svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Typowe....
0
To zdrówka zycze :D
0
Hmmmm.... chyba nie :D
9
I pyk weekend zleciał....
2
Ja jestem za zbudowaniem w naszym kraju karnego łagru
1
Czy to pierwszy taki przypadek ?? nie... ale i tak dalej dochodzi do takich sytuacji
0
Patologia i tak sie nic nie zmieni bedzie tak caly czas
0
Emocje jak na grzybach
0
a w europie bedzie dramat ... pół amatorzy z wysp owczych ich rozjada
0
Słoiki 1:0 :D
0
Na co oni czekaja?? kto wygra licytacje w kupnie sedziego??
0
łooo kurde jak to musi wygladac :D daj fote jak mozesz :D
0
Zbliża sie pora obiadowa wiec zapytam sie co macie dobrego na obiadek :D
2
Po obiadku proponuje spacerek przed hitem najlepszej ligi swiata :D
0
Brawo !!
0
Czyli co Frankfurt w nastepnym sezonie w LM czy LE ??
5
No to wybieram TVPis 1 :D Laskowki rządzi
2
Tez was boli ze konczy sie sezon i ze trzeba czekac az do koncowki sierpnia ?? :( na male pocieszenie sa mistrzostwa swiata w czerwcu
0
Jest u was burza ??
1
Uhuhuhu dembele
0
Co to sie staneło...
0
No pewnie tak :D wszyscy sie bronia przed mistrzostwem :D
1
Hahahaha ekstraklasa to poezja :D
0
Jeden dziennie
7
Kebsy,pizze,hamburgery
0
Ten burgos wyglada jak wkurzony meksykanin :D
2
INXS,Midnight Oil
0
Szkoda mi romy no ale w pierwszym meczu zawalili
1
Dzeko to jest kocur
0
Co on gada ??najwieksza druzyna swiata hahhaha chyba w robieniu walkow i fartow