svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu i Chygrynskiy by lepiej grali niż te łamagi nasze obecne na obronie
3
Od dłuższego czasu wygląda to jak budzenie trupa który nie żyje już z 2 lata
2
Nie wkurzajcie się ten klub musi zaliczyć solidny upadek.. ja powoli staram się oglądać Barce na styl Mam wyje.... Szkoda nerwów ludzie ;)
0
Dobre jest sushi ? Myślę czy jutro kupić w biedrze
3
Ale ciepelko dziś :) spacerek wskazany
2
@lucas/catalan Jaka laseczkę polecisz do obczajenia na dziś
1
@PatrykBarcelona Pewnie że tak w starożytnych kosmitach jest dużo dowodów że w dawnych czasach nam pomagali a starożytni nazywali ich bogami itp
3
Jak tv PiS Bierze te 2 miliardy to mogli by też wykupić mecze ligi Europy
0
@PatrychoO No są głupie z jej udzialem ale cizia z niej fajna :D
2
Na Polsat news doktor ekonomii miażdży sens tych bezsensownych obostrzeń
0
I jak nasi grają ? :P
1
ehh ile by człowiek dał żeby było jak kiedyś z transmisjami LM w tv... wtorek i środa były transmisje tvp, polsat
0
Jakieś pomysły na prezent dla kobiety 60+ (ciocia) ??
2
@Kettger No ktoś musi być żeby drugi nim nie był :D
0
Dziś dzień singla, ilu mamy tutaj singli ?
3
@lucas/catalan Podskocze do galerii gdzie pracowałem i popytam koleżanki czy by nie chciały przed kamerami ze swoimi chłopakami wystąpić. To tak na początek a później się rozkręci
2
@lucas/catalan Wyniesiemy Polskie porno na wyżyny zobaczysz
1
@lucas/catalan A tak wgl może sami założymy własny pornobiznes :D
3
@lucas/catalan Ehhh ile by człowiek dał żeby taka Anissa Kate leżała obok :D
0
@AnnaMarianna To było pytanie skierowane do facetów którzy mają partnerki :D to nie to że ja się pytam czy mam szanse na seksy :D najważniejsze żeby kobietę zaskakiwać prezentami bez okazji bo to chyba lepiej wygląda ale czy ja się tam znam.. :D
1
Ale vcf gra kupe
0
I co ? Będą dziś seksy na walentynki czy nie ? :D
0
@tmQbassive jeszcze musi się udać poderwać fajną i jako tako ułożoną dziewczynę i będzie supcio
0
@LeoMessi1994 Kurde aż spróbuję :D
0
Znacie jakiś fajny przepis na sos/dip do kanapek,frytek ?
0
Poleci ktoś jakąś fajną grę na ps 4 w formie teleturnieju żeby pograć ze znajomymi
1
Podoba się wam Iga ? :) Chcielibyście mieć taką za laske czy nie
0
Trzeba będzie chyba pomyśleć o stworzeniu własnego kraju :D
2
A tak naprawdę to te podatki od mediów to pójdą na 500+, 13 i 14 emeryturę a nie na walkę z covidem
3
Prawie jak stan wojenny w tv