3

Co sądzicie o perfumach Versace Eros ??

3

Taki jakiś starszy ten Boniek w tych oksach się wydaje

0

@tobiasson92 Yhy już to widzę... To potrwa do 2025 jak nie dłużej

4

Coś dla fanów Miodowych Lat ! Perełka

0

Jakie temperatury u was ? :D u mnie -10

2

Ulala Almeria gromi

2

Na TVP Sport jest mecz jak coś ;)

5

Polecam jak ktoś będzie na Teneryfie to kupujcie likier bananowy pychota !

0

@clyde Tak devolay z serkiem tylko ze schabu a nie piersi

1

Robił ktoś devolaya z kotleta schabowego?? :D bo ja myśle czy by w niedziele nie zrobic wlasnie tak zamiast piersi z kurczaka :D

1

@konrad1661 Tu władza sama wypycha jak tylko może obywateli z tego kraju.

0

@tobiasson92 Ten kraj sie sam zaora ...... wszyscy młodzi wyjada i zostana sami emeryci a pozniej wkroczą ruscy i wezmą ten kraj bez jednego wystrzału bo nikomu nie będzie zależeć na Polszy

0

@Quavosk Tam sasina potrzeba :D

16

Zaniedlugo wszystkim co mają poglądy prawicowe, wolnościowe i konserwatywne poblokuja konta na Fejsie :P Oj chyba szykuje się wielki powrót w Polsce do Gadu-Gadu :D

0

Myślicie czemu dzieci klas I-III mają wrócić do szkoły ? Żeby mieć pretekst do późniejszych lockdawnow i obostrzeń że to niby przez dzieci znowu jest wzrost i bla bla bla

3

Krążki cebulowe do obiadku mmmmmm :D

1

Fajnie by było gdyby Yerry Mina grał jednak u nas na obronie

0

Dojdzie do tego że w tym kraju będzie się żyło gorzej niz podczas wojny...

1

@lucas/catalan dla mnie meeega ciężki wybór.. wybiera się jedną a ja wybiorę tu cztery ...Anissa Kate, Codi Vore, Gabbie Carter, Skylar Vox Kocham :D

1

Ja chyba wyłączę strima i odpalę tv, na cholere się wkur...

0

Koń bedzie stał na bramce :D

0

I pomyśleć ze taka Ibiza gra w III lidze Hiszpanskiej :p

2

Jakby ktoś nie wiedział to o 19 i 21 na TVP Sport Puchar Króla ;)

12

Wam też doskwiera brak życia towarzyskiego? chodzi o jakieś wypady w weekend na imprezke czy jakieś spotkania przy piwku w większym gronie i wgl .. masakra.. człowiek po roboczym tygodniu chce sie gdzieś rozluznic a tu zostaje mu tylko Fotel i piwo w towarzystwie TV

1

@MesQueUnClub_87 Sam właśnie myślę nad zakupem

0

@FC1899Barca Niech stąd uciekają bo inaczej morawiecki ich opodatkuje za latanie :P

2

Nic tylko wyjąć chusteczki i płakać za Suarezem...

0

@Triv44 Szanuje, każdy posiłek szanuje :)

5

Podatek cukrowy już działa... Cola kosztowała 4 z groszami a teraz 6 z groszami zaniedlugo tak wszystko podrożeje że chleb ze smalcem to bedzie dla nas wykwintne danie niczym z najdroższej restauracji. Ale co tam.. najważniejsze że jest 500+

10

@JackH Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli kogoś zobaczą przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu, mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny. Św Antoni Pustelnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?