svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El clasico na Canal Plus sport
0
@AnnaMarianna Drink może nie ale wódka Saska o smaku kawy z nutą brandy
5
U was też jeździ straż po ulicach i nadaje z megafonów ?
23
Jak to powiedział Bob Marley "Niektórzy ludzie są tak biedni że jedyne co mają to pieniądze"
0
@Bykunn No może i tak jest :D
0
Tak sie zastanawiam co lepsze.. wznowienie sezonów czy zakonczenie ich w takim stanie jakim są i rozpocząć nowy jak zwykle w sierpniu
0
Co wolicie bardziej ??kebsy,burgery czy pizzę??
0
Aż się łezka w oku kręci jak się ogląda te dawne czasy
2
Teraz liga australijska a po południu odpali się jakiś retro meczyk
1
Wy też tak robicie że ustawiacie mecz w Fifie na symulacji i oglądacie ??:D
0
@Geble Obok mojej miesciny... ale co zrobisz jak sam widzisz ludzi którzy tłumami spaceruja
1
Haha dobry ten kibic ;D kibicuje zza krat;D ale to sie ceni
27
Panie i Panowie na eleven sports 1 jest pokarm :D gra na żywo liga Australijska
1
Ilicic i koniec dyskusji :D
0
Jest coś dziś ciekawego w tv czy trudne sprawy zostają ?
4
Ale to wszystko nieprawdopodobne.. kto by pomyślał że tak będzie
0
Zaniedługo wszyscy bedziemy wygladac jak likwidatorzy z czarnobyla ;d chodzi o strój ;d
0
Panie i panowie czy wiecie może w jakich marketach można kupić słoik papryki jalapeno ?:D
2
Busi... Jesteś żenujący
0
Mi się te wieczne podania już dawno przejadły...
2
A teraz tak politycznie... pis wprowadzi 13 i 14 emeryture... dojdzie w naszym kraju do ekonomicznego czarnobyla....
0
Co dziś macie na obiadek ?? :D
0
@Avada Kedavra Ok dzieki za odp ;d
0
@klemens100 Jakąs tanią ;d tak wiem... wylewa sie ze mnie Janusz ;d
0
No siema ;d mam glupie pytanie ;d w lidlu bede mógł kupic męska wode toaletową ??
1
Obrona w lesie na grzybach....
0
Torino z juve czy real z betisem oglądać ??
5
I znów nadeszły dni gdzie o 17 jest już ciemno jak w du...
5
Juz wiadomo po co zalatwili wizy do USA ;d nowy kraj do emigracji ;d
0
Conte dyryguje swoimi piłkarzami a Ernest stoi z rękami w kieszeni hahah...