0

Bilbao bym tez zastapil np hmmmm Atletico ??

0

smiech na sali

0

Ze co??

0

Ktoś z Ustki na meczu

0

Marcelo to jest dzik

0

Kto by sie spodziewał ze tak to bedzie wygladac

0

Acha lol

1

Teraz trzeba zaczac stawiac mecze atletico z dokladnym wynikiem 1:0 :D to jest pewniejsze niz smierc :D

0

Hahaha co zrobili

1

Gomes ciągle myśli że gra jeszcze w valencii

1

Iniesta boskie podanie

0

Simeone mistrz :D.

3

Umtiti by go zabił jednym klepnieciem

0

Czeka nas ciezki mecz z vcf pozniej znow liga i liga mistrzów

0

Oby zwyciestwo i zeby obyło sie bez kontuzji bo kazdy wie na co stac espanyol

0

Jakaś wielka fanka Busiego moim zdaniem no i fotka ze swoim idolem powoduje takie reakcje

5

Piękny obrazek z tą dziewczyną :)

1

Javier Saviola od niego wszystko sie zaczęło :)

9

ten betis to jacys rzeznicy tak samo jak espanyol

0

Verma :(

0

Zadam pytanie które zapewne pojawiło sie tu wiele razy a mianowicie ... jakie seriale polecacie na netlfixie ?

0

Paulinho to jest egzekutor ale niema sie co dziwic grał w ekstraklasie :D

0

No coz nie zawsze sie wygrywa

0

WTF?? co to mialo byc?

0

...

4

0

Zachodzi pytani co oni cpali

0

A moze popelnilem blad grajac ta serie A hmmmm tam Mafia ma sie dobrze wiec mozna bylo sie domyslic

0

Patrzac co sie teraz w noznej dzieje to mam watpliwosci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?