0

Oho zaczyna sie

0

Co zrobisz jak bayern podarowal 2 bramki realowi

0

No to real w finale

0

Lewy gra dla realu

0

Real by te wszystkie sytuacje wykorzystal

1

Cos czuje ze Bale pozamiata

2

Kto wierzy w bayern ??

0

Hahhaha bez komentarza czas wlaczyc m jak milosc

0

Marcelo>krystyna

4

Bez podniety .. pewnie bedzie podobnie jak z juve

0

Jeszcze to wjebi.......

0

No i weekend jak zwykle zleciał

0

Żeby pazdzioch albo boczek nie podpierd....

0

Higuain ratuje mi dupe na kuponie :D

0

Sie dzieje w londynie

2

Dzis 115 lat konczy atletico madryt

0

Panowie chcialem zakomunikowac ze nadchodzi 90 minuta

1

To jest ustawione jakies ...... no kurrr no jak !!!!!!!

0

Jak oni to robia ze co strzal pilka w siatce

0

Zas fart

2

Jak real zas wygra lm to w nastepnym sezonie zamiast lm bede ogladal m jak milosc

0

Perez byl w przerwie w.szatni sedziowskiej :P

0

Hahahah piekne drukowanie

0

Szkoda ze laskowski tego nie komentuje

0

Muller utyka no pieknie

0

Bale do Barcy :D

0

Moze roma by zrobila come back ale liver musialo by grac bez salaha i firmino

6

No salah no party

0

Ale sie robi ciekawie

0

Az mi tej romy szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?