0

El clasico na Canal Plus sport

0

@AnnaMarianna Drink może nie ale wódka Saska o smaku kawy z nutą brandy

5

U was też jeździ straż po ulicach i nadaje z megafonów ?

23

Jak to powiedział Bob Marley "Niektórzy ludzie są tak biedni że jedyne co mają to pieniądze"

0

@Bykunn No może i tak jest :D

0

Tak sie zastanawiam co lepsze.. wznowienie sezonów czy zakonczenie ich w takim stanie jakim są i rozpocząć nowy jak zwykle w sierpniu

0

Co wolicie bardziej ??kebsy,burgery czy pizzę??

0

Aż się łezka w oku kręci jak się ogląda te dawne czasy

2

Teraz liga australijska a po południu odpali się jakiś retro meczyk

1

Wy też tak robicie że ustawiacie mecz w Fifie na symulacji i oglądacie ??:D

0

@Geble Obok mojej miesciny... ale co zrobisz jak sam widzisz ludzi którzy tłumami spaceruja

1

Haha dobry ten kibic ;D kibicuje zza krat;D ale to sie ceni

27

Panie i Panowie na eleven sports 1 jest pokarm :D gra na żywo liga Australijska

1

Ilicic i koniec dyskusji :D

0

Jest coś dziś ciekawego w tv czy trudne sprawy zostają ?

4

Ale to wszystko nieprawdopodobne.. kto by pomyślał że tak będzie

0

Zaniedługo wszyscy bedziemy wygladac jak likwidatorzy z czarnobyla ;d chodzi o strój ;d

0

Panie i panowie czy wiecie może w jakich marketach można kupić słoik papryki jalapeno ?:D

2

Busi... Jesteś żenujący

0

Mi się te wieczne podania już dawno przejadły...

2

A teraz tak politycznie... pis wprowadzi 13 i 14 emeryture... dojdzie w naszym kraju do ekonomicznego czarnobyla....

0

Co dziś macie na obiadek ?? :D

0

@Avada Kedavra Ok dzieki za odp ;d

0

@klemens100 Jakąs tanią ;d tak wiem... wylewa sie ze mnie Janusz ;d

0

No siema ;d mam glupie pytanie ;d w lidlu bede mógł kupic męska wode toaletową ??

1

Obrona w lesie na grzybach....

0

Torino z juve czy real z betisem oglądać ??

5

I znów nadeszły dni gdzie o 17 jest już ciemno jak w du...

5

Juz wiadomo po co zalatwili wizy do USA ;d nowy kraj do emigracji ;d

0

Conte dyryguje swoimi piłkarzami a Ernest stoi z rękami w kieszeni hahah...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?