svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co sądzicie o perfumach Versace Eros ??
3
Taki jakiś starszy ten Boniek w tych oksach się wydaje
0
@tobiasson92 Yhy już to widzę... To potrwa do 2025 jak nie dłużej
4
Coś dla fanów Miodowych Lat ! Perełka
0
Jakie temperatury u was ? :D u mnie -10
2
Ulala Almeria gromi
2
Na TVP Sport jest mecz jak coś ;)
5
Polecam jak ktoś będzie na Teneryfie to kupujcie likier bananowy pychota !
0
@clyde Tak devolay z serkiem tylko ze schabu a nie piersi
1
Robił ktoś devolaya z kotleta schabowego?? :D bo ja myśle czy by w niedziele nie zrobic wlasnie tak zamiast piersi z kurczaka :D
1
@konrad1661 Tu władza sama wypycha jak tylko może obywateli z tego kraju.
0
@tobiasson92 Ten kraj sie sam zaora ...... wszyscy młodzi wyjada i zostana sami emeryci a pozniej wkroczą ruscy i wezmą ten kraj bez jednego wystrzału bo nikomu nie będzie zależeć na Polszy
0
@Quavosk Tam sasina potrzeba :D
16
Zaniedlugo wszystkim co mają poglądy prawicowe, wolnościowe i konserwatywne poblokuja konta na Fejsie :P Oj chyba szykuje się wielki powrót w Polsce do Gadu-Gadu :D
0
Myślicie czemu dzieci klas I-III mają wrócić do szkoły ? Żeby mieć pretekst do późniejszych lockdawnow i obostrzeń że to niby przez dzieci znowu jest wzrost i bla bla bla
3
Krążki cebulowe do obiadku mmmmmm :D
1
Fajnie by było gdyby Yerry Mina grał jednak u nas na obronie
0
Dojdzie do tego że w tym kraju będzie się żyło gorzej niz podczas wojny...
1
@lucas/catalan dla mnie meeega ciężki wybór.. wybiera się jedną a ja wybiorę tu cztery ...Anissa Kate, Codi Vore, Gabbie Carter, Skylar Vox Kocham :D
1
Ja chyba wyłączę strima i odpalę tv, na cholere się wkur...
0
Koń bedzie stał na bramce :D
0
I pomyśleć ze taka Ibiza gra w III lidze Hiszpanskiej :p
2
Jakby ktoś nie wiedział to o 19 i 21 na TVP Sport Puchar Króla ;)
12
Wam też doskwiera brak życia towarzyskiego? chodzi o jakieś wypady w weekend na imprezke czy jakieś spotkania przy piwku w większym gronie i wgl .. masakra.. człowiek po roboczym tygodniu chce sie gdzieś rozluznic a tu zostaje mu tylko Fotel i piwo w towarzystwie TV
1
@MesQueUnClub_87 Sam właśnie myślę nad zakupem
0
@FC1899Barca Niech stąd uciekają bo inaczej morawiecki ich opodatkuje za latanie :P
2
Nic tylko wyjąć chusteczki i płakać za Suarezem...
0
@Triv44 Szanuje, każdy posiłek szanuje :)
5
Podatek cukrowy już działa... Cola kosztowała 4 z groszami a teraz 6 z groszami zaniedlugo tak wszystko podrożeje że chleb ze smalcem to bedzie dla nas wykwintne danie niczym z najdroższej restauracji. Ale co tam.. najważniejsze że jest 500+
10
@JackH Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli kogoś zobaczą przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu, mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny. Św Antoni Pustelnik