0

Zgadza sie ten skład wlasnie osiagnał najwiekszy sukces

0

Jest i Jacek Łągwa :D ohh tez sie było ich fanem jakies 17 lat temu :D

0

Tak jest :D impra na 102 :D

1

Ojj tak mam to samo z Danzelem czasy dzieciaka z podstawowki :D ehh to były czasy ... a teraz co ? jestesmy stare dziodki :D

0

Ja osobiscie powiem tak.... :D polsat jest włączony ale muzyki slucham z laptopa :D

0

Co tam u was jestescie gdzieś na zabawie czy jakas domowka u znajomych czy tak jak ja spedzacie go z polsatem :D :D :D??

2

Po jakiego edka ludziska juz odpalaja salwe fajerwerkow ?? :D

1

Czerwień i zawieszenie do konca sezonu !! dla takich ........................... :/

0

Może dzis city zgubi punkty jak wczoraj benevento zaliczylo pierwsze zwyciestwo to moze dzis city zaliczy pierwsza porazke

0

Mam dziwne przeczucie ze benevento to byla ustawka wszyscy zapewne stawiali na chievo jako pewniak a tu zonk a bukmacherka sie w wzbogaci ;)

2

Alexis wroc do nas

0

To moze za dyszke hmmmm :D

4

zapomnialem zaznaczyc ze to nie jest mój tylko jakiegos kolesia :D

16

Kurde i znowu ta mysl ze jest niedziela a jutro jak wstane znowu bedzie dla mnie niedziela :D

0

Taaa jasne :D mowie Ci ze kolejny nostradamus a nie jakies teorie :D

0

Wygladaja jak glonojady i "troszke" fałszują :D

0

I jak zadowolony czy nie :) ?

1

Dobra panie i panowie chwalić sie co kto dostał pod choinke :D

0

Roma z juve na.eleven sport 1

1

aaaaa no to chyba ze taka sytuacja :D

0

Jak czuc scieki to znaczy ze bedzie padac

0

Noo atleti walic ta jedna bramke jak to macie w zwyczaju

0

W meczu naszej Barcy ze obie strzela i bedzie over 2.5 bramki

1

3;3

0

No zapewne masz racje :D

1

Co ten wenger im powiedział w szatni ze teraz tak dobrze graja

1

A wlasnie teraz okradziono betis z gola czyli jak to w la liga bramka to jeszcze nie gol... zenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?