svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadza sie ten skład wlasnie osiagnał najwiekszy sukces
0
Jest i Jacek Łągwa :D ohh tez sie było ich fanem jakies 17 lat temu :D
0
Tak jest :D impra na 102 :D
1
Ojj tak mam to samo z Danzelem czasy dzieciaka z podstawowki :D ehh to były czasy ... a teraz co ? jestesmy stare dziodki :D
0
Ja osobiscie powiem tak.... :D polsat jest włączony ale muzyki slucham z laptopa :D
0
Co tam u was jestescie gdzieś na zabawie czy jakas domowka u znajomych czy tak jak ja spedzacie go z polsatem :D :D :D??
2
Po jakiego edka ludziska juz odpalaja salwe fajerwerkow ?? :D
1
Czerwień i zawieszenie do konca sezonu !! dla takich ........................... :/
0
Może dzis city zgubi punkty jak wczoraj benevento zaliczylo pierwsze zwyciestwo to moze dzis city zaliczy pierwsza porazke
0
Mam dziwne przeczucie ze benevento to byla ustawka wszyscy zapewne stawiali na chievo jako pewniak a tu zonk a bukmacherka sie w wzbogaci ;)
2
Alexis wroc do nas
0
To moze za dyszke hmmmm :D
0
Ja zrobiłem taki i mysle wlasnie czy go nie zagrac https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE3NzYyNTEzODUwMDoUOhiwyn%2BFcEdoUB8%3D&kind=MAIN
4
zapomnialem zaznaczyc ze to nie jest mój tylko jakiegos kolesia :D
29
Pozamiatał https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMxMjc3NzYwNDM4MzQwMDrFGNC%2Bq8QHkXSMTAo%3D&kind=MAIN
16
Kurde i znowu ta mysl ze jest niedziela a jutro jak wstane znowu bedzie dla mnie niedziela :D
0
Taaa jasne :D mowie Ci ze kolejny nostradamus a nie jakies teorie :D
19
Kolejny nostradamus https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMzI3NzUzNzE1NDkwMDop4dlCLHqXnjMISco%3D&kind=MAIN
0
Wygladaja jak glonojady i "troszke" fałszują :D
0
I jak zadowolony czy nie :) ?
1
Dobra panie i panowie chwalić sie co kto dostał pod choinke :D
0
Roma z juve na.eleven sport 1
1
aaaaa no to chyba ze taka sytuacja :D
0
Jak czuc scieki to znaczy ze bedzie padac
0
Noo atleti walic ta jedna bramke jak to macie w zwyczaju
0
W meczu naszej Barcy ze obie strzela i bedzie over 2.5 bramki
1
3;3
0
No zapewne masz racje :D
1
Co ten wenger im powiedział w szatni ze teraz tak dobrze graja
1
A wlasnie teraz okradziono betis z gola czyli jak to w la liga bramka to jeszcze nie gol... zenada