycze sobie czesciej i w kazdym meczu

4

Pozamiatał !!

0

Mnie bawi to w LM ze varu tam niema

0

Wiedziałem to było pewniejsze niz smierc :D

20

I znowu taki dzien ze czlowiek caly dzien mysli ze jest niedziela

2

no coz musialo to kiedys nastapic....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?