svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bilbao bym tez zastapil np hmmmm Atletico ??
0
http://www.fangol.pl/view/239739/neymar-zszokowal-mascherano
0
smiech na sali
0
Ze co??
0
Ktoś z Ustki na meczu
0
Marcelo to jest dzik
0
Kto by sie spodziewał ze tak to bedzie wygladac
0
Acha lol
1
Teraz trzeba zaczac stawiac mecze atletico z dokladnym wynikiem 1:0 :D to jest pewniejsze niz smierc :D
0
Hahaha co zrobili
1
Gomes ciągle myśli że gra jeszcze w valencii
1
Iniesta boskie podanie
0
Simeone mistrz :D.
3
Umtiti by go zabił jednym klepnieciem
0
Czeka nas ciezki mecz z vcf pozniej znow liga i liga mistrzów
0
Oby zwyciestwo i zeby obyło sie bez kontuzji bo kazdy wie na co stac espanyol
0
Jakaś wielka fanka Busiego moim zdaniem no i fotka ze swoim idolem powoduje takie reakcje
5
Piękny obrazek z tą dziewczyną :)
1
Javier Saviola od niego wszystko sie zaczęło :)
9
ten betis to jacys rzeznicy tak samo jak espanyol
0
Verma :(
0
Zadam pytanie które zapewne pojawiło sie tu wiele razy a mianowicie ... jakie seriale polecacie na netlfixie ?
0
Paulinho to jest egzekutor ale niema sie co dziwic grał w ekstraklasie :D
0
No coz nie zawsze sie wygrywa
0
WTF?? co to mialo byc?
0
...
4
Bardzo fajny kuponik koles trafił ;) trzeba sie takim zaispirować :D https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMxODM4NDA2NDY2OTIwMDrXZ0C2PBPbWdBrdcw%3D&kind=MAIN
0
Zachodzi pytani co oni cpali
0
A moze popelnilem blad grajac ta serie A hmmmm tam Mafia ma sie dobrze wiec mozna bylo sie domyslic
0
Patrzac co sie teraz w noznej dzieje to mam watpliwosci :D