1

Typowe....

0

To zdrówka zycze :D

0

Hmmmm.... chyba nie :D

9

I pyk weekend zleciał....

2

Ja jestem za zbudowaniem w naszym kraju karnego łagru

1

Czy to pierwszy taki przypadek ?? nie... ale i tak dalej dochodzi do takich sytuacji

0

Patologia i tak sie nic nie zmieni bedzie tak caly czas

0

Emocje jak na grzybach

0

a w europie bedzie dramat ... pół amatorzy z wysp owczych ich rozjada

0

Słoiki 1:0 :D

0

Na co oni czekaja?? kto wygra licytacje w kupnie sedziego??

0

łooo kurde jak to musi wygladac :D daj fote jak mozesz :D

0

Zbliża sie pora obiadowa wiec zapytam sie co macie dobrego na obiadek :D

2

Po obiadku proponuje spacerek przed hitem najlepszej ligi swiata :D

0

Brawo !!

0

Czyli co Frankfurt w nastepnym sezonie w LM czy LE ??

5

No to wybieram TVPis 1 :D Laskowki rządzi

2

Tez was boli ze konczy sie sezon i ze trzeba czekac az do koncowki sierpnia ?? :( na male pocieszenie sa mistrzostwa swiata w czerwcu

0

Jest u was burza ??

1

Uhuhuhu dembele

0

Co to sie staneło...

0

No pewnie tak :D wszyscy sie bronia przed mistrzostwem :D

1

Hahahaha ekstraklasa to poezja :D

0

Jeden dziennie

7

Kebsy,pizze,hamburgery

0

Ten burgos wyglada jak wkurzony meksykanin :D

2

INXS,Midnight Oil

0

Szkoda mi romy no ale w pierwszym meczu zawalili

1

Dzeko to jest kocur

0

Co on gada ??najwieksza druzyna swiata hahhaha chyba w robieniu walkow i fartow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?