0

Po zwyciestwo Hej !!!!!!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bono broni w Gironie? :D

0

Brutalny gwałt sevilli

0

Normalnie jaja mecz o godzinie 12 gdzie zwykle jest nudny i senny to juz padly 3 bramki

1

Musze wygrac dobry hajs zeby mnie na taka bylo stac:D

0

Jakies ciekawe typy na dzisiaj??

1

Valencia chyba chce przegrac

2

Akcja predkosc swiatla i 3:0

0

Finezyjny majstersztyk

0

Kaszanke czas zaczac !!

6

Ale Grażyny na trybunach :D

4

Mecze la liga o 12 powinni zlikwidowac

6

Somsiad jak juz cos :D :D

1

Dobry dzionek :D co dzis obstawiamy hee ?? :D

0

Watford chyba mi zrypi kupon... ehh :/

0

Co macie na obiadek ? :D

0

Dzięki bardzo :)

0

Ktos cos?? jakis kuponik na dzis ?? :D

0

Oby wygrali i to okazale w moje 25 urodziny :D

4

Ale wkrecił Starzynski z roznego :D

0

Co dzis dobrego w tv polecacie ? :D

0

No moze uda sie nam pobrac dopiero jutro :/

1

Dobraaaa cza pobrac demko fify

0

Jaworzno 90 tys mieszkancow Szczakowianka Jaworzno i Victoria Jaworzno Liga okregowa :) mamy jeszcze Zgode Byczyne i moją Cieżkowianke Jaworzno i gramy w A Klasie

1

Dzis 111 lat konczy Real Betis

0

Cos ciekawego w tv na dzis polecicie??

0

Zaraz chyba odpale ukryta prawde tam na bank sie bedzie cos fajnego działo :D

0

Troszkie sie ziewa ...

4

A ci co??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?