0

@Nano22 Nasza planeta ma jakieś 4 miliardy lat :P

0

U mnie na dworze normalnie silent hill cały dzień u was też? :D

1

@tobiasson92 Mam nadzieję że dostanie w tym nowym roku order dzbanki roku

4

U mnie już chyba koniec strzelania ludziska poszli pić dalej :D

5

Świstu świstu 200 zł poszło w pisssd...... :D

0

U was też taka szaruga ?? Nic tylko je.... Się spać :P

2

Kto uważa że 2021 będzie taki sam jak 2020 jak nie gorszy ??

1

Szanowni La ramblowicze jak spędzicie Sylwka ? :D

0

@Mathew16 aż tak to nie :D

1

Maryla jednak zaśpiewa w Polsacie :D zaśpiewa z 3 piosenki i zarobi więcej niż my przez cały rok :D

2

Ktoś wie jak nazywa się piosenka z reklamy BMW X5 co babeczka śpiewa "together never alone let's go"

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ta Pepsi mango warta kupienia czy nie ?

0

Jaka flaszke smakową polecacie na Sylwka ? :D

5

Człowiek myśli że dziś niedziela :P

0

@VenoM :(((((((((((((((

0

Chwalcie się co dostaliście :D

0

Ja śnieg podczas świąt to widziałem chyba ostatni raz ponad 10 lat temu :P

4

A ja wam życze... NAWZAJEM ;D

1

Czy już ktoś był świadkiem u siebie (sklep) jakiejś bitwy o karpia :D??

2

@BarcaInfo Ten świat schodzi totalnie na psy

0

W jakim markecie można kupić sosy Fanex ? :D

0

@lucas/catalan Skylar Vox !! I Siri (wersja dawna)

0

Jaki program polecacie do konwersji video

1

Dziś 25 rocznica śmierci owianego złą sławą Anatolija Diatłowa

0

Ktoś poleci jakiś fajny kalendarz ścienny na nowy rok ?:D

0

Polityka,klimat co jeszcze wymyśla ?? Preferencje seksualne?

0

W jednej z reklam aparta Wieniawa,Socha i Lewandowska mają okulary czy ktoś wie czy one maja jakies specjalna nazwe te okulary ? (tak.. wiem glupie pytanie :D)

4

łooo panie ale sie dzieje :D

1

@damianex10 Wieeeeeelkie dzięki :)))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?