0

Mathieu i Chygrynskiy by lepiej grali niż te łamagi nasze obecne na obronie

3

Od dłuższego czasu wygląda to jak budzenie trupa który nie żyje już z 2 lata

2

Nie wkurzajcie się ten klub musi zaliczyć solidny upadek.. ja powoli staram się oglądać Barce na styl Mam wyje.... Szkoda nerwów ludzie ;)

0

Dobre jest sushi ? Myślę czy jutro kupić w biedrze

3

Ale ciepelko dziś :) spacerek wskazany

2

@lucas/catalan Jaka laseczkę polecisz do obczajenia na dziś

1

@PatrykBarcelona Pewnie że tak w starożytnych kosmitach jest dużo dowodów że w dawnych czasach nam pomagali a starożytni nazywali ich bogami itp

3

Jak tv PiS Bierze te 2 miliardy to mogli by też wykupić mecze ligi Europy

0

@PatrychoO No są głupie z jej udzialem ale cizia z niej fajna :D

2

Na Polsat news doktor ekonomii miażdży sens tych bezsensownych obostrzeń

0

I jak nasi grają ? :P

1

ehh ile by człowiek dał żeby było jak kiedyś z transmisjami LM w tv... wtorek i środa były transmisje tvp, polsat

0

Jakieś pomysły na prezent dla kobiety 60+ (ciocia) ??

2

@Kettger No ktoś musi być żeby drugi nim nie był :D

0

Dziś dzień singla, ilu mamy tutaj singli ?

3

@lucas/catalan Podskocze do galerii gdzie pracowałem i popytam koleżanki czy by nie chciały przed kamerami ze swoimi chłopakami wystąpić. To tak na początek a później się rozkręci

2

@lucas/catalan Wyniesiemy Polskie porno na wyżyny zobaczysz

1

@lucas/catalan A tak wgl może sami założymy własny pornobiznes :D

3

@lucas/catalan Ehhh ile by człowiek dał żeby taka Anissa Kate leżała obok :D

0

@AnnaMarianna To było pytanie skierowane do facetów którzy mają partnerki :D to nie to że ja się pytam czy mam szanse na seksy :D najważniejsze żeby kobietę zaskakiwać prezentami bez okazji bo to chyba lepiej wygląda ale czy ja się tam znam.. :D

1

Ale vcf gra kupe

0

I co ? Będą dziś seksy na walentynki czy nie ? :D

0

@tmQbassive jeszcze musi się udać poderwać fajną i jako tako ułożoną dziewczynę i będzie supcio

0

@LeoMessi1994 Kurde aż spróbuję :D

0

Znacie jakiś fajny przepis na sos/dip do kanapek,frytek ?

0

Poleci ktoś jakąś fajną grę na ps 4 w formie teleturnieju żeby pograć ze znajomymi

1

Podoba się wam Iga ? :) Chcielibyście mieć taką za laske czy nie

0

Trzeba będzie chyba pomyśleć o stworzeniu własnego kraju :D

2

A tak naprawdę to te podatki od mediów to pójdą na 500+, 13 i 14 emeryturę a nie na walkę z covidem

3

Prawie jak stan wojenny w tv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?