svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP Map of problematique wymiata
1
@Kusco15 Nasza saga z neymarem będzie miała więcej odcinków :D
4
@Mns21 Jak co da... bycie fajnym i takim ohhh ahhh ;D
9
@Mns21 Ten swiat jest tak poje......
44
Was też wkur... Te zachowania celebrytów i innych jak wstawiaja zdjecia czarnego tła?? No tak dawno nie bylo zamachow np we francji to nie było okazji pozmieniac profilowego:P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuczek Hahaha dokładnie Kuczek :D pseudonim jest wlasnie od niego :)
0
@Triv44 ok czekammmmmmm :D
1
Co macie na obiadki ?? :D
2
Jakie kuponiki na dziś Panie i Panowie :D
0
Mecz B klasy by dał wiecej emocji ..
2
@Encore Masakryczne uczucie współczuję :(
0
Kto jest zdania że rezerwy klubów ekstraklasowych i innych powinny mieć własną ligę
7
Fifę powinni wydawać co 3-4 lata
6
Raperzy z konfederacji są najlepsi, mam nadzieje że jakaś trasa koncertowa będzie ;d
0
@AmigoBlancos No niestety nie :D
0
#3 pytanie miodowe lata
jakie było nazwisko panieńskie matki Karola ?
0
@tobiasson92 Bawią sie tam jak chcą ;)
1
@bixmix Rudnik 15 znakow
2
@Jaca27 Do Bytomia na kurs krawiecki :D
0
Komu brakuje tego programu w tv ?? bo mi bardzo..
1
@Jaca27Inaczej będzie kaczorland czyli odpowiednik Korei płn w europie
0
Co zrobic żeby rzeczy zapisywały sie na karcie pamieci a nie we wbudowanej pamieci w telefonie ?
1
@ksobi Wiesz co chyba nie ale nie jestem pewny w stu procentach
2
@ksobi Polecam też sos musztardowo-miodowy z fanexa ;) jest do kupienia na allegro
0
@payn100 Gratki :D a jak ma na imie :) ?
2
@Rastafarnianin PiS to komuniści z krzyżem w zębach ;)
0
@JimMorrisonFCB I jak wyszło jak moge zapytac:D podobne w smaku ?
0
Robil z was ktoś kiedys domowe burgery z miesa wołowego takie jak sa w burgerowni?
0
Jakich używacie perfum ? ;)